Skocz do zawartości

WTC i inne teorie spiskowe


tomekmvp

Rekomendowane odpowiedzi

Samoloty nie uszkodziły rdzenia budynku.

Wybuchy paliwa lotniczego nie sa wystarczajaco silne (ani nie maja wystarczajacej temp). Żeby uszkodzić konstrukcję nośna WTC 1\2.

Sam wybuch w gorze budynku nie jest wytłumaczeniem kolapsu całej konstrukcji.(w szczególności rdzenia budynku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoloty nie uszkodziły rdzenia budynku.

Wybuchy paliwa lotniczego nie sa wystarczajaco silne (ani nie maja wystarczajacej temp). Żeby uszkodzić konstrukcję nośna WTC 1\2.

Sam wybuch w gorze budynku nie jest wytłumaczeniem kolapsu całej konstrukcji.(w szczególności rdzenia budynku).

O matko,

Jeszcze raz przypominam, w rdzeń uderzył samolot poruszający się ponad 700 km.

Jeżeli to nie dociera, to nic do Ciebie nie dotrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko,

Jeszcze raz przypominam, w rdzeń uderzył samolot poruszający się ponad 700 km.

Jeżeli to nie dociera, to nic do Ciebie nie dotrze

Przypominam Ci, że to była spora dawka żelbetonu, bunkry nie takie rzeczy wytrzymywały, a dostawały z ołowiu, a nie z miękiego plastiku i aluminium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze że Tobie ręce opadają bo mi już wszytsko opadło i nie wiem czy wstanie.

 

Robisz sie na jakiegoś eksperta a teraz naprowadzasz nas na jakies tropy :D

Bez kitu co za durnota?

 

Od czasu tego zdarzenia minęło sporo czasu i sporo rzeczy jest niewyjasnionych. Ty chcesz niby wyjasniać a nic nie robisz. To na cholerę taki temat?

 

Dlaczego wieże się zapadły to Twoja odpowiedź ,że samoloty tam wpadły i działały jak pociski. No brechtam.

 

Dalej - rysunek pentagon vs boeing. Czy to jest prawidłowa grafika? No nie kurna taki ekspert jak Ty i nie wiesz że dziura dwa razy mniejsza od rozpiętości skrzydeł huh? I ponadto gdzie sa jakieś nagrania z tamtej strefy? Nie wierze że Pentagon nie ma kamer wokół. Schowali dla siebie do piwnicy.

 

Więcej zagadek niż realizmu, a Ty mówisz ze bedziesz wyjaśniał a dalej mącisz i ręce Ci opadają.

 

No k**** jakbys kiedykolwiek je trzymał w górze

Brak słów.

Jeszcze raz. To nie jest mącenie tylko dociekanie czy grafika zamieszczona przez Elde odzwierciedla faktyczne proporcje Samolotu i Pentagonu.

 

Skąd wiesz ze tak jest. Ja nie mam pojęcia jaki grafik to zrobił i czy zrobił to dobrze. Dlaczego mam sie odnosić do jakiegoś zdjęcia z niewiadomego pochodzenia. Przeciez to czysty idiotyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspert mówi 

 

w rdzeń uderzył samolot poruszający się ponad 700 km.

 

I to rozwaliło wieże :)

 

tak mocno rozbudowanej analizy przy uwzglednieniu wszytskich zmiennych to nigdy nie widziałem :)


dlaczego staracie się jeszcze z nim dyskutować? :grin:

 

Ja bo żem sobie drinknał dwa mocne piwa i lampę wina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam Ci, że to była spora dawka żelbetonu, bunkry nie takie rzeczy wytrzymywały, a dostawały z ołowiu, a nie z miękiego plastiku i aluminium.

:) nie rozumiem tego porównania WTC z bunkrem? :) Dlaczego wysokościowiec z bunkrem :)

 

Nie jestem nawet odrobine zdziwionym że wierzysz w spisek WTC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: nie rozumiem tego porównania WTC z bunkrem? :smile: Dlaczego wysokościowiec z bunkrem :smile:

 

Nie jestem nawet odrobine zdziwionym że wierzysz w spisek WTC :smile:

Oba mają żelbetonową konstrukcję, bardzo solidną. 

k****, samoloty o słabe konstrukcje. W Smoleńsku jeden nie był w stanie ściąć brzozy, ale w Nowym Jorku to aż nadto by całkowicie rozwalić ogromny, bardzo wytrzymywały, żelbetonowy konstrukt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspert mówi

 

 

I to rozwaliło wieże :)

 

tak mocno rozbudowanej analizy przy uwzglednieniu wszytskich zmiennych to nigdy nie widziałem :)

 

 

Ja bo żem sobie drinknał dwa mocne piwa i lampę wina :D

Jeszcze raz:

- uderzenie samolotów

- wybuch paliwa

- pożar

 

3 podstawowe czynniki o których cały czas pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba mają żelbetonową konstrukcję, bardzo solidną.

