Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nikogo nie atakuje, po prostu mam taki a nie inny styl pisania, nikomu nie wciskam kitu, że Jok jest już teraz topem topów, choć na przełomie tego roku mogło się tak wydawać, finalnie skończył jako gracz pokroju top10 w lidze, a w MVP race imo luźno w top5, bo 2 seed na takim zachodzie trzeba odpowiednio docenić. Tak się złożyło, że wszyscy trzej fani Denver są bardzo aktywni i często wchodzą w polemikę, ale nie wiem skąd te zarzuty, nigdy nikogo nie zbluzgałem za złe słowa o Joku, była tylko akcja-reakcja, co jest pokłosiem wspaniałego sezonu, który jest moim osobistym triumfem, bo od 3 lat gościa propsowałem i tyle.

 

a, że zdarza mi się przesadzić w reakcjach? no zdarza, jestem tylko człowiekiem i to w dodatku często niewyspanym, tak jak dzisiaj

 

co do ely3, to sprawa jest dla mnie zamknięta, napisałem co myślę sprowokowany banem z dupy, trudno, ważne, że przynajmniej inne sprawy okoloforumowe zaczynają się materializować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok jest top4 w mvp

Niezależnie od c***eowego g.1 i tak jest lepszą z historii tego sezonu

Ale

Duzo tego ale

gdyby nie było tych "ale" to dopiero by się działo, pewnie poszłaby składka na moją głowę, wszak bycie hardfanem jest z jakiegoś powodu bardzo niepopularne tutaj

 

no i życzę każdemu tak c***owego debiutu w PO, mimo wszystko ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josephnba czekamy na jakieś twoje posty o NBA i koszykówce ogólnie, serio


Ja nie idę z siekierą na każdego kto napisze coś w stylu- jokic jest przehajpowany

 

nie, Ty za to idziesz z siekierą na 95% zawodników NBA i wszędzie hejtujesz / zrzędzisz / whateva na prawo i lewo. 

 

Tzn rozumiem że komuś może się styl Lewego Biodra i Jokiciowców nie podobać, ok, ale akurat że ty o tym piszez to zwyczajnie śmieszne, sam nie wnosisz na forum zupełnie nic poza jakimiś hujowymi grepsami i zrzędzeniem i narzekaniem, co zresztą widać w tym wątku. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ten post ze statystyko jest naprawde miszczowski. Tak to jest jak się coś usłyszy, uzna za błyskotliwe choć nie do końca zrozumie a potem chce powtórzyć

 

inna sprawa że gość naprawdę jest half łapu, half capu

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem szukać głębiej powodu do łapu-capu, to bardziej zwróciłem uwagę na "wg wszystkich statystyk" co jest dość niefortunną parafrazą mogąca sugerować, że każda statystyka jest bezwartościowa.

 

Na to twoje nawet nie zwróciłem uwagi, ot zwykły lapsus na moje.

 

Każdego bawi co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, DaFlooou napisał:

Przecież nie widzę tego, że mnie ignoruję. Ewentualnie jest taka opcja, ale nie sprawdzałem więc pytam. Jeśli to się nadaje do łapu-capu, to słabo panie kierowniku...

Słabe to są dwie inne sprawy. Po pierwsze, nie komentujemy w łapu-capu, a po drugie jeśli jesteś u niego na ignorze, to i tak tamtego nie przeczyta. 

Wrzutka dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.