Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

czy Lakers starczy kasy na podpisanie dwójki LMA i Robin Lopez? Jeśli nie to kogo musieliby spuścić?

 

Jeśli spuszczą Younga, to będą mieć ok. 27.

LMA zgarnie 19.

 

Za mało na Lopeza.

 

btw. ponoć Upshaw będzie grał w lidze letniej w Lakers.

 

Russell-Clarkson-Brown-Randle-Black/Upshaw

 

Będzie ekipa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Upshaw rozweseli  troche  towarzystwo  w  szatni  +  da  im  kopa    na  mecz  częstując  " maryśką  "   nie  będzie  źle 

 

 

LMA  mając   te  same  pieniądze w  innych  klubach  nie  przyjdzie   tu  raczej  SAS  lub DAllas 

ale  Hibbert  to  juz  bardziej 

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

not enough mana

 

Trochę Kobe, trochę Young, trochę Brown. Może dojdzie jeszcze ktoś.

Ano tak. To całe szczęście w sumie dla ligi bo jakby teraz zagrali sezon Russell - Clarkson - KB - Aldridge - Hibbert i za rok jak Kobas spadłby lub wziął minimum jakieś to wpada Durant i można byłoby rozwiązać ligę. 

Edytowane przez JH13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers wzięli Russella pewnie dlatego, że są już dogadani z Aldridge + Hibbert. Zobaczycie. 

 

Hibbert podjął PO.

Jak ocenialibyście realnośc ustawienia

 

Clarkson-Russell-Kobe-Randle-Aldridge

 

Jest szansa cos taką s5 ugrać?

 

 

 

Kobe w tym wieku, w tej formie fizycznej na 3? Wg mnie nie ma opcji na coś fajnego w takim układzie.

Ktoś mi powie o co chodzi w Philly? Po ciul im kolejny podkoszowy? A może Embid się będzie kolejny rok leczył?

 

Bo top3 bardzo odstawała od reszty wartością i nawet jeśli Philly nie planuje korzystać z Okafora, to wzięcie go było jak najbardziej odpowiednim ruchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rok temu podawaliśmy w wątpliwość zdolność Steve'a Nasha do rozegrania większej liczby gier, to nie wiem czemu nie robić tego teraz z Bryantem. W ogóle jakiekolwiek liczenie na niego jako podstawowego SF to dla mnie strzał w kolano, bo nie wiadomo, czy rozegra 60 meczów, 40 czy 20. Jakiś Carroll?Middleton by się przydał, ale trochę krucho z kasą, żeby połatać wszystkie dziury,

A Kobe spokojnie może być produktywny jako SF, tylko musi w końcu odsunąć się w cień, zrozumieć, że jest za stary na heroizmy i zacząć robić na boisku małe rzeczy. Przykład Granta Hilla pokazuje, że można być nawet lepszym defensorem u schyłku kariery, niż było się nim wcześniej. Ale kluczowa kwestia to zdrowie Kobego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kobe'mu  brakuje szybkości, a mamy wiecej szybkich SG, którzy Kobego mijaja, niż silnych SF, którzy byliby wstanie Kobego przepchnąć.

 

 

Ale SF też mogą go mijać, niekoniecznie muszą przepychać ;)

 

Jednak skoro tak to widzicie, to luz. Mnie się wydaje, że tak kolorowo by nie było z Kobem na trójce. Tu nie tylko chodzi o brak szybkości, ale też dynamiki, zwinności, skoczności i tych cech, które zażartością nie da się nadrobić w tym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers wzięli Russella pewnie dlatego, że są już dogadani z Aldridge + Hibbert. Zobaczycie.

Hibbert przeca wykorzystał opcje zawodnika i zostaje w Pacers.

 

Edyta: Barca juz wspomniał.

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SF też mogą go mijać, niekoniecznie muszą przepychać ;)

 

Jednak skoro tak to widzicie, to luz. Mnie się wydaje, że tak kolorowo by nie było z Kobem na trójce. Tu nie tylko chodzi o brak szybkości, ale też dynamiki, zwinności, skoczności i tych cech, które zażartością nie da się nadrobić w tym wieku.

no tak, ale na SG nie byłoby przecież lepiej, a co najwyżej gorzej więc wielkiej różnicy nie ma. Kobe gdzie by nie grał to przeciwko wielu grzaczom będzie musiał być chowany w obronie i nawet jeśli będzie zdrowy to limit 28 do max 32 minut na mecz.

