Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

nie dopisałem,ze chodzi o podejscie popa,a nie moje.To jest twierdza i zapewne media i fani są zapewne zdecydowanie bardziej zapaleni niz sam zespół.Nawet Duncan został odsuniety,i wcale nie wiadomo czy cos jest z tym kolanem.Zapewne sam Pop o tym zdecydował.

 

 

 

Ymmm - własnie Pop mówił, że jest to taki mecz gdzie koncentracja wzrasta i nie można odpuścić.  W sensie takim, że nikt nie chce zostać upokorzony w tym starciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy Pop znowu nie zrobi manewru z poprzednich lat i nie usadzi na ten mecz Duncana, Manu, Parkera i może LMA/Kawhi. I sądzę, że dzisiaj raczej się na to nie zdecyduje. Nie spotkali się w PO, teraz dopiero w połowie sezonu zagrają ze sobą - pewnie chce sprawdzić jak jego ekipa sprawdzi się na tle GSW. Duncan nie zagra. A reszta? Wydaje się, że pozostali już tak, ale to Pop - nie wiem czy nie zdecyduje czegoś niespodziewanego tuż przed meczem.

 

P.S. Ciekawi mnie czy puści Leonarda na Curry'ego. Nawet nie na cały czas, ale na kilka akcji? Chętnie bym to zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy Pop znowu nie zrobi manewru z poprzednich lat i nie usadzi na ten mecz Duncana, Manu, Parkera i może LMA/Kawhi. I sądzę, że dzisiaj raczej się na to nie zdecyduje. Nie spotkali się w PO, teraz dopiero w połowie sezonu zagrają ze sobą - pewnie chce sprawdzić jak jego ekipa sprawdzi się na tle GSW. Duncan nie zagra. A reszta? Wydaje się, że pozostali już tak, ale to Pop - nie wiem czy nie zdecyduje czegoś niespodziewanego tuż przed meczem.

 

P.S. Ciekawi mnie czy puści Leonarda na Curry'ego. Nawet nie na cały czas, ale na kilka akcji? Chętnie bym to zobaczył.

 

Pewnie wpusci na końcówkę :)

 

A tym usadzeniem wtedy to wyglądało tak, że Spurs mieli cięzki kalendarz i mieli zagrać z jedną z najlepszych ekip w prestizowym meczu na ESPN /jesli dobrze pamiętam/

 

Poza tym tutaj nie chodzi tylko o ustawienia vs GS, ale też aby zagrać na max swoich umiejętności, aby zobaczyć swoją wartość. Poza tym dlaczego nie być lepszymi ot tak? Po co podchody?

Gry i niespodziewanki zawsze będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: Spurs jako jedyni w poprzednim sezonie regularnym pokonali Warriors dwukrotnie.

 

Przez odpadnięcie San Antonio z Clippers trochę zapomniano, że oni już przed rokiem ładnie wyglądali w starciach z Warriors, a wiadomo co się z nimi stało w tym sezonie. Czekam na mecz ze zniecierpliwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest zima , ale te muszki owocówki jakoś zdołały utrzymać swe istnienie. Nerwują mnie jak nic.

 

 

nie zaczął się okres gotowy i niektórzy mają przewrażliwienie, dociekliwość, stan niestabilności psychicznej , nie to nie jest stan przedmiesiączkowy ;]

 

Przem,. nakręciłeś mnie na mecz, zamiast spać i przyjść wyspany do pracy , teraz pije drugą kawę i chyba wezmą na żądanie.

 

coś Ty narobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources donoszą, że ta sprzątaczka już nie pracuje. Według oficjalnej wersji małżonek POProsił by odeszła z pracy, a nieoficjalnie w kulisach słychać, że miała romans z Parkerem i jeszcze jednym trenerem z większego miasta. Wersja o buncie jest podtrzymywana, a światło dzienne ujrzały nowe fakty o wadliwych piłkach.

 

Stay tuned!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaczął się okres gotowy i niektórzy mają przewrażliwienie, dociekliwość, stan niestabilności psychicznej , nie to nie jest stan przedmiesiączkowy ;]

 

Przem,. nakręciłeś mnie na mecz, zamiast spać i przyjść wyspany do pracy , teraz pije drugą kawę i chyba wezmą na żądanie.

 

coś Ty narobił?

 

A skąd miałem wiedzieć że taki cieniak z Ciebie? :P

 

 

"It was like men and boys out there tonight," Popovich said.

 

 

 

No i zajebiście że ma rację i przyda się taka porażka Spursom zdecydowanie. Sporo wychodziło GS w tym meczu i niezależnie od założeń defensywnych tworzy się haos w którym GS się świetnie odnaljdują. Podobał mi się totalny switch i przejmowanie Curryego na jego pzebiegnięciach. Co nie miało większego znaczenia, ale zawsze to mniej gonitwy za MVP. Spurs zagrali słabo i ciskali stratami na lewo i prawo. Aldridge nie istniał w ataku kompletnie. Zardzewiały jak przedwojenny ubot na dnie Bałtyku. Ani Iso ani pnr w którym to zostaliśmy zniszczeni. Tu gdzie my powinnismy wykonać elegancką robotę tam GS nas rozpykali i zabrali oręż.

 

A poza tym dzwoniłem do Popa aby wpuścił Maryjana po tym jak zobaczyłem co Lamarcus wyczynia. Nie odbierał to mu esa wysłałem, ale chyba za późno odczytał ...

 

 

Poza tym prosze mi się tu za bardzo nie dołować braci Spursowska. Spurs ostatnio gorzej grali bo zgoliłem brodę. Bądźcie pewni że do 19 marca a tym bardziej do playoff bedzie z powrotem na swym miejscu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie taki cienki ! szczególnie po świętach :tongue:

 

i nie pierdziel, że ta porażka dobrze zrobi. można przegrać normalnie do 10 pkt a nie przeżyć gangbang

 

Wiesz no ... niektórzy po gangbangu lepiej się czują!

Ha!

 

A porażka taka lepiej zrobi niż paroma punktami. Znając historię Spurs to gdzieś zawsze w trakcie sezonu Pop musi określić ich jako 'soft'. A porażką zyskuje się mobilizację. Więc myślę ze mentalnie to dobra porażka. jesli 19 marca taka sytuacja się powtórzy to znaczy to to co mówisz a nie to co ja mówię. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.