Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Why not? Przecież był już wtedy liderem i na średniej i w totalu.

Bo stracil 2 zawodnikow, ktorzy na to osiagniecie pracowali.

 

Skoro był zdecydowany rozmienić Westbrooka, to jak nie z Heat to z kimś innym zrobiłby deal który dałby mu zysk. Może nie tak spektakularny (nie dość że fp to i przyszłość), ale fp by dostał.

Watpie, ze tak by sie to rozegralo. Roger sprzedal Russa dlatego, ze trafila sie promocja, a nie dlatego, ze probowal go rozmieniac. A nawet gdyby probowal to mogl to wtopic co nie bylo ryzykiem w wymianie z Heat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko ,jeśli liczysz totale to tak, byłem na dole tabeli przez ostatnie 3 lata tylko że nie wyrobione sloty stanowią o sile zespołu, bo nie ma sensu wyrabiać slotów jeśli nie walczysz o top3. 3 sezony temu miałem skład na górną połowę tabeli.

Wilku, czyli zwycięzca nie zawsze jest najlepszym graczem w sezonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zostac mistrzem trzeba byc zdecydowanym na WSZYSTKO!

Nie mowie o graniu jak szaleniec ale nie ma jz na swiecie gier, rywalizacji czy zawodow gdzie jestes najlepszy z przypadku albo 'wystarczylo troche porobic'

Troche porobic to mozna na 5 miejsce , Roger byl nie zagrozony w tym sezonie i do tego byl agresywno czynny co sie rzadko zdaza na tym miejscu ale bycie agresywno czynnym Prawie zawsze przynosi korzysci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic - Krzemyk
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Langston Galloway 24 34,75
2 Steven Adams 22 31,05
3 Terrence Ross 24 23,00
4 Justise Winslow 19 20,00
5 Devin Booker 19 18,00
6 Noah Vonleh 20 18,00
7 Aaron Gordon 20 17,25
8 Kelly Oubre 20 16,00
9 Bobby Portis 20 15,00
10 Montrezl Harrell 21 15,00
11 Jordan Mickey 21 15,00
12 Rashad Vaughn 19 15,00
13 [wirtualny gracz] 15,00
Picki: Orlando Magic, Sacramento Kings, Cleveland Cavaliers, New York Knicks, Boston Celtics

 

Co do pickow, to picku Bostonu chyba nie mam, mam za to Bulls i Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko ,jeśli liczysz totale to tak, byłem na dole tabeli przez ostatnie 3 lata tylko że nie wyrobione sloty stanowią o sile zespołu, bo nie ma sensu wyrabiać slotów jeśli nie walczysz o top3. 3 sezony temu miałem skład na górną połowę tabeli.

Nie walczyles o sloty nawet wtedy gdy miales material na mistrza, wiec nie wiem w jaki sposob takie podejscie ma swiadczyc pozytywnie o sile zespolu... wrecz przeciwnie, trzeba bylo uwzgledniac, ze osiagniesz gorszy wynik niz powinienes. Zreszta zwroc uwage, ze ta sama linie obrony moze zastosowac PeWee i by mu wyszlo, ze byl na dnie krocej niz to sugeruje oficjalna tabela na Yahoo.

 

Wilku, czyli zwycięzca nie zawsze jest najlepszym graczem w sezonie ?

Wg mnie nie zawsze.

Bodaj Chytruz wrzucal zestawienie jak wiele zalezy od zdrowia kluczowych zawodnikow.

 

Aha, dla jasnosci, wg mnie Roger byl najlepszym graczem w tym sezonie, ale nie zgadzam sie, ze by nim zostal bez wymiany z toudim.

 

Co do pickow, to picku Bostonu chyba nie mam

Potwierdzam, nie sprzedawalem swojego picku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie walczyles o sloty nawet wtedy gdy miales material na mistrza, wiec nie wiem w jaki sposob takie podejscie ma swiadczyc pozytywnie o sile zespolu... wrecz przeciwnie, trzeba bylo uwzgledniac, ze osiagniesz gorszy wynik niz powinienes. Zreszta zwroc uwage, ze ta sama linie obrony moze zastosowac PeWee i by mu wyszlo, ze byl na dnie krocej niz to sugeruje oficjalna tabela na Yahoo.

 

Wg mnie nie zawsze.

Bodaj Chytruz wrzucal zestawienie jak wiele zalezy od zdrowia kluczowych zawodnikow.

 

Aha, dla jasnosci, wg mnie Roger byl najlepszym graczem w tym sezonie, ale nie zgadzam sie, ze by nim zostal bez wymiany z toudim.

 

Potwierdzam, nie sprzedawalem swojego picku.

