Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

let's go SPURS!!!

 

spurs 46-13 and GSW 50-10 

 

Panowie! spojrzałem na kalendarz gier spurs i GSW i widzę światełko w tunelu o nazwie seed #1

 

oczywiście nie ma co zajeżdżać ekipy walką do końca a szybszy powrót Duranta może zabawę szybko skończyć tak samo jak "średnia" gra spurs i ledwo wygrane mecze takie jak ten w nocy z Indianą.

 

GSW ma 3 gry przewagi i to jest już spora zaliczka...

 

robiąc założenie że w okolicach SF (czytaj: u siebie ;-)  ) porażki Wojownicy  nie zanotują wychodzi mi 7 trudnych wyjazdów:

 

  • Thu Mar 2 - at Chicago
  • Mon Mar 6 - at Atlanta (on a back-to-back)
  • Sat Mar 11 - at Spurs (on a back-to-back)
  • Mon Mar 20 - at OKC
  • Tue Mar 21 - at Dallas ((on a back-to-back)
  • Tue Mar 28 - at Houston
  • Wed Mar 29 - at Spurs (on a back-to-back)

 

Kluczowe oczywiście są oba mecze u siebie spurs z osłabionymi GSW co może skrócić dystans do nawet 1 gry!!!

 

Porażka z GSW zamyka dyskusję ale co jeśli uda się wygrać? gdzie jeszcze może się spurs  poślizgnąć?

 

  • Thu Mar 9 - at OKC (on a back-to-back)
  • Sat Mar 18 - at Memphis
  • Mon Mar 27 - Cavs
  • Fri Mar 31 - at OKC
  • Fri Apr 7 - at Dallas
  • Sat Apr 8 - Clips (on a back-to-back)
  • Mon Apr 10 - at Portland
  • Wed Apr 12 - at Utah

 

 

trudne wyjazdy do OKC ( b2b) Memphis Jazz oraz dwa trudne u siebie Cavs i Clipps (b2b) może oznaczać walkę do samego końca!

 

najłatwiej oczywiście pisać gorzej zrobić plan ale spurs stać na ( gra z Indianą przeraża jednak) 3-4 porażki oraz wywalczenie 2 zwycięstw nad GSW...

 

wtedy margines błędu GSW to 5 porażek czyli wszystkie wyszczególnione gry wyjazdowe...

 

 

oba mecze GSW @ SAS oraz gra z Cavs w marcu... czas obejrzeć to....


Pop on whether #Spurs now have sense of urgency to catch GSW for No. 1 seed: "We don't try to catch anybody. We just play. We always have."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oby teraz spurs nie wpadło na głupi pomysł gonimy seed #1 bo jest szansa.

 

 

zmieniło mi sie w nocy ;-) gdy przyfarciło się 

z resztą ten wpis jest ze strony poprzedniej a wtym temacie strona w tył to jest parę lat;-)

w lakers wpisy są co sekundę tu co dekadę ;-)

BTW

 

Pop CotM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie 4 razy ostatnio spurs tracili HCA więc też się pytam po co?

 

tym bardziej że mamy lepsze procenta na wyjazdach....


wpis zrobiłem aby pokazać jak blisko i daleko jest.... znowu czkawką się odbije jakaś głupia wtopa.... jak pamiętna z Pelikanami....

 

tym razem to u siebie Dallas lub wyjazd NYK

u siebie Bux wyjazd SUNS!!!!

 

u siebie Orlando

 

 

kurde juz byłby seed #1 bez tego gówna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo wiadomo że chcemy postraszyć GSW i tam wypisujemy że spokojnie nic się nie dzieje ale tak na prawdę chcemy aby GSW nerwowo za szybko przywróciło Duranta czując zagrożenie ;-)

 

ja tam nie mam zdania bo głupie wtopy bolą a jednak jest blisko gdyby.... wygrac dwa u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja nadal nie obawiam się rakiet i tu wspinaczka na jazz clippers średnio mi pasi.

 

Wyjdzie w praniu.

 

Tyle się mówi o tym aby spurs weszli wypoczęci ale powoli więcej z gry ma młodzież i zaraz w s5 może z wet być tylko Parker.

 

Gasol z ławki i manu oraz lee to nie jest jakieś mega obciążenie.

 

O co chodzi ze manu jest taki świeży???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tam w nocy?

 

Aha bulls puknęli gsw

3/22 za 3 spłaszcz brothers

Robi się ciekawiej choć to zaraz wywoła niezdrowe emocje i presję na spurs.

Niby każdy powie ze pop się nue da podpuścić ale to sport i weź tu nie próbuj skorzystać z okazji przy oczekiwaniach kibicow

Niby każdy powie ze pop się nue da podpuścić ale to sport i weź tu nie próbuj skorzystać z okazji przy oczekiwaniach kibicow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy mecz w San Antonio.

 

Czas poważnie rozstrzygnąć kandydaturę leonarda na mvp.

 

Był wyścig pomiędzy hardenen i westrbrookuem którzy grają historycznie dobre sezony ale w roku 2017 gra leonarda pokazuje balans plus wyniki zespołu.

 

Został graczem tygodnia ale od kuedy mam go w roto to No brainer :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy mecz w San Antonio.

 

Czas poważnie rozstrzygnąć kandydaturę leonarda na mvp.

 

Był wyścig pomiędzy hardenen i westrbrookuem którzy grają historycznie dobre sezony ale w roku 2017 gra leonarda pokazuje balans plus wyniki zespołu.

 

Został graczem tygodnia ale od kuedy mam go w roto to No brainer :smile:)))

 

Jeśli chodzi o wyścig MVP to jestem #TeamHarden jednak muszę przyznać, że to co robi ostatnio Leonard sprawia, że zaczynam go poważnie brać pod uwagę, zwłaszcza, że Harden trochę obniżył loty.

 

Westbrook chyba się skupił na punktach, bo o ile jeszcze z 2 tygodnie temu dawali mu 80%, że będzie miał tripple double pod koniec sezonu to teraz to tylko 62%.

 

To co gra Manu to poezja. Stary człowiek i może!

 

Wydaje mi się, że Spurs powinny zrobić push na te pierwsze miejsce, bo jednak przy drugim przy obecnej tabeli dwie ciężkie serie przed Finałem Konferencji, a seria z Denver byłaby łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gonitwie za #1 seed liczy się tylko jeden aspekt.

 

Curry gra dużo gorzej na wyjazdach.

 

Inne argumenty typu gra z 8 zamiast z 7 czy clippers czy rakiety czy jeden mecz więcej w domu dla spurs które dobrze gra wyjazdy nie ma znaczenia.

 

Chodzi tylko o to aby gsw miało najtrudniej.

A tak jest hak steph kaleczy trójki na wyjazdach.

To ile manu ma energii nawet na ławce jest niesamowite.

 

Btw.

 

Leonard po meczu został wylosowany na test antydopingowy.

 

Randomiwy niezależnie od gry wg oświadczenia ligii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że od lat nie przepadałem za Spurs. W ostatnich dwóch sezonach mocno kibicowałem temu aby Spurs odpadli w Play-Offs  i przegrali zarówno z LAC jak I OKC. W tym roku będzie inaczej. Zyczę Spurs jak najlepszego wyniku no chyba że trafią na Jazz.

Ceniłem w Dunacnie to że nigdy nie gwiazdorzył i teraz podobnie jest z Leonardem, w porównaniu do typowych showmanów typu Harden, Westbrook naprawdę świetna postać. Teraz w wyścigu po MVP pozostaje chyba tylko Harden i Leonard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.