Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też gł chciałem i już dawno bym go brał, ale jak policzylem salary, to po sezonie byłbym powyżej i musiałbym robić ruchy. Więc to olalem, choć też początkowo był w moich planach.

Czekałem, żeby spylić pick.

 

A tak w ogóle, to jeśli ktoś chce rozmienić jakiegoś kozaka to zapraszam do siebie.

 

Shavlick, za Westbrooka dostaniesz Okafora i Portera, bierz z pocałowaniem dupy i wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś podać kogo wyrzucisz na fa i byłoby po sprawie, przeniósłbym go jako komisz do Twojego składu, a tak nadal nie ma wymiany :]

 

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Roger 821 35097,5 42,75 ( 0,06 ) ( 45,02 )

PeWee 793 32914,5 41,51 ( -0,05 ) ( 39,64 )

piotreksuper 802 32388 40,38 ( -0,02 ) ( 39,85 )

Marcos 803 32209 40,11 ( 0,08 ) ( 42,30 )

chytruz 757 29635 39,15 ( -0,12 ) ( 35,11 )

Jendras 814 31801,5 39,07 ( -0,05 ) ( 37,73 )

lorak 793 29935,5 37,75 ( -0,04 ) ( 36,63 )

obi 764 28327,5 37,08 ( 0,10 ) ( 39,39 )

Ik#1 768 28279 36,82 ( 0,04 ) ( 38,14 )

bulek 798 29087,5 36,45 ( 0,19 ) ( 43,64 )

GeDDo 764 27735 36,30 ( -0,01 ) ( 35,83 )

Wilq 803 28524,5 35,52 ( -0,13 ) ( 32,05 )

Mar 802 28094,5 35,03 ( 0,07 ) ( 37,88 )

Antek 684 23711 34,67 ( 0,03 ) ( 35,78 )

ai3 703 24248,5 34,49 ( -0,15 ) ( 28,35 )

Wirakocza 805 26360,5 32,75 ( 0,07 ) ( 35,35 )

Findek 695 22172,5 31,90 ( 0,03 ) ( 33,03 )

drtoudi 815 24584 30,16 ( 0,01 ) ( 30,85 )

LeweBiodroSmoka 764 23001 30,11 ( 0,21 ) ( 38,21 )

Krzemyk 810 22079,5 27,26 ( 0,00 ) ( 27,20 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Roger, na Fa w tym roku byłeś najlepszy. Dzięki wszystkim za fajny sezon, wracamy we wrześniu mam nadzieję w komplecie i odbieramy Rogerowi Misia. 

 

Thx Marcos za fajną walkę o podium, udało się zdobyć brązowy medal! a już niewiele zabrakło do srebra. Pewee również gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajny sezon i za fajną walkę do któregoś momentu Pe. 2 lata temu 3 miejsce, w tamtym roku 2 miejsce, więc kiedyś musiała przyjść pora na wygraną :)

 

W sumie tegoroczny sezon idealnie podsumowują dwa posty z września:
 

Biorąc pod uwagę przewidywania, to trudno będzie Wam przełknąć gorzki smak porażki w tym roku.


potwierdzam.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Marcos za fajną walkę o podium, udało się zdobyć brązowy medal! a już niewiele zabrakło do srebra. Pewee również gratki.

 

Naciskałem do końca ale trochę zabrakło. Ten ban mnie położył bo w tym czasie kontuzje zjadły mi cały zapas nadrobionych slotów i potem za późno zabrałem się za granie wszystkim co się rusza, a jeszcze masowe "rest" było. My bad.

 

Gratulacje dla Rogera.

Powiedzieć że to ten trejd z Toudim pozwolił Ci wygrać to byłaby duża niesprawiedliwość.

Determinację do wygrania ligi było widać w każdym momencie.

Dla mnie wielki szacun za np. wywalenie na FA Redicka, w momencie gdy grał swoje, tylko dlatego że bez niego miałeś większy luz w sc żeby pobierać z FA średnio pewnych ziutków na 2-3 mecze. No mercy!

 

W sumie to dwa lata temu 3, rok temu 2 i teraz 1, więc z boku wygląda to jak konsekwentna budowa teamu, ale w tym czasie to chyba żaden zawodnik Ci się nie ostał więc tu raczej taka teoria nie ma zastosowania ;)

 

Tak na marginesie to pośrednio przez tego Redicka miałem bana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dwa lata temu 3, rok temu 2 i teraz 1, więc z boku wygląda to jak konsekwentna budowa teamu, ale w tym czasie to chyba żaden zawodnik Ci się nie ostał więc tu raczej taka teoria nie ma zastosowania ;)

 

Fakt - tylko Gasol się ostał z 3 miejsca, z 2 miejsca ostał się Gasol i Monta. Drogą o której wspominasz kroczy Pe i jest już blisko realizacji tego co sobie założył, co jeszcze ze 2 lata temu zabrzmiało by mega śmiesznie patrząc na roster.