 

Do tego obecnego składu to w sumie Jordan by na centrze pasował najlepiej gdyby tak postanowił się wypiąć na Clippersów :P wiem szanse nie są za duże, ale różnie bywa, może Clips nie będą się spieszyć z maxem na niego i się poczuje dotknięty tym faktem ;) rozwiązywałby to nam sporo problemów, w tym mocno osłabiło samych Clippers, a jakby jeszcze liga wyeliminowała Hack a ... to już w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten russell juz wie ze jak przekozluje pilke za polowe to musi ja oddac w rece pana alfa i omegi? ;]

 

zaden pg przez 20 lat nie pogral nigdy przy kobem, takze dopoki nie odejdzie bedzie mial rukas ciezko o cokolwiek, juz ten pierwszy sezon widze, szczegolnie jak bryant dojdzie do zdrowia i wroci do swojego 20 fg per game. przekozluj młody oddaj i wypierdalaj.

 

i tez dziwne troche ze lakers, druzyna ktora z centorw slynie iinwestuje nagle w PG olewajac potezne 7'0 na lata.

w hibberta i asika idzicie tak swietny pomysl ;]

 

aldrigde to chce raczej tytulu a nie użerania się, szukania dziury w całym, bycie gdzies w czarnej dupie kolejne lata.

 

przeciez lakers w nastepnym sezonie nie czeka na tym zachodzie raczej nic innego jak walka o kolejny wysoki pick.

troche kontuzji i maja pozamiatane znowu, musieli by byc zdrwoi wszyscy caly sezon a tu widze wiara w bryanat, w randle a chyba zapomnieliscie ze sa po dosc ciezkich kontuzjach ci panowie i siort wie jak z nimi w ogole bedzie.

 

oczywiscie temu russeollowi trzeba zyczyc jak najlepiej jak kazdemu młodemu w lidze, ale poczatki bedzie mial baaardzo ciezkie, bo przy bryanice nie ma lekko, szczegolnie jak chcesz z nim grac w kosza a on ci mowi ze woli sam,  no chyba ze rzeczywiscie jest to westbrook vol 2. i sie nie bedzie z nikim pierdolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten russell juz wie ze jak przekozluje pilke za polowe to musi ja oddac w rece pana alfa i omegi? ;]

 

zaden pg przez 20 lat nie pogral nigdy przy kobem, takze dopoki nie odejdzie bedzie mial rukas ciezko o cokolwiek, juz ten pierwszy sezon widze, szczegolnie jak bryant dojdzie do zdrowia i wroci do swojego 20 fg per game. przekozluj młody oddaj i wypierdalaj.

 

i tez dziwne troche ze lakers, druzyna ktora z centorw slynie iinwestuje nagle w PG olewajac potezne 7'0 na lata.

w hibberta i asika idzicie tak swietny pomysl ;]

 

aldrigde to chce raczej tytulu a nie użerania się, szukania dziury w całym, bycie gdzies w czarnej dupie kolejne lata.

 

przeciez lakers w nastepnym sezonie nie czeka na tym zachodzie raczej nic innego jak walka o kolejny wysoki pick.

troche kontuzji i maja pozamiatane znowu, musieli by byc zdrwoi wszyscy caly sezon a tu widze wiara w bryanat, w randle a chyba zapomnieliscie ze sa po dosc ciezkich kontuzjach ci panowie i siort wie jak z nimi w ogole bedzie.

 

oczywiscie temu russeollowi trzeba zyczyc jak najlepiej jak kazdemu młodemu w lidze, ale poczatki bedzie mial baaardzo ciezkie, bo przy bryanice nie ma lekko, szczegolnie jak chcesz z nim grac w kosza a on ci mowi ze woli sam,  no chyba ze rzeczywiscie jest to westbrook vol 2. i sie nie bedzie z nikim pierdolił.

 

Russell potrafi grac tez bez pilki ;). Jesli bedzie uczyl sie od Bryanta, nawet przez ten sezon to i tak mu to na dobre wyjdzie w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w końcu mogę skomentować.

 

Zobaczyłem w nocy nasz pick i z miejsca do łóżka, nawet nie miałem sił komentować. Ale od rana o nim myślę, mimo że i inne rzeczy miałem na głowie.

 

Hmmm... I mimo wszystko ciężko ocenić, nadal. Warunki Okafora oczarowały mnie już dawno, przed loterią o nim marzyłem, dla niego chciałem obrony picku, jego byłem pewny po samej loterii.

 

Mitch wziął Russella, co też mnie cieszy. Gość ma jaja, umiejętności, wie czego chce. Tylko musi się jeszcze nauczyć, że za darmo nic nie ma. Tutaj jestem w miarę spokojny. Kobe jest idealnym przykładem, Clarkson też powinien zarażać podejściem. Randle ma głowę na karku, więc liczę na budowę fajnej młodej grupki, która będzie się wzajemnie napędzać.

 

Russell następcą Kobe? To byłby piękny scenariusz, gdyby przejął po nim koronę i potrafił pociągnąć Lakers do góry.

 

Wbijcie też sobie do głów, że to nie PG, tylko dwójka. Swoją drogą fajnie pasuje do Clarksona. Scott ma rękę do wprowadzania młodych, jestem spokojny i czekam na efekty.

 

Teraz polowanie na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.