Twoja pokrętna logika i odwracanie kota ogonem już mnie męczą, nie wiem po co się wdawałem w tę dyskusje, skoro i tak wiedziałem jak to się skończy.

 

Nie wygrałem bo nie wyrabiałem slotów ale nie dlatego, że nie miałem kim, tylko dlatego że życie nie pozwoliło mi się skupić na graniu i w związku z tym nie byłem najlepszy i nie wygrałem. Nie mam pojęcia co to ma wspólnego z tym, że nie grając o top3 nie ma sensu wyrabianie slotów.

 

W byciu najlepszym w keeperze ważne jest również gromadzenie zawodników, u których szansa na kontuje jest mniejsza i w sezonie, w którym walczy się o zwycięstwo trzeba ich mieć jak najmniej. To jeden z pierdyliarda czynników, o które trzeba zadbać i najlepszy jest zawsze ten, który znajdzie najlepszy balans pomiędzy trejdowaniem, FA, użyciem waivera, wyrabianiem slotów, unikania kontuzji, wybierania w drafcie, etc. I ten kto wygrywa, zawsze jest najlepszy. A to, że tego tak nie widzisz sprawia tylko, że mi Ciebie żal.

 

 

Aha, dla jasnosci, wg mnie Roger byl najlepszym graczem w tym sezonie, ale nie zgadzam sie, ze by nim zostal bez wymiany z toudim.

 

Wymiana z Toudim, jaka by mnie była, to została zrobiona właśnie przez Rogera i to jest część składowa tego, że był najlepszy w tym sezonie. Smutny człowieku

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co nie przejmujcie się tym co jest na pierwszej stronie, w sensie składów i pickow. W poniedziałek naprawie skrypt i wtedy będą pełne składy.

 

btw. liczyłem co by było gdyby nie było wymiany z toudim i stwierdzam z dużą dozą prawdopodobieństwa, że bym wygrał. O wiele trudniej przychodzi mi obliczenie wyniku Pe, bo nie wiadomo jakby reagował w trakcie sezonu, czy w ogóle oddałby Dirka, pozyskał Bosha, na pewni straciłby 600fp Gallo, bo nie miałby go w składzie itp. Do tego dochodzi co ja bym pozyskał za makarona.

 

A dodać do tego jeszcze wyniki Fraziera, Teletovica i innych ludków z fa na których też byłoby mnie stać bez trejdu z toudim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygrałem bo nie wyrabiałem slotów ale nie dlatego, że nie miałem kim, tylko dlatego że życie nie pozwoliło mi się skupić na graniu i w związku z tym nie byłem najlepszy i nie wygrałem. Nie mam pojęcia co to ma wspólnego z tym, że nie grając o top3 nie ma sensu wyrabianie slotów.

Jesli tak bylo to bylo glupie porownanie. Ale trzymam sie wniosku, ze PeWee moze stosowac ta sama linie argumentacji by [pozornie] skrocic swoj proces przebudowy.

 

W byciu najlepszym w keeperze ważne jest również gromadzenie zawodników, u których szansa na kontuje jest mniejsza i w sezonie, w którym walczy się o zwycięstwo trzeba ich mieć jak najmniej. To jeden z pierdyliarda czynników, o które trzeba zadbać i najlepszy jest zawsze ten, który znajdzie najlepszy balans pomiędzy trejdowaniem, FA, użyciem waivera, wyrabianiem slotów, unikania kontuzji, wybierania w drafcie, etc. I ten kto wygrywa, zawsze jest najlepszy. A to, że tego tak nie widzisz sprawia tylko, że mi Ciebie żal.

Gdyby ktos z duza skutecznoscia potrafil przewidywac chocby tylko powazne kontuzje to bylby albo milionerem z obstawiania albo by pracowal za gruba kase w dowolnej druznie profesjonalnej w USA. Plus nie widze nic smutnego w uzglednianiu iz na wyniki maja wplyw czynniki losowe. Przeciez nawet taki drobiazg jak uzycie waivera nie jest w 100% zalezne od Ciebie poniewaz nie masz bladego pojecia kto kogo kiedy wywali [a w takich warunkach ciezko cokolwiek planowac].

 

Wymiana z Toudim, jaka by mnie była, to została zrobiona właśnie przez Rogera i to jest część składowa tego, że był najlepszy w tym sezonie. Smutny człowieku

ROTFL. Kazdy chcial zlozyc podobna oferte, juz nie pamietasz jakie bylo oburzenie wokol tej wymiany? 

