Skocz do zawartości

WTC i inne teorie spiskowe


tomekmvp

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie byłem przy rdzeniu w tym czasie ale wiem bo informują o tym takie źródła jak:

- encyklopedia, wikipedia, programy Planetę, Discovery, raporty komisji, artykuły popularo- naukowe min. wiedza i zycie

Czyli jak, z biblii mam korzystać do wyjaśnienia otaczającego świata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były problemy techniczne.

Ah btw , raport komisji czytałeś w jakim języku??

Istotne elementy raportów masz zawarte w wyżej wypomnianych źródłach.

Jak będziesz szedł tym tokiem myślenia to nikt oprócz fizyków, chemików, inżynierów nie bedzie miał prawa sie wypowiadać ( co po części jest słuszne )

Ja próbuje tylko na logikę to wytłumaczyć nie konstruując pytań które i tez które z gruntu nie mogą istnieć bo zawierają błędne tezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kompletnie nie skupiacie sie na temacie, tylko na obrażaniu i zbiciu z tropu rozmówcę.

 

Logika podpowie człowiekowi że jeżeli samoloty pilotowali nie znający się na pilotażu ludzie, proste staje się że nie mogli oni tego zrobić.

Tak właśnie powstają teorie spiskowe. To staram się Wam napisać.

Brak wiedzy i wiarygodnych materiałów tworzy te alternatywne historie.

Kolejna rzecz zdjęcie Samolotu i Pentagonu.

 

No i juz mistrzostwo świata; Bunkry i Wysokosciowce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że dużo tu miłośników teorii spiskowej.

 

 

skoro wierzycie że:

 

budynek został wyburzony ładunkami wybuchowymi, 

wywieziono jakieś złoto z piwnic,

najwięksi prezesi firm nie pojawili się w pracy,

główni akcjonariusze sprzedawali akcje firm, które w przyszłości wraz z utratą reputacji - zbankrutują

główni akcjonariusze kupują akcje firm, które w przyszłości wygrają kluczowe przetargi rządowe

w Pentagon wycelowano pocisk

usunięto wszystkie ważne materiały filmowe wokół Pantagonu

porwano pasażerów lotu 93, 

wymyślono i stworzono "autentyczne" zapisy z rozmów telefonicznych

 

 

to jak wyjaśnicie fakt, że przy tak GRUBEJ operacji - nikt nigdy nie puścił pary z ust, nikt nigdy nie powiedział "to ja byłem jednym z tych, co kładł ładunki pod WTC". Politycy, biznesmeni, naukowcy, robotnicy, kierowcy, aktorzy, ochroniarze, wojsko etc + rodziny ww. osób to grupa ludzi liczona w setkach, a może nawet w tysiącach.

 

 

 

anyway,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wyjaśnicie fakt, że przy tak GRUBEJ operacji - nikt nigdy nie puścił pary z ust, nikt nigdy nie powiedział "to ja byłem jednym z tych, co kładł ładunki pod WTC". Politycy, biznesmeni, naukowcy, robotnicy, kierowcy, aktorzy, ochroniarze, wojsko etc + rodziny ww. osób to grupa ludzi liczona w setkach, a może nawet w tysiącach.

Utrzymanie tajności operacji wywiadowczej argumentem? Stać Cię na sporo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skoro wierzycie że:...

 

 

 

Lepper tylko napomknął o talibach ...

btw. Bylem też świadkiem jak to na innych forach o tym sie dyskutowało i np. kolesie pisali posty po pare stron, a tutaj włazi jezioraki, mówi że są dowody i ekspertyzy tu i tam i że widział jak samolot walnął w wieże i je zrujnował i samolot też roztrzaskał pentagon. No bo tak mówili. A co tam że dziura mniejsza jak samolot w końcu jak sie popieści to się zmieści. I takiemu jezioraki to się własnie mieści. Po co ma pisać o dowodach i ekspertyzach i wyjaśnieniach skoro może napisać że są dowody ekspertyzy i wyjasnienia. Nieważne gdzie i jakie, ale jakieś są.

To tak jak powiedzieć , że Cyklopy istnieją bo ktoś o nich napisał i ktoś widział w tv. Nie trzeba podawać w jakich ksiązkach i w jakiej tv wystraczy obwieścić , że ktośtam napisał i ktośtam nakręcił film o Cyklopach.