 

Co do Redicka - nie wiem jak w roto, ale on na warunki fbx jest naprawdę totalnym badziewiem na 25-30fp. Nie było mi go żal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Rogera w tym momencie sezonu wydaja sie mocno spoznione bo mogl jechac na autopilocie od minimum kilku tygodni, wiec dla mnie bardziej imponujace jak do tego doszlo. Przed sezonem o jego druzynie napisalem...

 

- dziwnie sie czuje umieszczajac ultra aktywnego komisza w tierze 2, ale wg mnie to czas, ze trzeba splacic kredyty zaciagniete na walke w poprzednich sezonach.

Never underestimate the heart of ultra-active GMs nie brzmi tak dobrze jak oryginal, ale tu lepiej pasuje.

Fakt, ze Roger wygral lige w tym sezonie jest wg mnie pikusiem w porownaniu z tym jak zrzucil te kredyty na innych GMow jeszcze kupujac na ich konto nowe domy i pare mercedesow. Szybkie odmlodzenie fundamentu i jego jednoczesne wzmocnienie na taka skale zdarza sie rzadko, ale zawsze wyglada spektakularnie. Gratulacje za to i przy okazji za wyciskanie z rynku FAsow unikalnie wiele.

 

Nauczka na przyszlosc dla mnie jest taka, ze nie wazne gdzie masz sklad Rogera przed sezonem, wrzucaj go do Tiera wyzej niz planowales bo bedzie on inny jeszcze w grudniu ;-)

 

Idac dalej po tabeli wynikow i odnoszac sie do cytatow z przedsezonowego wrozenia...

- wielokrotnie zartowalem z podejscia PeWee, ale jestem fanem jego ostatniego offseason i zakladajac solidne uzupelnienia tym razem ide w druga strone. Nawet powaznie sie zastanawialem nad podmianka Spurs i 76ers, ale jednak za malo wiem o zachowaniu PeWee jako contendera by to zrobic.

Zastrzezenia okazaly sie poniekad sluszne [bo mogl spokojnie powalczyc o wygrana gdyby mial nastawienie innych contenderow], ale bylo to bez znczenia przy sile druzyny jaka zmontowal. Lata zbierania #1 draftu + kilka gwiazd za poldarmo + kilka steali z FAsow to brzmi jak wariant ekstremalnie optymistyczny dla jakiegos planu, ale PeWee udalo sie takie cos zrealizowac, wiec gratulacje za to bo szykuje sie contender na lata.

 

Odnosnie GMa, ktory skonczyl trzeci mamy...

- lorak i piotreksuper sa u mnie tak wysoko glownie przez wiek fundamentow. Nie tyle uwielbiam ich sytuacje co zakladam, ze obaj wejda all-in i sprzedadza przyszle lata oraz nerke zeby osiagnac sukces.

W tym samym fragmencie mamy jednoczesnie przyklad jak dobrze kombinowalem [bo piotreksuper zrobil dokladnie cos takiego, gratki za podium!] oraz jak sama motywacja to za malo gdy rozlatuja sie konie pociagowe. Lorak byl jednym z wiekszych rozczarowan sezonu w tej lidze, ale to tylko poszedl za obsuwa jakosci swoich zawodnikow.

 

Oczywiscie najwiekszym rozczarowaniem dla mnie byla moja wlasna druzyna, ktora zamiast walczyc o podium zaczela marnie zmuszajac mnie do kolejnego resetu wiekszoci skladu. Koncowe 9 miejsce cieszy o tyle, ze utrzymuje serie powyzej przecietnosci, ale powoli do mnie dociera, ze musze cos drastycznie zmienic w swoim graniu w tej lidze. Grzecznie i cierpliwie to tu sobie mozna zbierac picki czy zajmowac 12 miejsce, ale w czolowce wazniejsza jest agresywnosc w szukaniu zyskow i te pojedyncze wpadanie do wioski z rabowaniem ich calego dobytku, ktorego dawno nie udalo mi sie zrobic bo wszyscy ze mna negocjuja jakbym taki wlasnie mial plan za kazdym pytaniem. Skoro w propsowaniu umiar nic nie daje, a te agresywne oferty sa mocno krytykowane, ale czasem daja naprawde duzo... to powstaje troche dziwny uklad zachet. Takze chrzanic jakas reputacje, uprzejmosc czy rozsadne zalozenia, w offseason wracam do pytan typu czy chcialbys mi oddac swoja nerke za mojego leszcza bo to ewidentnie jest kluczem do sukcesu w tej lidze ;-)

 

Na zakonczenie i na pocieszenie poklepie sie po plecach...

- moze troche za malo respektu daje mistrzowi, ale wg mnie to bylo wstrzelenie sie w zbyt wiele korzystnych sytuacji jednoczesnie by to byla powtarzalna strategia.

... bo mniej wiecej tak bym podsumowal sezon Chytrego pomimo iz Curry eksplodowal i znalazl Bartona.

Oczywiscie bedzie mnie kusilo by ta sama teze zastosowac do nowego mistrza...

 

Do nastepnej serii bledow aka nowego sezonu!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.