 

k****, samoloty o słabe konstrukcje. W Smoleńsku jeden nie był w stanie ściąć brzozy, ale w Nowym Jorku to aż nadto by całkowicie rozwalić ogromny, bardzo wytrzymywały, żelbetonowy konstrukt...

Boże z brodą uchroń nasz kraj przed niewykwalifikowanymi czeladnikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie znam angielskiego. Tylko rosyjski ale z Rosji to proszę nie wysyłaj nic :smile:

 

Wiem że to wstyd i małe inwalidztwo ale posiadam zero zdolności językowych i od 9 lat tłumacz pod ręką

 

I co do Twojego " jedziesz"

90% tekstów napisałem w korkach prowadząc w samochodzie, więc jak argumenty nie trafiają to proszę o odrobinę więcej szacunku ze strony ( nie Ciebie ) użytkowników za tą umiejętność :smile:

 

Mogę i po rosyjsku Ci to napisać jeśli sobie życzysz, byle by Ci ułatwiło to odpowiedzi i obiecane ekspertyzy.

 

Nie mniej i tak:

 

Dziura:74 ft.

Samolot: 124 ft.

 

Idąc, że nie znasz angielskiego tłumaczę skrót ft. ( choć skoro interesujesz się NBA od 1995 czy tam 2005 roku ) pewnie nie jest on Ci obcy.

 

ft. - miara długości, skrót od "feet" - stopa

 

Teraz trochę matematyki:

 

124 > 74

 

Czyli samolot większy, dziura mniejsza.

 

Dalej ze zniecierpliwieniem czekam, tym bardziej że mija trzeci dzień od złożonej obietnicy - na odpowiedzi.. Dwa dni licząc od prośby na proste zinterpretowanie pytań, którą to spełniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i po rosyjsku Ci to napisać jeśli sobie życzysz, byle by Ci ułatwiło to odpowiedzi i obiecane ekspertyzy.

 

Nie mniej i tak:

 

Dziura:74 ft.

Samolot: 124 ft.

 

Idąc, że nie znasz angielskiego tłumaczę skrót ft. ( choć skoro interesujesz się NBA od 1995 czy tam 2005 roku ) pewnie nie jest on Ci obcy.

 

ft. - miara długości, skrót od "feet" - stopa

 

Teraz trochę matematyki:

 

124 > 74

 

Czyli samolot większy, dziura mniejsza.

 

Dalej ze zniecierpliwieniem czekam, tym bardziej że mija trzeci dzień od złożonej obietnicy - na odpowiedzi.. Dwa dni licząc od prośby na proste zinterpretowanie pytań, którą to spełniłem.

Jak wytrwam, w co wątpię, potrwa to i tak długie tygodnie. Będę sie starał.

Skąd pochodzą te dane odnośnie średnicy dziury po uderzeniu; samolotu, pociągu, rakiety, olbrzyma?

 

 

Tu masz Eld bardzo ciekawą dyskusję w tym temacie. Zarówno zwolennicy teorii spiskowej WTC i Pentagonu i jak i reprezentujący odmienny pogląd prezentują znacznie wyższy poziom intelektualny od nas ( proszę się nie obrażać, to tylko moja opinia ).

Trzeba powięcić trochę czasu na to ale to doskonały wstęp by zainteresować się wnikliwie tematem. Do tego warto samemu korzystać z różnych źródeł by ugruntowić wiedzę. 

No a później warto wyrobić sobie zdanie na temat tego co najprawdopodobniej miało miejsce

 

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=15795&st=0

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wytrwam, w co wątpię, potrwa to i tak długie tygodnie. Będę sie starał.

Skąd pochodzą te dane odnośnie średnicy dziury po uderzeniu; samolotu, pociągu, rakiety, olbrzyma?

 

 

Tu masz Eld bardzo ciekawą dyskusję w tym temacie. Zarówno zwolennicy teorii spiskowej WTC i Pentagonu i jak i reprezentujący odmienny pogląd prezentują znacznie wyższy poziom intelektualny od nas ( proszę się nie obrażać, to tylko moja opinia ).

Trzeba powięcić trochę czasu na to ale to doskonały wstęp by zainteresować się wnikliwie tematem. Do tego warto samemu korzystać z różnych źródeł by ugruntowić wiedzę. 

No a później warto wyrobić sobie zdanie na temat tego co najprawdopodobniej miało miejsce

 

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=15795&st=0

 

To już nie o prawdę tylko chodzi, ale również o Twój honor na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.