Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nic dziwnego w końcu mają podpisaną umowę z Time Warnerem na 20 lat za 3 miliardy $. A TW nie płacił takich pieniędzy za Clarkson show czy "może tankujemy a może nie".

 

W FA będzie ciekawie, choć nie liczyłbym na Love (z kontuzją, którą ma nie ma sensu wchodzić na rynek) co do innych to zależy od tego czy Kobe zgodzi się na zmniejszenie swojej roli, bo wątpie by top FA chcieli być 2 opcjami w drużynie, zwłaszcza, że są w "swoich" drużynach już są 2 opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lakers nie wezmą Russella to wykonają swój all-time nba draft bust fuck up mistake in the history of NBA.

 

Po pierwsze dlatego, że w Minnesocie musieliby być jebnięci, żeby wziąć Okafora.

Po drugie dlatego, że Okafor i Randle pasują do siebie jak Zach Randolph i Al Jefferson.

Po trzecie dlatego, ze to idealny moment żeby Kobe przyjął wreszcie ambitnego młodziaka na staż za 600 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Randle jest ciągle porównywany do Randolpha? To po pierwsze. A po drugie, to dlatego z Okafora na siłę jest robiony drugi Al?

 

Moim zdaniem duet Randle-Okafor spokojnie pasowałby do siebie w ataku, problemy mogłyby pojawiać się po drugiej stronie, ale to też najpierw byłoby trzeba zobaczyć na parkiecie i ocenić po jakimś czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki w tym interes mieliby sixers ? przeciez im w tym drafcie i tak na Russellu zależy, który prawie na pewno będzie do wzięcia z ich 3

 

Sixers mają we wszystkim interes co daje wyższy pick. Chociaż by po to, że za dwójkę dostaną więcej niż za trójkę, aby ją znów ponownie wymienić na kolejne picki.

 

Kto ostatnio sprawdzał ich salary? Nie chodzi o kwotę, ale o liczbę pozycji. Wygląda jak lista płac w kopalni. Masa pozycji - obowiązki te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle w odróżnieniu od Randolpha zdecydowanie chętniej gra z piłką, podaje jak już chcemy się trzymać leworęcznych to coś jak Odom czy Mason. Jeżeli w przyszłości miałby być z niego mix między tymi wszystkimi graczami to ja nie mam nic przeciwko.

 

Co do Okafora to trochę zabawne robi się to jak w necie ostatnio co raz częściej ludzie doszukują się u niego potencjalnych problemów. Ofensywnie to możliwe, że już jest na poziomie Jeffersona, a jest już tez wyższy i ma większy zasięg ramion, a kto wie czy jeszcze nie podrośnie trochę.

 

Nie widzę tu absolutnie problemu w stworzeniu z nich świetnego duetu, jasne mówimy o dwóch gówniarzach, ale nie można odmówić ani jednemu ani drugiemu talentu i wydaje się, że do najgłupszych na boisku też nie należą więc to już są solidne podstawy, a reszta już będzie zależała od zrowia, trenerów i tego jak sami będą chcieli nad sobą pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Okafora to trochę zabawne robi się to jak w necie ostatnio co raz częściej ludzie doszukują się u niego potencjalnych problemów. Ofensywnie to możliwe, że już jest na poziomie Jeffersona, a jest już tez wyższy i ma większy zasięg ramion, a kto wie czy jeszcze nie podrośnie trochę.

 

 

Zawsze mnie dziwia te nadzieje na podrosniecie danych zawodnikow w wieku 19/20 lat, ile bylo takich przypadkow by ktos o np cal podrosl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cal to podrosła pewnie spora część ligowych 19-latków, inna sprawa że nikt ich już później raczej nie mierzy. A taki KD urósł sporo więcej. LeBron moim zdaniem też lekko poszedł w górę, nie tylko na boki. 

 

Oczywiście, u takiego kabana możliwe, że proces wzrostu już się zakończył, ale nie można tego wykluczyć. Przede wszystkim już ma zajebiste warunki, a dodatkowo przez najbliższe lata jeszcze się wzmocni fizycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie dziwia te nadzieje na podrosniecie danych zawodnikow w wieku 19/20 lat, ile bylo takich przypadkow by ktos o np cal podrosl?

