Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne pożegnanie. 

 

Oglądałem z poślizgiem, nie odpalałem nawet kompa, żeby nie zepsuć sobie przyjemności z oglądania. 

 

Punktowy rekord sezonu na sam koniec kariery, piękna sprawa, pozostanie wiele wspomnień i okazji do wspominania. Mecz do trzymania na dysku chyba na zawsze, obok m.in. tego z 81 punktami. Idę do roboty pełen emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Blok Blacka kozak. Trochę zapachniało showtimem. :)

btw. Mam nadzieję, że Black zostanie z nami na przyszły sezon.

 

Kobe w tych ostatnich minutach wyglądał jakby miał zaraz stracić przytomność, byłem pewien że taki zmęczony nie da rady trafiać, a on właśnie będąc taki wyczerpany zaczął trafiać wszystko. Trochę przypomniały się obrazki z sezonu 12/13 gdzie przed kontuzją Achillesa grał jakieś chore minuty.

 

Fajny był moment jak Kobe na koniec meczu wziął do siebie Russella, Clarksona i Randla i stali tak przez dłuższą chwilę. Miejmy nadzieję, że któryś z tej trójki przynajmniej w jakimś małym stopniu zapełni lukę po Kobe.

 

Blok Blacka kozak. Trochę zapachniało showtimem. :)

btw. Mam nadzieję, że Black zostanie z nami na przyszły sezon.

 

Kobe w tych ostatnich minutach wyglądał jakby miał zaraz stracić przytomność, byłem pewien że taki zmęczony nie da rady trafiać, a on właśnie będąc taki wyczerpany zaczął trafiać wszystko. Trochę przypomniały się obrazki z sezonu 12/13 gdzie przed kontuzją Achillesa grał jakieś chore minuty.

 

Fajny był moment jak Kobe na koniec meczu wziął do siebie Russella, Clarksona i Randla i stali tak przez dłuższą chwilę. Miejmy nadzieję, że któryś z tej trójki przynajmniej w jakimś małym stopniu zapełni lukę po Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczna w dążeniu do celu, który jednak podyktowany jest w całości emocjami.

 

Sabotowanie działań brata, sprowadzanie klubu na dno, całkowite wypięcie się na wolę ojca, który stworzył potęgę Lakers.

 

Największy błąd wielkiego Jerry'ego - dać ostatnie słowo w sprawach klubu kobiecie.

 

Boję się, że Jeanie całkowicie położy nam offseason.

 

Wszystko fajnie tyle ze cala sytuacja to nie jim vs jeanie.

Jest ich tam 6 szt. kazdy ma tyle samo do gadania ze wzgledu na udzialy (66%/6) i nie wydaje mi sie ze wszyscy tak nie lubia brata, a kochaja siostre zeby na wlasny koszt bawic sie w takie przepychanki za swoj majatek.

Gdyby klub szedl w oczywisty sposob w zlym kierunku nie wydaje mi sie zeby mieli to w dupie jako ze w lakersach jest znaczna wiekszosc kasy ktora zostawil im ojciec. W skrocie teorie wyciagniete z dupy.

Tak faktycznie to ludzie spoza kregu (kibice czy dziennikarze) nie maja wielkiego pojecia kto tam z kim trzyma i co chce osobiscie osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, w ciągu ponad 10 lat na forach nie raz stykałem się z podejściem typu "w moich Spurs by to nie przeszło" itp. itd., albo z postawą "jestem kibicem Spurs, co czyni mnie koneserem". Jestem ciekaw, ile z tych osób zostałoby fanami Ostróg, gdyby nie Duncan i tytuły.

 

hehe chyba jest coś dlaczego jest się fanem danej ekipy. To nie jest random select gdzie kazdy klub dostaje tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tyle ze cala sytuacja to nie jim vs jeanie.

Jest ich tam 6 szt. kazdy ma tyle samo do gadania ze wzgledu na udzialy (66%/6) i nie wydaje mi sie ze wszyscy tak nie lubia brata, a kochaja siostre zeby na wlasny koszt bawic sie w takie przepychanki za swoj majatek.

Gdyby klub szedl w oczywisty sposob w zlym kierunku nie wydaje mi sie zeby mieli to w dupie jako ze w lakersach jest znaczna wiekszosc kasy ktora zostawil im ojciec. W skrocie teorie wyciagniete z dupy.

Tak faktycznie to ludzie spoza kregu (kibice czy dziennikarze) nie maja wielkiego pojecia kto tam z kim trzyma i co chce osobiscie osiagnac.

 

Myślę, że niektórzy mają, tylko nie o wszystkim mogą pisać.

 

A rodzina jest podzielona: część jest za Jimem, część za Jeanie (nie pamiętam już konkretnie kto). Ale ostatecznie najwyżej jest Jeanie i jak będzie chciała, to wykopie brata z posady.

 

Nie odbierze oczywiście Jimowi udziałów, tylko decyzyjność w kwestiach koszykarskich.

 

hehe chyba jest coś dlaczego jest się fanem danej ekipy. To nie jest random select gdzie kazdy klub dostaje tyle samo.

 

Nie twierdzę, że nie ma.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie twierdzę, że nie ma.

 

No tak, gdyby nie TD to nie byłoby tylu fanów. Duuuh :)

 

Właśnie przede wszytskim dlatego że TD grał w Spurs i że razem z Popovichem Manu i Tp tworzyli znakomite dzieło koszykarskie jako fani możemy się tym pochwalić. Koneser niekoneser, ale lepiej trafic nie mogłem!

 

A to czy ktoś jest zarozumiały czy nie z tego powodu to inna para kaloszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to Lakers poczekają do lotery night bo jak stracimy pick to za rok w drafcie 2k17 mamy swój na wylacznosc bez obowiazku zadnych top 3 chyba? Wtedy bedzie kolejny rok tankowania z Tank Comanderem Byronem Fokim, a jak nie stracimy w tym roku no to juz bedzie wystarczająco talentu i można będzie zaczynać właściwą przebudowe.

 

By the way wczoraj były exit interview, nie ogladałem, ale przeczytałem w netku, że Sacre powiedział, że może się poprawić xDDDDDDDD. A Clarkson, że nigdy nie pracował nad swoją indywidualną obroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten tytuł - "Byron Scott 'Absolutely' Thinks He'll Be Head Coach Next Year" :(

 

Panowie.. Co wy na to? Jest jeszcze dla nas nadzieja? Osobiście zaczynam się obawiać o najczarniejszy scenariusz - zgadanie się z zarządem LAL..

 

http://www.lakersnation.com/lakers-rumors-tom-thibodeau-crossed-off-l-a-as-potential-landing-spot/2016/04/18/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.