Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Przy braku jakichkolwiek zmian, Brooks to byłoby coś pięknego..

 

Oby się postarała.. Ja nie rozumiem polityki zarządu.. Po co trzymać kogoś, kogo jedyną taktyką w najważniejszych końcowych fragmentach meczu to: "Podaj do kogoś i rzuć.. " Ehh..

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku jakichkolwiek zmian, Brooks to byłoby coś pięknego..

 

Oby się postarała.. Ja nie rozumiem polityki zarządu.. Po co trzymać kogoś, kogo jedyną taktyką w najważniejszych końcowych fragmentach meczu to: "Podaj do kogoś i rzuć.. " Ehh..

 

Po to, żeby go za rok bez konsekwencji wywalić, wraz z Jimem i sprowadzić Phila.

 

Nowy trener z kilkuletnim kontraktem jest Jeanie nie na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tydzień po sezonie, dalej Scotta trzymają, (..)

Zleciał chyba najlepszy trener na rynku, a my nawet nie siedliśmy z nim do rozmów

Dlatego napisałem, że nikt nie odpadł. 

 

Poza tym pozwolę sobie zacytować Jendrasa z tematu Minny:

 

Thibs chciał pełnej kontroli - non starter dla Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Matek nie do końca. Zleciał chyba najlepszy trener na rynku, a my nawet nie siedliśmy z nim do rozmów, zaraz jak tak dalej pójdzie zlecą też Blatt i Brooks.

 

Lakers ponoć rozmawiali z Thibsem - kilka miesięcy temu. Zorientowali się, że chce pełnej władzy i na tym rozmowy się skończyły.

 

Nie sądzę, żeby Blatt był brany pod uwagę.

 

Ale też mnie wkurza to czekanie, niestety tak działa Mitch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Magic jest niezmiernie szczęśliwy od 2 lat https://twitter.com/magicjohnson/status/461685511481212928

Nie powiem, żeby mnie dziwił taki obrót wydarzeń bo sam tutaj w styczniu pisałem, źe mam przeczucie, że Scott zostanie. Ale wciąż się łudzę, że to tylko oczekiwanie na wyniki loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to naprawdę nie jest śmieszne.. Kolejny sezon - w którym są mniejsze, czy większe predyspozycje do wybicia się od dna ze Scott'em?! Paranoja! Zarząd tego nie widzi? Naprawdę? Czy Mitch czeka do ostatniej sekundy i weźmie co pozostało? o.O

 

Swoją drogą gorzej trafić już chyba nie możemy więc każda miana będzie dobra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.