Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę takich bym batem napierdalał aż by się kości pokazały.

Kozak alert, lol. Mam cię w zablokowanych nie bez powodu, ale muszę... może kiedyś uda się spotkać, to będziesz napierdalał batem lub zaliczysz nokaut. Nie dość, że jesteś trollem, to hipokrytą. No, to tyle ode mnie. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie pytałem o rady więc proponuję się nie wpie*dalać, bez urazy. Ja tam swoją wartość znam i takie baptizie wrażenia nie robią. Za dużo w życiu przeżyłem. Jednakże jakiś poziom należało by trzymać. Kropeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale twoja opinia mnie nie interesuje. I jeśli już zbieram po raz kolejny, to nie krępuj się i daj tego bana. Podwójne standardy zobowiązują. Panie licealisto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bb2 to szanowany user z rewelacyjna wiedza na temat świata koszulek nba wiec proszę nie pisać ze trollo konto.

 

Ale porównywarka Tatum Kuzma coś się zacięła.

 

To trochę tak jakby przed kantorem bb2 wyliczył sobie ile dostanie za 100PLN i mu wyszło 430 EUR.

 

coś nie poszło po prostu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sponsorem dzisiejszego odcinka w łąpu-capu jest bb2 wspólnie z Kuzmą :D.

 

Ja rozumiem loveryzm ale żeby Kuzmę do Tatuma porównywać i jeszcze pisać, że ten drugi NIC nie pokazał to już grube LoL. 

 

Ciekawe gdzie bb2 był podczas ostatnich play-offów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nie wrzucać postów z Tematu lajkers bo tam co drugi to perła w koronie a już malo kto potrafi bardziej odjechać niż bb2 choć ma przynajmniej wiedzę i styl

 

Za to pan millin to czyste złoto

Tak myślałem że Davis dogadamy więc dlatego lebron się nie spieszy z powrotem!

Ciekawe gdzie bb2 był podczas ostatnich play-offów ;).

może na truskawkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając - jest różnica.

 

I była by jeszcze większa gdyby nie użyte słowo "nic".

 

A Tatum w zeszłym roku wyglądał na top gościa z ostatnich trzech draftów razem wziętych.

dodam- a cała megatrojka z lajkers nie wyglądała i nie będzie prawdopodobnie nigdy tak wyglądać i tu leży problem Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis kolegi Dante jakoś nie pasuje do łapu capu.
 
Jeżeli ktoś chce zobaczyć coś naprawdę zabawnego z udziałem Dante to wpiszcie na youtube:
 
Germany-Brazil 7:1
Lewandowski 5 goals in 9 minutes
Dante broni się przed srającym gołębiem
 
 
Ogólnie szacun, że się pozbierałeś po tych potężnych wpierdolach i nadal piszesz na forum. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem rappar, twoje wrzutki do lapu capu czasami są niezrozumiałe. Ani to śmieszne, ani głupie, ani żadnej wtopy. Gość wyraził swoja opinie, ty się z nia nie zgadzasz i wrzucasz do lapu capu. Zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz. Mam wrzucić twojego posta z tego samego tematu? Bo brzmisz w nim dla mnie jak zdesperowana nastolatka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.