Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

skoro dochodzi jeszcze jedna opcja to uwzględnijmy ją w głosowaniu. póki co jest tak:

 

10 pts: falcao, RonnieArtestics, mayev (3)

5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, puzonyyx (10)

8 pts: Przem, matek, Elwood (2)

dostosuje się do większości: tomeczeg20 (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prośba aby typować dopiero po zakończeniu wszystkich gier regulara w jednym poście ?

 

Tak? Lorak organizacion?


skoro dochodzi jeszcze jedna opcja to uwzględnijmy ją w głosowaniu. póki co jest tak:

10 pts: falcao, RonnieArtestics, mayev (3)
5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, puzonyyx (10)
8 pts: Przem, matek, Elwood (2)
dostosuje się do większości: tomeczeg20 (1)

Bo Wy Clevelandowcy sie boicie że LeBron sie obsra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie trza to ładnie rozpisać, bo będą krzaki przy podliczaniu.

Mistrz

typowanie przed startem PO, za prawidłowe wytypowanie 8 punktów

 

reszta

 

1. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku serii - 4 punkty

2. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy serii, ale pomyłkę co do dokładnego wyniku:
3 pkt - za pomyłkę o 1 mecz (np. gdy ktoś wytypuje 4-1 albo 4-3, a seria się skończy 4-2) 
2 pkt - za pomyłkę o 2 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-2 a seria się skończy wynikiem 4-0) 
1 pkt - za pomyłkę o 3 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-0 a seria się skończy wynikiem 4-3) 


3. Za błędne wytypowanie zwycięzcy serii są punkty minusowe:
1 pkt - za pomyłkę o 1 mecz ( gdy ktoś wytypuje 4-3 a seria się skończy wynikiem 3-4) 
2 pkt - za pomyłkę o 2 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-2 a seria się skończy wynikiem 2-4) 
3 pkt - za za pomyłkę o 3 mecze (np. gdy ktoś typuje 4-1, a seria skończy wynikiem 1-4)
4 pkt - za pomyłkę o 4 mecze (np. gdy ktoś typuje 4-0, a seria skończy wynikiem 0-4)

 

 

si?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak jak bedziesz zakladal temat to podaj tam dane do przelewu zeby wszystko byo przejrzyscie, ja jutro wplace

tak, postaram się aby wszystko było zawarte w tym pierwszym poście. ale to jutro po 9.

 

I prośba aby typować dopiero po zakończeniu wszystkich gier regulara w jednym poście ?

 

Tak? Lorak organizacion?

mniej więcej ;]

 

Bo Wy Clevelandowcy sie boicie że LeBron sie obsra :grin:

nie ma bata, w tym roku stawiam na spurs ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dochodzi jeszcze jedna opcja to uwzględnijmy ją w głosowaniu. póki co jest tak:

 

10 pts: falcao, RonnieArtestics, mayev (3)

5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, puzonyyx (10)

8 pts: Przem, matek, Elwood (2)

dostosuje się do większości: tomeczeg20 (1)

artysta pietiagolas :) 3, a w sumie 4, gdyż puzonyyx dobił do nas

 

10 pts: falcao, RonnieArtestics, mayev (3)

5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, adamb81(10)

8 pts: Przem, matek, Elwood, puzonyyx (4)

dostosuje się do większości: tomeczeg20 (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zedytuj, bo chętnie przystanę na 8. Wydaje się to logiczne, Przem dobrze uzasadnił.

 

Myślę ze każdy 'dziesiątkowicz' podpisze się pod 8 pkt

tak, postaram się aby wszystko było zawarte w tym pierwszym poście. ale to jutro po 9.

 

 

Spoko do tego czasu krew sie poleje

 

https://www.youtube.com/watch?v=9s3NLlnBqZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 pkt niech będzie. Choć w tym roku faworyt jest raczej jeden i pewnie 90% ludzi tak postawi, on wygra misia i ostatecznie punktacja za mistrza będzie mało ważna

 

Definitywnie trza to ładnie rozpisać, bo będą krzaki przy podliczaniu.

