Skocz do zawartości

Miami Heat 2015/16 czyli komu Wade odda drużynę?


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że przed układaniem terminarza spotkań, jego twórcy nie mogli przewidzieć jak potoczy się sezon, ale no w środę.. W ostatni dzień sezonu zasadniczego jest kilka, bardzo ważnych meczy - co gorsza o tych samych godzinach..

 

Heat vs Celtics - Walka o czołowe miejsca w Konferencji Zachodniej.. Godzina - 8PM ET

 

Pistons vs Cavaliers - Możliwy przedsmak pierwszej rundy PlayOff's, co będzie ostateczną próbą dla obu drużyn przed końcem rundy zasadniczej.. Godzina - 8PM ET

 

Grizzlies vs Warriors - Próba pobicia legendarnego rekordu Bulls z przed wielu lat.. Godzina - 10PM ET

 

Lakers vs Jazz - Ostatni mecz w historii Kobe'go Bryant'a, który chyba każdy, nawet fan innej drużyny powinien obejrzeć.. Godzina - 10PM ET

 

Reasumując na wybór mocnych wrażeń nie możemy narzekać! Szkoda tylko, że ten wybór mamy, aż za duży! :nonchalance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że przed układaniem terminarza spotkań, jego twórcy nie mogli przewidzieć jak potoczy się sezon, ale no w środę.. W ostatni dzień sezonu zasadniczego jest kilka, bardzo ważnych meczy - co gorsza o tych samych godzinach..

 

Heat vs Celtics - Walka o czołowe miejsca w Konferencji Zachodniej.. Godzina - 8PM ET

 

Pistons vs Cavaliers - Możliwy przedsmak pierwszej rundy PlayOff's, co będzie ostateczną próbą dla obu drużyn przed końcem rundy zasadniczej.. Godzina - 8PM ET

 

Grizzlies vs Warriors - Próba pobicia legendarnego rekordu Bulls z przed wielu lat.. Godzina - 10PM ET

 

Lakers vs Jazz - Ostatni mecz w historii Kobe'go Bryant'a, który chyba każdy, nawet fan innej drużyny powinien obejrzeć.. Godzina - 10PM ET

 

Reasumując na wybór mocnych wrażeń nie możemy narzekać! Szkoda tylko, że ten wybór mamy, aż za duży! :nonchalance:

Szkoda to będzie w czwartek w robocie Prezesowi się na oczy pokazać z przekrwionymi oczami. I zalanym ryjem, bo kiedy trzeźwieć?

Se multiroom walnę na 2 odtwarzacze Sopcast na 12 calach i będzie gitara.A, i po pijaku typera od razu zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że przed układaniem terminarza spotkań, jego twórcy nie mogli przewidzieć jak potoczy się sezon, ale no w środę.. W ostatni dzień sezonu zasadniczego jest kilka, bardzo ważnych meczy - co gorsza o tych samych godzinach..

 

 

 

mijasz się z prawdą i to 2 x w dwóch zdaniach:

1. wiedzieli jak potoczy się sezon

2.właśnie dlatego ustawili te mecze na tą samą godzinę - żeby nie było dodatkowego kombinowania

 

nie ma za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijasz się z prawdą i to 2 x w dwóch zdaniach:

1. wiedzieli jak potoczy się sezon

2.właśnie dlatego ustawili te mecze na tą samą godzinę - żeby nie było dodatkowego kombinowania

 

nie ma za co

 

Wiedzieli, że Celtics będą rywalizować z Heat tak zawzięcie? Dobra to jeszcze mogę łyknąć, ale to, że GSW będą pobijać rekord Bulls? Stary to nie było do przewidzenia! :smile:

 

Ale sam fakt, mecz GSW, jak i ostatni Kobe'go w jednym czasie to jakaś parodia.. :(

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.właśnie dlatego ustawili te mecze na tą samą godzinę - żeby nie było dodatkowego kombinowania

To te mecze są ustawione? 

AF9 zara wejdzie i palnie, że "zapłacone za 3:0 i będzie 3:0"

Ale sam fakt, mecz GSW, jak i Kobe w ostatnim czasie to jakaś parodia.. :(

Poprawiłem literówkę. Wiem, że o tym myślałeś.

