Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2014/2015


RappaR

Kto mistrzem NBA 2014/2015  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto mistrzem NBA 2014/2015



Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o MVP , to może po prostu ktoś chciał dać zarobić bukmacherom. Buki to też ludzie, też muszą jeść, mają rodziny , rachunki do opłacenia, kredyty itp. Kurs na zwycięstwo Stefana był całkiem niezły, a postawienie na niego gdy jego drużyna była faworytem , było co najmniej logiczne. Fakt , że nie dominował w tych finałach, ale ciągle wydawało się że nagroda jest jego. Zwycięstwo Igudali na pewno nabiło sporo zer na kontach buków. I to oni mają więcej powodów do zadowolenia niż Andre. Więcej o kilka milionów powodów..

Bukmacher nie zarabia na wygranych/przegranych zakladach tylko na marży.Nie zabieraj głosu w sprawie/temacie o którym jak widać nie masz zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/2915-kto-b%C4%99dzie-rz%C4%85dzi%C5%82-na-zachodzie-w-ci%C4%85gu-najbli%C5%BCszych-2-3-lat/

 

Mogę tylko napisać a nie mówiłem

 

A poważnie to chyba rodzi się nam nowa era złota era.

Tzn na podane 5 zespołów, dwa nie weszły do PO, jeden odpadł w I rundzie w sytuacji kiedy twoje typy na za dwa lata to było dwóch finalistów i młoda drużyna, która awansowała do drugiej rundy.

To i ja zrobię swoje typy, żeby napisać za rok a nie mówiłem.

CLE, GSW, OKC, SAS, ATL, LAC, HOU awansują w przyszłym roku do PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most total wins (regular season & playoffs) in NBA history: 1. 1995-96 Bulls: 87-13 2. 1996-97 Bulls: 84-17 3. 2014-15 Warriors: 83-20

 

 

to oni naprawdę byli tacy dobrzy czy liga była taka słaba ? :smile:

A ile drużyn na zachodzie zagrało całe PO ze swoim podstawowym PG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers, New Orleans Pelicans, Dallas Mavericks, San Antonio Spurs, Portland Trail Blazers, Memhis Grizzlies (Conleya ominęły dwa mecze, w tym jeden przy praktycznie rozstrzygniętej serii). 

Dallas miała problemy z PG Rondo, Pelicans kontuzjowany Holidays, Parker grał z urazem, Paul opuścił dwie gry, Conley jeden przegrany przez MEM, gdyby wtedy wygrali, MEM mogło prowadzić w serii 3-0. Więc zostaje GSW i POR, z tego POR miało kontuzjowanego Matthwesa, Aldridge i Afflalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy grał oprócz Beverleya i oszczędź jakichś żenujących wyliczanek typu "problemy z Rondo" czy "gdyby grał Conley, to by wygrał serię dużo gorszym Miśkom" lub co roku "kontuzjowany Parker".

 

I wybacz, że trochę agresywnie, ale irytujące jest to, jak co roku gwiazdkujecie drużynom tytuły, bo w 2010 kontuzja Garnetta, w 2011 choke Lebrona, bo w 2012 słaby Brooks na ławce trenerskiej i lockout. Czasami mam wrażenie, że jedynie Spurs mają prawo zdobywać  tytuły w tej lidze.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy grał oprócz Beverleya i oszczędź jakichś żenujących wyliczanek typu "problemy z Rondo" czy "gdyby grał Conley, to by wygrał serię dużo gorszym Miśkom" lub co roku "kontuzjowany Parker".

 

I wybacz, że trochę agresywnie, ale irytujące jest to, jak co roku gwiazdkujecie drużynom tytuły, bo w 2010 kontuzja Garnetta, w 2011 choke Lebrona, bo w 2012 słaby Brooks na ławce trenerskiej i lockout. Czasami mam wrażenie, że jedynie Spurs mają prawo zdobywać  tytuły w tej lidze.

Fakty są takie, że było w cholerę kontuzji. CLE zameldowało się w finale bez 3 starterów i rotacji. HOU zagrało 2 wyrównane mecze w sytuacji, kiedy Curry robi rekordowe 38 ppg na 78% ts, bo go kryją 38-letnie zwłoki Jasona Terry'ego, który nawet młody był c***owym obrońcą. Miśki były dużo gorsze, ale nie grały zdrowe. Znowu ocenianie na zasadzie Kijek_pl. LAC by mogło przejść ze zdrowym Paulem całą serię HOU i miało papiery na GSW. O OKC nie wspomnę, zespół z dwoma z top3 graczy ligi nie wchodzi do PO, bo 3 najlepszych graczy jest kontuzjowanych. A na nich Boguta nie dałoby się zostawić na ławce. GSW wygrało, bo miało autostradę, jakiej żaden inny zespół nie miał. 

W zeszłym roku skontuzjował się Bogut i Ibaka na 2 mecze, jak to porównać do tego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston, Grizzlies zagrali dwa wyrównane mecze, wielkie gratulacje!

 

Prawda jest taka, że rzeczywiście, Cleveland i Oklahoma w pełnym składzie może i by stawiły większy opór GSW.

 

Reszta, to zwyczajne naginanie rzeczywistości pod swoje teorie i tak, czy owak reszta zachodu to były zespoły o klasę niżej od Warriors.

Sorry, Spurs przegrali z Clippersami, których mieli na deskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy byś był tak mądry, gdyby to GSW przystąpiło bez Klaya na zdrowe HOU.

Ciekawi mnie czy byś był taki mądry, gdyby bez Klaya wygrali. Zresztą Klay zagrał wybitnie przecież w tych PO. Statsy jak prawdziwa druga opcja.

 

EDIT: Sorry, zapomniałem dopisać - support Curry'ego w tym sezonie - najlepszy ever.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.