Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

To mam lepsza historyjke.

 

1 lipca: DAJ organizuje meeting na chacie z GMami LAL, NYK, Dallas, Bucks i LAC. LAL i NYK nie chca mu dac maxa i czaruja go magia miasta itd. Sam zainteresowany odrzuca te oferty. GM Dallas mydli mu oczeta maxem ale DAJ stwierdza ze ten team jest za mlody. Z ekipa z LAC przyjezdza CP3, ktory niczym Kobe do Howarda, wyjezdza z litaniem, ze on jest liderem, ze pionki maja sie go sluchac, bo bez niego beda gownem, a DAJ powinien cwiczyc na hali wolne. Daj jest wkurwiony na maxa. Ostatnimi przyjezdnymi sa Bucks. Oferte Bucks przedstawia corka jednego z wlascicieli, DAJ jest nia oczarowany. Trener Kidd kresli wizje gry w atletycznym teamie, porusza problem z FT ale tak, by zawodnik nie poczul sie urazony. Na koniec DAJ dostaje od nich dwa kontrakty do podpisania: jeden na 4 lata a drugi na dwa z opcja zawodnika na drugi sezon. Drugi od razu wiaze sie z kolejnym maxem. daj zarajany Bucks idzie do nich i dolacza do hybrydy dlugich ramion.

Realne? Srednio. Ale po szopce z CP3 dla mnie to nie jest pewnik, ze on zostanie a co za tym idzie nie jest pewne czy Pierce przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucks  chyba  bardziej  na  chandlera  będą  polowali  , ale  gdyby ....im  się  trafił DAJ  noż  kurcze  nie  można  tego  nie  wykorzystać 

 

Pierce  chyba właśnie  będzie  czekał  na  ruchy kadrowe  w LAC  jesli  DAJ zostanie  to i  jemu  się  bardziej  będzie  opłacało  przyjść  bo  dom , znany  cołcz  itp  , ale  też  krążą ploty  o  powrocie  na  stare  śmiecie  czyli boston  choć  tu  oprócz  wejścia  do  PO   to nic  ciekawego go  nie czeka  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej lista zyczen Kidda wyglada tak: Lopez, Chandler i DAJ. Ten ostatni jest trzeci bo moze miec lepsze opcje, ci dwaj pierwsi sa mocno ryzykowni i tutaj na miejscu Kidda i Bucks szedlbym all in w DAJ. nawet jak ma w tym teamie tylko blokowac i dunkowac to bedzie pasowal do tych mlodych ,,zjawisk natury''. No i tam jest problem z pg z rzutem ale to zalataja w 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to do DeAndre Jordana nic nie mam , ale jak on ma więcej minut siedzieć na ławce rezerwowych albo oddawać 50 FTA PerGame to wolę mieć w składzie gracza który może nie jest tak dobry w obornie jak DeAndre Jordan ani skoczny do alley-upów ale chociaż będzię mógł grać przez większość minut w spotkaniu .

W PO grał 34,4 mpg, wśró centrów tylko Lopez i Gasol grali większe minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się z Tobą zgodzę ale podczas gdy DeAndre Jordan będzię rzucał serię FT przeciwnik może odskoczyć więc trzeba będzie go zmienić i wtedy większość czasu będzie na ławce rezerwowych.

Mamy dopiero co próbkę PO - czy wtedy odskakiwali rywale?

Nie mówiąc, że grał po 34 minuty na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dopiero co próbkę PO - czy wtedy odskakiwali rywale?

Nie mówiąc, że grał po 34 minuty na mecz.

 

Nie wymadrzaj sie tak Rappar. Zajrzyj sobie do typera.

 

A tak serio to fascynujace jak wybredni sa w tej sytuacji fani lac(glownie Laf) przeciez to Jordan moze na nich dupe wypiac jak mu sie cokolwiek nie spodoba. A mysle ze nie spodobalyby mu sie plotki mowiace o o wytransferowaniu zaraz po podpisaniu.

Gdybym byl fanem clippersow to na pewno nie doszukiwalbym sie problemu w jordanie z tego wzgledu ze bez niego to jest armagedon pod koszem. Nie maja zadnej alternatywnej opcji jesli chca wzmocnic sie PP. A za mle i tak nie wiem kogo mieli by wziac.

 

Podsumujac...pozostaje Wam trzymac paluszek prosto, zeby tam nic Jordanowi nie doskwieralo. Jesli go zaboli pozostajecie z big baby a i pewnie to PP zniecheci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers : Na pozycji PG mają rookie i Clarksona , czy każdy z nich ma skillset pass'ów na poziomie Chrisa Paul'a ? Raczej nie do tego na SG mają Kobe Bryant'a który do najlepszych podających w lidze nie należy. DeAndre Jordan punkty będzie mógł zdobywać po ofensywnych zbiórkach po rzutach które odda Kobe Bryant więc nie będzie robił efektownych dunków .

