Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2022 o 17:01, fluber napisał:

Gdybym wiedział że po obiedzie tam zjedzonym będę musiał wydać dodatkowe 3 złote na kibel to bym poszedł zjesc gdzie indziej. Na pewno już tam żadnych zakupów nie zrobię i będę odradzał znajomym. Takie januszostwo trzeba tępić.

[..............]

Nie narzekam na to dlatego ze mnie nie stać na 3 złote, chyba to rozumiesz mam nadzieję. 

nie wiem czy ten post to jest szydera z siebie samego, ironia z ironii czy może pisany był po jakimś ostrym piciu, tak czy inaczej, wyszło śmiesznie, i w sumie należy mu się łąpu capu jak psu buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
4 godziny temu, LAF napisał:

@LeweBiodroSmoka i co w tym śmiesznego ? Przecież zestawienie wcześniej dał January gdzie Tecu powątpiewał obecność Okogie w nim. To miałem zrobić kopiuj wklej ? 

Uśmiechnij się 🙂

Uwierz, było to śmieszne, nie zawsze śmiejemy się z kogoś, czasami z czegoś.

Nie powątpiewałem w obecności Okogie w nim, ale po prostu (z całym szacunkiem @january) nie pomyślałem, że chodzi Ci o to zestawienie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale tam @LAF nie napisal, ze Shaq nie przepchnie Blake'a, bo ten przeskoczyl samochod. Troche slaba ta nagonka na Lafa sie robi. Takie wysmiejmy rudego w klasie.

A jak interpretujesz ten fragment?

sezon wcześniej przeskoczył samochód ( może to śmiesznie brzmi ), ale serio uważasz, że samą masą Shaq by go przepchnął i tyle ?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Uzyl w zdaniu spojnik przeciwstawny "ale". To nalezysz do inteligencji czy nie?

No należę.

Dlatego jak kolega wcześniej napisał że shaq przepchnie Griffina to napisanie Blake przeskoczył samochód, ALE SERIO UWAŻASZ, że shaq by go przepchnął?

Spójnik przeciwstawny odnosi się do tego co przedmówca uważa.

Znowu próbujesz wyjść na głupka i nie wiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

No należę.

Dlatego jak kolega wcześniej napisał że shaq przepchnie Griffina to napisanie Blake przeskoczył samochód, ALE SERIO UWAŻASZ, że shaq by go przepchnął?

Spójnik przeciwstawny odnosi się do tego co przedmówca uważa.

Znowu próbujesz wyjść na głupka i nie wiem po co

Wez juz nie osmieszaj, jak z lokalem uslugowym itp. Taka z Ciebie inteligencja jak psycholog.

Z tego zdania nie wynika, ze przeskoczenie smaochodu jest argumentem za tym, ze Shaq nie przepchnie Griffina. Zapytaj moze madrzejszych kolegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.