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper tylko napomknął o talibach ...

btw. Bylem też świadkiem jak to na innych forach o tym sie dyskutowało i np. kolesie pisali posty po pare stron, a tutaj włazi jezioraki, mówi że są dowody i ekspertyzy tu i tam i że widział jak samolot walnął w wieże i je zrujnował i samolot też roztrzaskał pentagon. No bo tak mówili. A co tam że dziura mniejsza jak samolot w końcu jak sie popieści to się zmieści. I takiemu jezioraki to się własnie mieści. Po co ma pisać o dowodach i ekspertyzach i wyjaśnieniach skoro może napisać że są dowody ekspertyzy i wyjasnienia. Nieważne gdzie i jakie, ale jakieś są.

To tak jak powiedzieć , że Cyklopy istnieją bo ktoś o nich napisał i ktoś widział w tv. Nie trzeba podawać w jakich ksiązkach i w jakiej tv wystraczy obwieścić , że ktośtam napisał i ktośtam nakręcił film o Cyklopach.

 

Nic dodać, nic ująć. 

 

Ktoś napisał: "nie karmić trolla". I ok, może to robię pomagając mu udowodnienia jego "ekspertyz". Podsuwając pod nos wszystko co się da. Ale trolle mają to do siebie, że wcześniej czy później zabrną w ślepy zaułek i jedyną drogą ucieczki będzie:

 

8000496864_5aca87f9e7_o.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie tajności operacji wywiadowczej argumentem? Stać Cię na sporo więcej. 

rozumiem, że wszystkich skutecznie wymordowano albo opłacono do końca życia - żeby nie puścili pary z ust, że brali w projekcie, który pod pretekstem osiągnięcia celu finansowego - spowodował śmierć niewinnych tysięcy ludzi.

 

w przypadku, gdy o akcji wiedziało tak dużo osób (a byłaby to top1 akcja służb specjalnych ever) - prawdopodobieństwo, że nikt się nie wygada dla sławy, dla jeszcze większych pieniędzy lub dla czystości sumienia - jest zbliżone do zera.

 

 

To już prędzej jestem w stanie uwierzyć, że ścisłe dowództwo służb specjalnych doskonale wiedziało o planowanych zamachach, ale "na rękę" było im przemilczeć temat. Mniej ludzi wie, mniejsze ryzyko wpadki, mniejsze koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że jezioraki albo tak usilnie opracowuje odpowiedzi, albo już się pojawił na forum pod innym nickiem z obietnicą daną samą sobie: jak jestem nawalony, nie wchodzę na forum.

 

Nie doczekamy się.

 

Z faktu że jest się fałszywym nie można sie chwalić bo wtedy traci sie cały urok.

 

1. Twoje pytanie nr 1 zawierało nieprawdziwe informację dotyczące osób pilotujących boeingi. Możesz mi to potwierdzić bo z ostatnich wypowiedzi nie wiem czy dotarło?

 

2. Pytanie zawiera grafikę" jakich wiele w Google " - twoje słowa. Skąd posiadasz informacje że ta grafika przedstawia prawidłowe proporcje?

 

Egzorcyzmy trwają jakiś czas. Jeżeli na pierwsze spostrzegłeś swój błąd to na spokojnie rozprawimy się z drugim i kolejnymi.

 

Musisz być cierpliwy lub przed wejściem na forum warto sie z onanizować. Też pomaga. Wszystko to proces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollingu ciąg dalszy. 

 

Ad.1: co ja pisałem o osobach które pilotowały samoloty do czego teraz nagle się odnosisz? Bo jedyne do czego miałem wątpliwość to prędkość drugiego samolotu. Coś Ci się miesza....

 

Ad.2: odpowiedziałem już na to pytanie podając link, gdzie odparłeś że angielskiego nie znasz, więc Ci go przetłumaczyłem.

 

P.S:

 

Nie muszę się onanizować przed wejściem na forum jak co poniektórzy, chcąc na siłę wyjść na ekspertów.

 

Raz, że mam dziewczynę i żadnych problemów z tymi sprawami.

Dwa, że jestem pewien co piszę, a nie głupoty nad którymi należy się spuszczać.

Trzy, współczuję że Ty musisz podusić indyka przed zalogowaniem się na e-nba, skoro wiesz że pomaga. Ale przynajmniej rozumiem dlaczego wyparowałeś na parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollingu ciąg dalszy.