 

 

zaśmiałem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeAndre Jordan ma oferty z 4 klubów : Los Angeles Lakers , Los Angeles Clippers , Milwaukee Bucks , Dallas Mavericks

 

Przeanalizuje DeAndre Jordana w każdych z tych klubów :

 

Lakers : Na pozycji PG mają rookie i Clarksona , czy każdy z nich ma skillset pass'ów na poziomie Chrisa Paul'a ? Raczej nie do tego na SG mają Kobe Bryant'a który do najlepszych podających w lidze nie należy. DeAndre Jordan punkty będzie mógł zdobywać po ofensywnych zbiórkach po rzutach które odda Kobe Bryant więc nie będzie robił efektownych dunków .

 

Bucks : Bucks mają młodą i atletyczną drożynę do której DeAndre Jordan by się wpasował , ale też niezbyt doświadczoną . Do tego dochodzi trener który podobnie jak drużyna ma małe doświadczenie . Do tego większość graczy tej drużyny lubi grać w pomalowanym i zrobi się ciasno dla DeAndre Jordana .

 

Dallas : Czy DeAndre Jordan będzie dobrym fitem dla Dirka ? Jaki argument mają Dallas aby przekonać DeAndre Jordan'a do przejścia do nich ? Nie wiem .

Jest tylko jedna rzecz po stornie Dallas to ,że DeAndre Jordan jest z Texasu i to jest zespół z jego hometown ,

 

Clippers : Mają na pozycji PG TOP 3 in the league , Griffina który jest mega dobrym fitem dla DeAndre Jordana , ogólnie te trio tworzy Lob City. Do tego są jedynym zespołem spośród tych wymiennych z lepszym rosterem . Postać trenera jest ważna w każdym zespole a Doc jest niezwykle doświadczony i dobrym coachem . Podsumowując ten zespół ma najwięcej argumentów spośród wszystkich wymienionych wyżej .

Jak najbardziej DAJ najlepiej będzie wyglądać w LAC, ale pisanie, że Kobe nie należy do najlepszych podających.. bo nie robi 10 asyst co mecz? Chłop to SG, a w ostatnich latach kreował lepiej niż nie jeden PG. Myślę, że D'A. Russel nie miałby problemu z podawaniem do Jordana. W sumie większość PG zaliczałaby przy nim więcej asyst co rzucisz na alley upa przynajmniej w obrębie jego ręki kończy się punktami. Clipps dla niego najlepsze, Doc mu ufa, doświadczenie gry z Griffinem i CP3 to też coś czego nie nauczysz się z innymi w offseason. 

 

Co Cie śmieszy w tym, że ktoś stawia Carlisle nad Riversem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy ,że DeAndre Jordan będzie rzucał 12 FT in a row .  Niech trafi 4 . Czyli ogólnie 6 akcji będzie miała drużyna przeciwna więc aby tamci nie odskoczyli trzeba obronić 4/6 a szczególnie uważnie bronić zza linią trzy punktową to raz a dwa po trafionej trójce przez przecinków nie jest możliwa odpowiedz . Czyli tylko dobry D jest w stanie lekko ukryć jego FT ale w całości nie da się tego ukryć.

Tak, ale po pierwsze odpada całkiem rywalowi transition, a z niego jest dużo wyższa efektywność niż z HCO, po drugie niecelne ft można zebrać, po trzecie jest pewien limit fauli na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Raczej nie do tego na SG mają Kobe Bryant'a który do najlepszych podających w lidze nie należy. DeAndre Jordan punkty będzie mógł zdobywać po ofensywnych zbiórkach po rzutach które odda Kobe Bryant więc nie będzie robił efektownych dunków .

 

 

Jak dla mnie Kobe monopolizuje grę i dlatego tak napisałem a nie ,że nie robi tych 10 asysty co mecz .

 

ja rozumiem, że jesteś młody i wielu rzeczy jeszcze nie wiesz, ale powtarzanie tego typu pierdoł wyczytanych w necie to naprawdę nie jest najlepsza droga. Nie znajdziesz w tej lidze wielu graczy, z większym doświadczeniem, umiejętnościami i co najważniejsze sukcesami w podawaniu do wysokich w pomalowane od Bryanta. 

 

Nie mieszaj też monopolizowania gry z oddawaniem dużej ilości rzutów bo nie jest zawsze to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.