Mistrz

typowanie przed startem PO, za prawidłowe wytypowanie 8 punktów

 

reszta

 

1. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku serii - 4 punkty

2. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy serii, ale pomyłkę co do dokładnego wyniku:
3 pkt - za pomyłkę o 1 mecz (np. gdy ktoś wytypuje 4-1 albo 4-3, a seria się skończy 4-2) 
2 pkt - za pomyłkę o 2 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-2 a seria się skończy wynikiem 4-0) 
1 pkt - za pomyłkę o 3 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-0 a seria się skończy wynikiem 4-3) 


3. Za błędne wytypowanie zwycięzcy serii są punkty minusowe:
1 pkt - za pomyłkę o 1 mecz ( gdy ktoś wytypuje 4-3 a seria się skończy wynikiem 3-4) 
2 pkt - za pomyłkę o 2 mecze (np. gdy ktoś wytypuje 4-2 a seria się skończy wynikiem 2-4) 
3 pkt - za za pomyłkę o 3 mecze (np. gdy ktoś typuje 4-1, a seria skończy wynikiem 1-4)
4 pkt - za pomyłkę o 4 mecze (np. gdy ktoś typuje 4-0, a seria skończy wynikiem 0-4)

 

 

si?

 

Być może nawet ja sam tę tabelkę robiłem, ale pamiętam że chyba były co do niej wątpliwości w tamtym roku. Niestety nie mogę znaleźć mojego posta, w którym wrzuciłem lepszą wersję ale zasadniczo chodziło o to czy przy minusowych punktach chodzi o to ile meczów brakowało zespołowi którego się typowało do zwycięstwa serii do jej wygrania czy też o to jaka była pomyłka co do zespołu przegranego. Można też zrobić rozwiązanie kompromisowe, wg mnie najlepsze (znów, kiedyś to pięknie rozpisałem ale posta gdzieś wcięło - choć możliwe ze to było 2 lata temu i dlatego nie ma) - odejmujemy 0,5 pkt za każdą pomyłkę, zaróno jeżeli chodzi o ilość zwycięstw jednej jak i drugiej strony.

 

np tutaj

Cytat z tabelki: 1 pkt - za pomyłkę o 1 mecz ( gdy ktoś wytypuje 4-3 a seria się skończy wynikiem 3-4)

 

Moje wątpliwości: Czy jak będzie ostatecznie 2-4 to dostaje typ minus 2 pkt czy minus 1 pkt??? Albo kompromisowa wersja - typ dostałby minus 1,5 pkt ( pomylił się o 2 zwycięstwa przy pierwszym zespole i o 1 przy drugim = 3x 0,5 = 1,5)

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pts: falcao, RonnieArtestics, mayev (3)
5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, adamb81,luki(11)
8 pts: Przem, matek, Elwood, puzonyyx,falcao,Mentor (6)
dostosuje się do większości: tomeczeg20 (1)

 

Matkowe punktację są jasne. 

Luki, minusowe punkty są przy błędnym zwycięzcy serri. A potem, już zgodnie z przedstawioną tabelą, są minusy.

 

Żale to będą, jak w puli będzie patyk i będą punktacje na styku. Wtedy się zacznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ankieta cały czas się odbywa i póki co jest tak:

 

10 pts: RonnieArtestics, mayev (2)

5 pts: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl, tweedy, the4yeast, adamb81, Luki (11)

8 pts: Przem, matek, Elwood, puzonyyx, falcao, Mentor, artur86 (7)

dostosuje się do większości: tomeczeg20

 

jutro o 9 ją zamkniemy i zobaczymy która opcja uzyska największe poparcie (swoją drogą Przem, kompromisem jest właśnie 5, bo najlepiej aby w ogóle punktów za mistrza nie było!). a czasu też wcale nie ma tak wiele, bo niektórzy swoje uczestnictwo uzależniają od tego, czy będzie mniej punktów za mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.