 

nie ma za co

 

A w temacie to kucio będzie pluł jadem, ale dla Hornets sufit to tam, gdzie teraz dla Heat podłoga. Zdrowe Miami, poyebany skład na 7 chłopa + Green. Fajne jest Charlotte(Stokely), ale Jerry Lee nie ma gwizdanych knockoutów przy drajwach. Leżycie i bzyczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieli, że Celtics będą rywalizować z Heat tak zawzięcie? Dobra to jeszcze mogę łyknąć, ale to, że GSW będą pobijać rekord Bulls? Stary to nie było do przewidzenia! :smile:

 

Ale sam fakt, mecz GSW, jak i ostatni Kobe'go w jednym czasie to jakaś parodia.. :(

Bo to nie jest ostatni mecz Bryanta, nie popsuł się przez cały rok, w wakacje (które sobie przedłuży) nie będzie musiał się rehabilitować po ciężkiej kontuzji tylko wzmacniać, zobaczymy go ponownie koło lutego, pytanie tylko w jakim zespole :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Cool zdobył 15pkt z ostatnich 20 Heat i wygrał nam mecz. 

 

Heat cały czas w grze o 3 seed.

 

Jedno już wiemy - nie będzie 6 miejsca, gdyż będziemy przed Charlotte.

 

Dwyane może być potrzebny w Bostonie. UD jakiś uraz, mam nadzieję, że to nic co ograniczyć by go mogło w playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Cool zdobył 15pkt z ostatnich 20 Heat i wygrał nam mecz. 

 

Heat cały czas w grze o 3 seed.

 

Jedno już wiemy - nie będzie 6 miejsca, gdyż będziemy przed Charlotte.

 

Dwyane może być potrzebny w Bostonie. UD jakiś uraz, mam nadzieję, że to nic co ograniczyć by go mogło w playoffs.

Heat mogą jeszcze być na 6 miejscu

 

Cf5JeSuWwAEqFy-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak wyżej..

 

Hawks vs Heat & Celtics vs Hornets ..

 

Dwie bardzo ciekawe rywalizacje, które wcale nie wskazują, że drużyny z niższym seed'em nie będą miały szans. Tutaj wydarzyć może się wszystko, a i prawdopodobne są wyniki 4-3 / 3-4 :smile:

 

Również dzisiejszy mecz pomiędzy Miami, a Boston'em może być ostateczną próbą, bo gdy zwyciężą Heat, a w swoich meczu wygra Charlotte ( a jest to prawdopodobne ), to Celtics skończą na 6 miejscu i to z nimi ponownie ( już w PO ) zmierzą się Heat, co byłoby chyba najciekawszą rywalizacją jeśli chodzi o 1 rundę.

 

Zapowiadają się ciekawe PlayOff's! :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, co o tym meczu napisać, ale to co się tam dzieje, to.. ojp

 

edit.

Heat w żenujący sposób kończą regular, to co się działo w drugiej połowie meczu z Celtics.. czegoś takiego nie widziałem od spuszczenia nam wpier^&*lu od Spurs w Finale'14..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Heat wygraja to zagraja z Celtics w 1 rundzie, jak przegraja to z Hornets. Mozxe dowiedzieli sie ze Hawks dostaja od WIzards i specjalnie roztrownili 26 pkt przewage by uniknac C's w 1 r a miec slabszych Bobków

 

Oficjalnie:

 

3 Heat - 6 Hornets

4 Hawks - 5 Celtics

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna istotna kwestia:

 

Celtics nie byli aż tak dobrzy, to Heat byli  B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-I

 

Tragiczni

 

Gdybym tego nie widział na własne oczy, to bym nie uwierzył.

Philadelphia przy tym co Miami grało w drugiej połowie to klasowa drużyna.

5pkt w 3qw. 2/20 z gry

 

Pooglądam se lepiej Kobego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna istotna kwestia:

 

Celtics nie byli aż tak dobrzy, to Heat byli  B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-I

 

Tragiczni

 

Grasz tak jak przeciwnik pozwala, Celtics wam nie pozwolili. ;)

 

Tak czy siak macie 3 miejsce, bo Hawks dali dupska. Szkoda, bo w tych PO już się nie spotkamy raczej, a liczyłem na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna istotna kwestia:

 

Celtics nie byli aż tak dobrzy, to Heat byli  B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-I

 

Tragiczni

 

Gdybym tego nie widział na własne oczy, to bym nie uwierzył.

Philadelphia przy tym co Miami grało w drugiej połowie to klasowa drużyna.

5pkt w 3qw. 2/20 z gry

 

Pooglądam se lepiej Kobego..

Celci fchuy byli dobrzy w obronie w trzeciej.Bliskie krycie, co jakiś czas trapy na Dragica, który jakby się zesrał w 2 połowie. I nie ogarniam wyjscia z pomalowanego, w którym Boston sobie nie radził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.