 

btw. liczyłem co by było gdyby nie było wymiany z toudim i stwierdzam z dużą dozą prawdopodobieństwa, że bym wygrał. O wiele trudniej przychodzi mi obliczenie wyniku Pe, bo nie wiadomo jakby reagował w trakcie sezonu, czy w ogóle oddałby Dirka, pozyskał Bosha, na pewni straciłby 600fp Gallo, bo nie miałby go w składzie itp. Do tego dochodzi co ja bym pozyskał za makarona.

To jakby kluczowa sprawa bo w tym scenariuszu wg mnie wlanie PeWee by wygral. Ale skoro to sprawdzales to jaka Cie wychodzila srednia bez tego trejdu i co zakladales wobec kontuzjowanych graczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z GMów mnie o to poprosił, więc wrzucam ranking elo wszystkich graczy, jacy przewinęli się w FBX.

 

RANL	LATA	ELO	GM
1	7	1736	Lu
2	10	1693	Roger
3	3	1662	marcos
4	6	1515	Wilq
5	10	1493	lorak
6	6	1485	Chytry
7	6	1476	Marcinek
8	1	1445	Bastillon
9	10	1371	Bulek
10	5	1364	Piotreksuper
11	1	1340	Boston Celtics 
12	11	1338	ai
13	6	1334	Dunk Fan
14	1	1322	Orlando Magic
15	11	1320	Mar
16	1	1285	Z33
17	9	1255	drtoudi
18	11	1251	Pewee
19	1	1195	Cwebb
20	5	1184	Jendras
21	1	1180	Detroit Pistons 
22	2	1179	Washington Wizards 
23	8	1168	Krzemyk
24	4	1158	Obi
25	1	1140	Memphis Grizzlies 
26	4	1134	Rzaztek
27	11	1114	GeDDo
28	5	1105	Philadelphia 76'ers 
29	1	1085	crackerss
30	3	1082	Robinson
31	5	1079	lk#1
32	7	1064	Popeye
33	1	1060	GoldenState Warriors 
34	6	1018	Antek
35	4	1011	Wira
36	6	1000	Findek
37	3	977	bz
38	1	961	LeweBiordroSmoka
39	2	960	Geniuz
40	1	941	Michal M
41	4	932	Myhtos
42	4	931	Adrian K
43	4	915	Tom
44	1	900	Phoenix Suns 

Łukasz wracaj, bo tylko ty możesz zatrzymać ten blitzkrieg!

 

PS

jeśli jest nazwa drużyny zamiast nicka, to znaczy, że nie mogłem zidentyfikować GMa w tych wczesnych latach. na pewno grali Xamel czy Mills (?) ale kto kiedy dokładnie to nie wiem.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja mam jeden sezon to gdzie tam jest Radziu?

Dobre pytanie, ktore mnie prowadzi do nastepnego, moze trzeba jakos uwzgledniac kto przejal jaka druzyne? Przykladowo LeweBiodroSmoka jest karany za wpadki poprzednika, a np Marcos wrecz przeciwnie skoro przejal juz mocna druzyne.

 

jeden z GMów mnie o to poprosił, więc wrzucam ranking elo wszystkich graczy, jacy przewinęli się w FBX.

Gdyby to nie bylo oczywiste to ja bo jestem fanem ELO i wg mnie to najlepszy sposob dlugoterminowego oceniania jakosci lig i GMow.

 

 

RANL	LATA	ELO	GM
2	10	1693	Roger
3	3	1662	marcos
4	6	1515	Wilq
5	10	1493	lorak
6	6	1485	Chytry
9	10	1371	Bulek
10	5	1364	Piotreksuper
12	11	1338	ai
15	11	1320	Mar
17	9	1255	drtoudi
18	11	1251	Pewee
20	5	1184	Jendras
23	8	1168	Krzemyk
24	4	1158	Obi
27	11	1114	GeDDo
31	5	1079	lk#1
34	6	1018	Antek
35	4	1011	Wira
36	6	1000	Findek
38	1	961	LeweBiordroSmoka

 

Skupiajac sie liscie aktywnych GMow rzuca sie w oczy jak Roger nam kopie tylek [i kiedy sprobuje Roto??] oraz ze Findek powinien sie przestac madrzyc dopoki czegos nie osiagnie w tym formacie ;-)

 

Łukasz wracaj, bo tylko ty możesz zatrzymać ten blitzkrieg!

Ano, to zestawienie jest dobrym argumetem, ze jak tylko sie cos zwolni i Lu bedzie nadal zainteresowany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że do rankingu lepsza opcja to żyłować za wszelką cenę miejsca w tabeli, niż grać long-term (czyli odwrotnie, niż w rzeczywistości)?

nie, ja np. grałem long term kilka razy tankując. chyba że przez long term rozumiesz wieczne bycie na dnie w nadziei na złoty strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.