Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 15/16


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi



Sources: Minnesota is engaged in serious talks with Tom Thibodeau to become President of Basketball Ops and coach, with Scott Layden as GM.


 




Layden is the assistant GM with Spurs, and sources say that he discussed GM job under Thibodeau's authority with Minnesota in recent days.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/722837810881757185

Tom Thibodeau is finalizing a five-year deal to become president and coach of the Timberwolves, league sources tell @TheVertical.

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/722838663529271296

Spurs assistant GM Scott Layden is working on a deal to join Thibodeau as his GM in Minnesota, league sources said.

 

CggK_deUYAEaVwj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany czy to najlepszy wybór Soty. Ciekawe też co Rubio sądzi o graniu 42 minut na mecz. Ten team potrzebował kogoś kto potrafi pracować z młodzieżą, a nie zamordysty, który najchętniej grałby samymi 30latkami. Nie wiem też jak Thibs chce poukładać ich w ataku, bo już w Bulls miał spory problem w tej materii. Nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości, czy to aby najlepszy wybór. Bardzo lubię Thibsa, ale raczej widziałbym go w takich Knicks albo Rockets. Wiecie, zespóle z potencjałem, który ktoś musi popędzić batem i zrobić wynik tu i teraz. Z drugiej strony, tyle się gada o talencie Soty, a teraz jeszcze będzie następny wysoki wybór, że może faktycznie nie ma na co czekać, tylko dokręcić śrubę i zacząć spinać poślady bez gadania, że póki co nie ma presji itd.

 

Rubio może w ciemno wykupić wyższą polisę ubezpieczeniową.

 

Scottie Brooks jest powszechnie wyśmiewany, ale IMO jako gość do niańczenia młodych i doskoczenia z nimi do poziomu powiedzmy 50 winów wydaje się być dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit's got real.

 

Thibs zrobi z tej młodej grupki cierń w tyłku reszty ligi.

 

Nie wiem, na co mieli tam czekać - masz okazję zgarnąć najlepszego fachowca na rynku, to to robisz. Na wiecznym ogrywaniu młodzieży tytułów się nie zgarnia. Byki też były młodym teamem, kiedy Thibodeau ich przejmował. W dodatku w Minnesocie była olbrzymia luka po Saundersie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, niech TT kombinuje szybki trade z Bulls po Butlera. Niech wyśle im w zamian Rubio z czym tylko tamci zechcą poza Townsem, Wigginsem, Diengiem i tegorocznym pickiem.

 

Zostanie (a może od tego trzeba zacząć?) przy szczęściu wyciągnąć z draftu Dunna i mogą wchodzić na pełnej w offseason po 2 rolsów, a za rok polowanie na grubą rybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że to bardzo dobry ruch Wolves. Jedyne co mi do końca nie pasuje to dawanie Thibsowi kontraktu aż na 5 lat, chociaż z drugiej strony nikt tam nie chcę już od przyszłego sezonu za wszelką cenę wygrywać więc danie czasu Thibsowi może wyjść na dobre.

 

Szkoda, że Lakers chyba nawet nie powalczyli o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał Thibsowi kredyt zaufania. Dużym plusem dla mnie jest to, że na GM ściągnął kogoś z SAS, może dzięki temu nie zarżnie tej młodzieży w 2-3 lata. Coś czuje, że Minnestona zrobi poważny skok jeśli chodzi o liczbę zwycięstw w kierunku .500 +. Czy to wystarczy na PO ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, niech TT kombinuje szybki trade z Bulls po Butlera. Niech wyśle im w zamian Rubio z czym tylko tamci zechcą poza Townsem, Wigginsem, Diengiem i tegorocznym pickiem.

 

Zostanie (a może od tego trzeba zacząć?) przy szczęściu wyciągnąć z draftu Dunna i mogą wchodzić na pełnej w offseason po 2 rolsów, a za rok polowanie na grubą rybę.

Durant jak się dowiedział o TT podobno dzwonił do DHL, by mu transport garderoby organizowali do Minneapolis. Że podobno łatwiejsze handshake`i mają w Minny czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.