Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

🤣

Chyba musiałby jeszcze dopisać o zarabianiu powyżej średniej krajowej, aby stało się oczywiste, że to pastisz/alegoria? profilu współczesnego człowieka sukcesu, przeświadczonego o własnej wyjątkowości i nieomylności.

Szczerze, nie posądzałem @Rodman91'a, o takie wysublimowane cięcie w ch...ja, szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, starYfaN napisał:

🤣

Chyba musiałby jeszcze dopisać o zarabianiu powyżej średniej krajowej, aby stało się oczywiste, że to pastisz/alegoria? profilu współczesnego człowieka sukcesu, przeświadczonego o własnej wyjątkowości i nieomylności.

Szczerze, nie posądzałem @Rodman91'a, o takie wysublimowane cięcie w ch...ja, szacunek.

Ma dobrą zabawę i jak widać nawet tutejszy "coach" dał się wkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, starYfaN napisał:

🤣

Chyba musiałby jeszcze dopisać o zarabianiu powyżej średniej krajowej, aby stało się oczywiste, że to pastisz/alegoria? profilu współczesnego człowieka sukcesu, przeświadczonego o własnej wyjątkowości i nieomylności.

Szczerze, nie posądzałem @Rodman91'a, o takie wysublimowane cięcie w ch...ja, szacunek.

Właśnie w tym sęk, że ten gość nie pisze ironicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sebastian napisał:

Rappar przecież w ostatnim poście tak pływał, że wprost widać, że sobie jaja robi. Nie odnoszę się do tego starego tylko do tego z wczoraj :)

 

No właśnie mi się wydaje, że on tak serio, dlatego mamy bekę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, starYfaN napisał:

🤣

Chyba musiałby jeszcze dopisać o zarabianiu powyżej średniej krajowej, aby stało się oczywiste, że to pastisz/alegoria? profilu współczesnego człowieka sukcesu, przeświadczonego o własnej wyjątkowości i nieomylności.

Szczerze, nie posądzałem @Rodman91'a, o takie wysublimowane cięcie w ch...ja, szacunek.

Przecież on to skopiował z neta. Dlatego to nas tak bawi.

 

42 minuty temu, Sebastian napisał:

Ma dobrą zabawę i jak widać nawet tutejszy "coach" dał się wkręcić :)

Ale co to za zabawa? Przecież po dwóch zdaniach mając w pamięci jego wieloletnią twórczość na forum było widać że to nie jego.

To czy te mądre zdania i słowa są na serio czy są żartem to wtórna kwestia do tego co bawi najbardziej. Że żeby napisać coś mądrego, musiał tego poszukać poza swoją głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przecież on to skopiował z neta. Dlatego to nas tak bawi.

 

Ale co to za zabawa? Przecież po dwóch zdaniach mając w pamięci jego wieloletnią twórczość na forum było widać że to nie jego.

To czy te mądre zdania i słowa są na serio czy są żartem to wtórna kwestia do tego co bawi najbardziej. Że żeby napisać coś mądrego, musiał tego poszukać poza swoją głową.

Żeby było jasne - oryginalny wpis też jest żenujący. Ja nawet nie wiedząc, że robi kopiuj wklej płakałem ze śmiechu, że ktoś napisał coś tak cringowego. 

Więc nie, to nie są mądre zdania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Żeby było jasne - oryginalny wpis też jest żenujący. Ja nawet nie wiedząc, że robi kopiuj wklej płakałem ze śmiechu, że ktoś napisał coś tak cringowego. 

Więc nie, to nie są mądre zdania 

Ale składają się z mądrych słów.

A @starYfaN rzuca tu koło ratunkowe koledze żeby sobie uświadomił że mówi prozą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

 

A @starYfaN rzuca tu koło ratunkowe koledze żeby sobie uświadomił że mówi prozą 

Jako najbardziej reprezentatywny element ciała pedagogicznego, ponad wszelką wątpliwość, zdajesz sobie sprawę, że fundamentalną częścią procesu edukacji, jest nauka korzystania ze źródeł :) Zagęszczając narrację na potrzeby dyskusji, twórca odwołał się do autentycznego profilu. 

Moim zdaniem dołożył wszystkich niezbędnych starań, aby dzieło miało jednocześnie charakter oryginału, jak i ukryty kontekst :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Jako najbardziej reprezentatywny element ciała pedagogicznego, ponad wszelką wątpliwość, zdajesz sobie sprawę, że fundamentalną częścią procesu edukacji, jest nauka korzystania ze źródeł :)

Brak takiej umiejętności kończy się zwykle plagiatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie pitol. Gość naparzajacy ponad 30 minut regularnie ( były sezony +35 a raz i +38 ) robił oszałamiające 0,2 do 0,7 bloku na mecz. 
 

jeżeli przy tak jaskrawym dowodzie obalającym jakiekolwiek zakusy aby podziwiać go jako blokującego dalej idziesz w te stronę dając blok z filmiku to zalecam jednak farmakologiczne metody walki z postrzeganiem tego świata. 
 

zamiast przyznać ze strzeliłeś babola gorszego niż tekst ze RW jest clutch idziesz w jakieś dziwne obrony tezy nie do obrony 

 

edit. Widełki zaczynamy od 0,1 w DET gdy dostawał ponad 30 minut. 
Jedynym logicznym wytłumaczeniem pisania o jego blokach może tylko być ze statystyki Ci się przesunęły i patrzysz na jego straty jako bloki. 

Zdarza się. 

I to mowimy o wszystkich blokach raz na 5 a nawet 10 spotkań. Ile z tego było z pomocy chyba nie ma znaczenia. 

A żeby było śmieszniej to akurat jego clippers mając dziurę w obronie na obwodzie ( przez dekade) raczej przepuszczali guardow przeciwnika i były okazje aby wykazać się w blokach z pomocy. 

Chyba ze zaraz przeczytamy ze Redick czy Crow byli plastrami szczelnymi i nie przechodził atak przeciwnika pod kosz.  

Lub inny Eric Gordon. 

aby uzmysłowić sobie jak koszmarnym blokującym był Griffin weź sobie ustaw per36 i porównaj z 

 

Matt Bonner Red Rocket 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istota kwestii jest nie to czy blejk zrobił bloka lub czy widziałeś czy robił często bloki a tylko jak to robi w przeciągu kariery.( lub sezonu ) I robi to gorzej niż Mat Boner a to jest sztuka. Robić z tego argument w grze all time to jest jeszcze lepsza parodia. Serio chcesz się okopać w swoim uporze? Z taka teza i materiałami dowodowymi to sąd by nawet sprawy nie rozpatrzył a co tu mówić o pozytywnym dla twoich tez wyroku. Tekst „nie mam pytań wysoki sądzie” używany jest w sytuacjach gdy ktoś tak pozamiatał ze nie ma wątpliwości bo argumenty przytłaczają i są oczywiste. Tak oczywiste jak to ze nie możesz w skali all time liczyć na jego bloki w pomocy grając przeciw innym wyłącznie elitarnym graczom. Przy takiej jakości jak była w grze mizerne dokonania BG byłyby jeszcze gorsze. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.