Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2015


tomeczeg20

Rekomendowane odpowiedzi

siema, jako ze Cris155s nie ma jak wyslac przelewu bo siedzi w anglii to wplaci mi pare dolców na pokerstars a ja wpłace przemowi złocisze na typera za siebie i za niego. Wpadłem na to rozwiązanie, bo w ten sam sposób wczoraj oddał mi pieniążki za zakład Nets w top6 wschodu a ja mam ochotę znowu popykać w pokera, więc obaj będziemy zadowoleni ;d

Cris potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalone są dość szczegółowe zasady punktowania każdej serii z osobna, przez całe playoffy walczymy, aby ugrać ten jeden punkt więcej od przeciwnika za daną serię. To jest dla mnie najważniejszy punkt zabawy, to jest to, co można w sposób w miarę przewidywalny typować. A przykład zeszłoroczny pokazuje, że tak naprawdę najważniejszym czynnikiem gry jest dużo bardziej losowe wytypowanie mistrza przed rozpoczęciem playoffów. Więc tworzymy "skomplikowane" zasady tylko po to, aby odróżnić, kto spośród osób trafnie typujących mistrza lepiej przewidywało wyniki serii. Reszta jest bez szans.

 

Pewnie większość osób biorących udział w zabawie będzie wybierać między San Antonio, Golden State, a Cleveland. I teraz trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcecie, aby kontuzja Duncana/Currego/Lebrona w I rundzie zamykała wam szanse na dobrą zabawę do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak rok temu wchodzę.

 

zgadzam się z lorakiem i Piotrkiem i też wolałbym drugą opcję, czyli zmniejszyć ilość punktów za mistrza.

 

polecam ogólnie ten temat z poprzedniego roku, gdzie w tym roku planowaliśmy jednak jakieś zmiany wprowadzić.  http://www.e-nba.pl/topic/3322-typer-playoff/page-22?hl=typer

 

ale to też, jeśli znajdzie się większość za tym rozwiązaniem.

 

@lorak, w tym roku też ogarniesz tabelkę? :smile:

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak, w tym roku też ogarniesz tabelkę? :smile:

chyb tak ;]

 

co do punktów za mistrza, to jeśli się nie machnąłem za utrzymaniem 10 są: falcao, RonnieArtestics, mayev oraz matek. tomeczeg20 powiedział, że zgodzi się na 5 jeśli większość będzie tego chciała. natomiast 5 chcą: MarcusCamby, Piotrek, eMeS, mcreativo, Kubbas, lorak, karl oraz tweedy.

 

tak więc póki co jest 8 do 4 (5? nie wiem do końca jak liczyć tomeczeg20) za zmianą.

 

zróbmy zatem tak: czekamy jeszcze na głosy jutro do 9 rano. potem zakładam temat z typami i koniec grzebania w zasadach w tym sezonie ;]

 

przy okazji zapowiada się, że będzie grało jeszcze więcej osób niż rok temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.