Akurat gdzieś czytałem, że Okafor jeszcze nie skończył rosnąć i lekarze na podstawie jakichś badań przewidywali, że osiągnie 7 stóp albo więcej. Poszukam gdzie to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Findek i Eld dobitnie to wytlumaczyli. Dotarlo?

dotarło, że walnąłeś głupotę, teraz się podpinasz pod gości, którzy nie napisali nic co w jakikolwiek sposób nadawałoby większego sensu temu co napisałeś

 

Sixers znaleźli się na trzecim miejscu, które prawie, prawie zapewnia, że dostaną w drafcie tego gracza, na którego się od początku nastawiali biorąc, ale jeśli uważasz, że i tak aby przesunąć się tylko o jedną pozycję wyżej gotowi byliby oddać jeszcze Lakers przyszłoroczny wybór, który bardzo możliwe, że znowu będzie wysoki...  cóż jako kibic Lakers naprawdę mam nadzieję, że będę miał okazję napisać Ci, że jednak nie walnąłeś głupoty i przyznać, że się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotę? Widzę, że tobie to od razu łopatologicznie trzeba wszystko tłumaczyć, bo jedyną głupotą w naszej wymianie zdań jest tylko i wyłącznie twoje wtrącenie się do niej. Ale ty jesteś mądralą i wiesz to co wie management LA i sixers i "prawie na pewno" wiesz ze Russel wyląduje w sixers.  A oprócz tego ze siedzisz w cukierniczce Mitcha, to zdaje sie że jesteś jasnowidzem twierdząc ze przyszloroczny pick LA bedzie wysoki.

Edytowane przez Zwierzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucasz się, dokonujesz jakiejś nadinterpretacji tego co napisałem, ja piszę, że bardzo możliwe, że pick lakers będzie wysoki to dla ciebie już to jakieś jasnowidzenie jest, a na pytane jakie postawiłem ci cały czas nie odpowiedziałeś

 

Tutaj nie potrzeba wielkiego mądrali żeby domyślić się, który zespół czego chce więc niestety nie mogę sobie przypisywać zbyt wielkich zasług. Sixers z dwóch ostatnich draftow mają dwóch wysokich, więc skoro w tym drafcie raczej bezdyskusyjnie za TOP3 w dowolnej kolejności uznaje się Townsa/Okafora/Russela to nie jest się trudno domyślić na kim im właśnie najbardziej zależy.

 

Można się zastanawiać czy Minny wybierze Townsa czy Okafora, ale po tym jak wybiorą Wolves, to mimo, że nic na 100% pewnego nie jest to kolejne dwa wybory nie są jakoś specjalnie trudne do przewidzenia. Gdyby Sixers mieli nr 1 czy 2 to może by się zastanawiali kogo wziąć, nawet gdyby cenili, któregoś gracza bardziej to raczej nie na tyle żeby dorzucać do tego przyszłoroczny pick w pierwszej rundzie (jaki by on nie był to lakers raczej bycie contenderem nie grozi żeby ten pick miał naprawdę niską wartość )

 

potrafisz jakoś własnymi słowami uzasadnić dlaczego sixers mieliby to zrobić czy nie ? (może być łopatologicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopatologicznie już było. Napisał to @Findek a dobitnie to ujął @Eld. Ale to ty nadinterpretujesz jakbym ja w swoim pierwotnym poście miał na myśli coś innego. Jeszcze bardziej łopatologicznie: sixers zależy na Russelu. Lakers mogą wziąć kogoś z dwójki wysokich lub Russela. Sixers zależy na tym zeby miec niskiego i powinni zrobić co się da, żeby wybierać przed LA.

Ale to każdy wie i tylko ty masz z tym problem i twierdzisz, że moj pierwotny post traktuje o czym innym. Ale gdyby tak było post byłby z czapy. A tak twoje wypociny sa totalnie z czapy. Pewnie dalej nie dotarło?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z nas ma więc chyba problem z rozumieniem tego co pisze drugi i tego co piszą inni

 

gdzie ty w ich wypowiedziach widzisz wytłumaczenie tego, że sixers opłaca się zrobić taką wymianę ???

 

Findek napisał:

 

 

Jeśli Lakers nie wezmą Russella to wykonają swój all-time nba draft bust fuck up mistake in the history of NBA. 

 

 

Eld napisał : 

Sixers mają we wszystkim interes co daje wyższy pick. Chociaż by po to, że za dwójkę dostaną więcej niż za trójkę, aby ją znów ponownie wymienić na kolejne picki.

 

Findek pisze o tym kogo powinni wybrać Lakers kierując się swoją opinią na temat tych graczy, a nie uzasadnia dlaczego sixers się wymiana opłaca (no chyba, że przyjmujemy, że opinia Findka jest zbliżona do tej Kupchacka, ale póki co chyba nie ma żadnych argumentów potwierdzających to )

 

Eld co prawda uzasadnia, ale nijak się to ma do tego co ty piszesz bo wg niego powinni zrobić wymianę żeby móc jak to mają w swoim stylu potem robić kolejne, a nie dlatego, że zależy im tak bardzo na Russelu.

 

To nie chodzi o moje widzimisie, popatrz sobie jak przedstawiają się mock drafty na poszczególnych stronach, poczytaj trochę o tym jakie są rzeczywiście szanse, że Wolves czy Lakers zrezygnują z centra i zwiną im Russella i czy ryzyko jest na tyle duże by opłacało się za to dopłacać. 

 

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.