 

Ad.1: co ja pisałem o osobach które pilotowały samoloty do czego teraz nagle się odnosisz? Bo jedyne do czego miałem wątpliwość to prędkość drugiego samolotu. Coś Ci się miesza....

 

Ad.2: odpowiedziałem już na to pytanie podając link, gdzie odparłeś że angielskiego nie znasz, więc Ci go przetłumaczyłem.

 

P.S:

 

Nie muszę się onanizować przed wejściem na forum jak co poniektórzy, chcąc na siłę wyjść na ekspertów.

 

Raz, że mam dziewczynę i żadnych problemów z tymi sprawami.

Dwa, że jestem pewien co piszę, a nie głupoty nad którymi należy się spuszczać.

Trzy, współczuję że Ty musisz podusić indyka przed zalogowaniem się na e-nba, skoro wiesz że pomaga. Ale przynajmniej rozumiem dlaczego wyparowałeś na parę dni.

 

 

To jest twoje pierwsze pytanie;

 

- jakim cudem na awionetkach/grze można się nauczyć pilotowania dużego, pasażerskiego samolotu?

 

To są informacje nieprawdziwe. Piloci ci/zamachowcy mieli wylatane 250 godz. na dużych samolotach pasażerskich w ramach ćwiczeń na symulatorze. Na male samoloty posiadali licencje.

Posiadali wszystkie umiejętności by przyjebac w WTC tak jak uderzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się ogarnij. Chciałeś jasno postawione pytania. Dostałeś trzy. Na jedno bodajże odpowiedziano, zostały dwa na które odpowiedzi unikasz jak ognia plącząc się jak muszka owocówka w pajęczynie. Z tych dwóch co zostały ni jak się nie odnosisz, tylko nagle wracasz do pierwszej strony co już było wyjaśnione. Jak moja ex. 

 

Odnieś się proszę do tych dwóch a nie wracaj do czegoś co już było i już odpowiedziałeś.

 

Nie zgrywaj głupa, chyba że inaczej nie potrafisz. Zadajesz w kółko te same pytania jak w poprzednim poście: "skąd grafika w google i źródło". Więc dostałeś linka wraz z tłumaczeniem.

 

Ośmieszasz się.

 

Ale że trolle mnie bawią i im poniekąd współczuję to małe podsumowanie Twoich wywodów do czego masz nie wracać i co zostało już obgadane:

 

- piloci

- prędkość

 

Zostały:

 

- dziura w pentagonie która jest mniejsza od obrysu samolotu co potwierdzają linki które dostałeś i grafiki

- zawalenie się budynku WTC 7

 

I pozostań w obrębie tych dwóch Panie Macierewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się ogarnij. Chciałeś jasno postawione pytania. Dostałeś trzy. Na jedno bodajże odpowiedziano, zostały dwa na które odpowiedzi unikasz jak ognia plącząc się jak muszka owocówka w pajęczynie. Z tych dwóch co zostały ni jak się nie odnosisz, tylko nagle wracasz do pierwszej strony co już było wyjaśnione. Jak moja ex.

 

Odnieś się proszę do tych dwóch a nie wracaj do czegoś co już było i już odpowiedziałeś.

 

Nie zgrywaj głupa, chyba że inaczej nie potrafisz. Zadajesz w kółko te same pytania jak w poprzednim poście: "skąd grafika w google i źródło". Więc dostałeś linka wraz z tłumaczeniem.

 

Ośmieszasz się.

 

Ale że trolle mnie bawią i im poniekąd współczuję to małe podsumowanie Twoich wywodów do czego masz nie wracać i co zostało już obgadane:

 

- piloci

- prędkość

 

Zostały:

 

- dziura w pentagonie która jest mniejsza od obrysu samolotu co potwierdzają linki które dostałeś i grafiki

- zawalenie się budynku WTC 7

 

I pozostań w obrębie tych dwóch Panie Macierewicz.

Widzę że bez wyzywania się w dyskusji z toba nie obędzie.

Rozumiem i spróbuje sie dostosować.

Jesteś mocno pobudzony gdy piszesz dlatego pomyślałem ze obecnie żadnej raszpli regularnie nie dymasz.

 

Jak tylko znajdę informację na temat tej grafiki jednej z wielu z Google i dowiem sie kto robił obliczenia. Odniosę się niezwłocznie

 

Dziękuję że pewne sprawy już zostały wyjaśnione.

To cały czas proces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.