Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale nie gra w słabszej, gra w LAC z Paulem i Griffinem, gdzie dzięki swojemu atletyzmowi idealnie współgra z nimi. Chcesz kolejnego gracza na posta, któremu trzeba piłkę? DAJ idealnie pasuje, dlatego nawala po 70%, do tego daje cenne oreb.

 

Ja nigdzie nie napisałem, że Jordan nie pasuje i powinien odejść. Po prostu zastanawiam się, czy jest wart takiej kasy.

 

@niżej

 

Wyśmienity to pyszne słowo. Lubię je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z puzonyyx'em.

 

Max dla DeAndre Jordana za względnie dobrą D , zbiórki i kończenie alley-upów od CP3 to za dużo. A i jeszcze te FT gdzie drużyna lepiej wygląda w ataku gdzie DeAndre Jordan siedzi na ławce niż jest na boisku.

 

RappaR

 

Nie zgodzę się z Tobą ,że DeAndre Jordan jest idealnym fitem bo nie zabiera miejsca Griffinowi pod koszem na post-upie , popatrz na parę Z-Bo - Gasol.

 

Są trzy wyjśćia :

a ) DeAndre Jordan zostaje na rozsądnych warunkach

b ) s&t DeAndre Jordana z innym zespołem np:Dallas

c ) Skoro Clippersi mają maxa do wykorzystania to wolałbym go wykorzystać na kogoś z F.A np:LMA

Nie ogarniam do konca salary ale chyba clipps moga dac maxa tylko jordanowi. Musza go brac bo bez niego beda mieli zenade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uważam ,że znajdą się kluby które będą chciały go mieć w składzie i albo wyciągąć kogoś podobnego albo parę rollsów

 

A i można dodać do tego ewentualnego trade'u Jamal i już jest inna rozmowa.

Kogoś podobnego czyli kogo?

Do Jamala to trzeba dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić LAF: Lance to jest wszystko co Clippers ugrali na ten sezon. Dużym sukcesem jest już pozbycie się kosmicznego kontraktu Hawesa. Kolejnym będzie szybkie podpisanie Jordana. Na nic innego nie możemy teraz liczyć i trzeba się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF i kucio to symaptyczni userzy ale czasem pisza takie science fiction ze az glowa boli. Wg was wasze kluby to swoista mekka koszykowki i kazdy marzy, by tam grac. Niestety tak nie jest...ruchy sa lepsze i gorsze ale pewnych rzeczy oba teamy nie przeskocza. Hornets to max 1 runda na Wschodzie a LAC w aktualnym rosterze przegrywaja ze zdrowymi OKC i GSW... Dallas moze miec Jordana bez laski LAC i wtedy ci maja reke w nocniku i s'a't bylby dla nich zbawienny. Pierce wydawal sie pewniakiem do LAC, ale plota mowiaca o Lovie i Robinie w C's moga skusic go do powrotu wiec nie biore juz za pewniaka tej jego przeprowadzki. Zobaczymy jak sie to ulozy ale cudow w LAC bym sie nie spodziewal. Jamal to tez nie jest jakis madafaka zeby za bezcen oddac Chandlera z Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

 

Clippersi podpisują Jordana i z nim zostają. Albo Jordan nie podpisuje i LAC zostają z wielką dziurą, a w międzyczasie szukajcie wymian za CP3, który będzie chciał powalczyć o pierścień, a wy bez Jordana i w ogóle bez centra możecie powalczyć z Pelikanami powalczyć heroicznie o PO i o wylot w 1st round.

 

To o wiele bardziej prawdopodobne niż to co gadasz. Bo nie ma szans na nic więcej. Clippersi są zdani na łaskę lub niełaskę DAJ. I jeżeli odejdzie to ta ekipa się rozpadnie. Kto by pomyślał, że decyzja tego koszykarza, który wygląda jakby nie potrafił czytać (pozdro dla kumatych!) będzie miała takie znaczenie dla całej organizacji na lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej , macie racje jednak .

 

Jamal Crawford i DeAndre Jordan za Ellis i Parsonsa to trochę fantazja i nawet nie jest aż tak bardzo dobry dla Clippersów jak na początku uważałem.

 

A może tak :

 

Podpisujemy DeAndre Jordana na Maxa

 

Dzwoni GM Dallas i mówi : Witam. Jesteśmy zainteresowani usługami DeAndre Jordana

GM Clippers : Proszę kontynować

GM Dallas : Chciałbym najpierw wysłuchać czego oczekujecie ?

GM Clippers: Chandler'ów i dorzucamy Jamala Crawforda aby wyrównać.

GM Dallas : Aż dwóch ?! Tyson jest przecież F.A

GM Clippers : Tak wiemy ale proszę z nim porozmawiać

GM Dallas : OK

 

GM Dallas idzie do T.Chandlera i mówi tak : Jest oferta od Clippers

T.Chandler : No nie wiem

GM Dallas : Będziesz grał w s5 i na dodatek otrzymywał podania od CP3 a obok Ciebie będzie grał Griffin .

T.Chandler: No ok

 

GM Dallas dzwoni do GM Clippers :

GM Cllipers : Halo ?

GM Dallas : Tutaj GM Dallas mamy już załatwionego Chandlera ale nie jest to za dużo jak na DeAndre Jordana ?

GM Clippers : Nie , DeAndre Jordan jest młodszy , zwinniejszy oraz lepszym obrońcą od Tysona więc aby to wyrównać damy wam Jamala Crawforda a Wy nam Parsonsa. Jamal Crawford jako rezerwowy może być.

GM Dallas : No OK

 

Zniszczyły mnie te rozmowy, niemniej sytuacja będzie wyglądała tak, jak opisał user wyżej. Chciałbym, ale nie wierzę w to, że uda nam się zdobyć Wilsona Chandlera. Pierce jest w zasięgu ręki. DAJ raczej zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyły mnie te rozmowy, niemniej sytuacja będzie wyglądała tak, jak opisał user wyżej. Chciałbym, ale nie wierzę w to, że uda nam się zdobyć Wilsona Chandlera. Pierce jest w zasięgu ręki. DAJ raczej zostanie.

 

Chandler jest dostępny nawet dla Clippers. Ale trzeba oddać paczuszkę z pickami. A Clippers wiedzą, że jak Jordan nie podpisze, a CP3 zacznie się burzyć i trzeba będzie go wymieniać, to pick będzie miał większą wartość. Chandler (czy ktokolwiek) najprawdopodobniej będą rozpatrywani dopiero po decyzji DeAndre. Jeżeli on odejdzie to pozbywanie się picków będzie idiotyzmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.