Skocz do zawartości

[plotka?] T-Mac do Suns?


Gość loqsh1

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej niż widok T-Maca w barwach Houston chciałbym zobaczyć Francisa w magicznej koszulce ;). "Trójka" nie bardzo wchodzi w grę, bo ten numer nosi już Kebo. Ale nie wiem czy czytaliście co powiedział ostatnio Van Gundy o McGradym. Po czymś takim nie widzę Maca w Houston :lol: . Collangelo z Phoenix też się wypowiadał o nim. Powiedział, że nie ma mowy o oddaniu Stoudamire (który bodajże pochodzi z Florydy). Co do Mariona to ten zadzwonił do Collangelo zaraz po tym jak pojawiły się te plotki, a ten musiał go uspokajać ;). Nici z tego. Jak tak dalej pójdzie to żaden szanowany klub nie będzie chciał Tracy'ego i nie pozostanie mu nic innego jak podpisać niebotycznie wysoki i prawie dożywotni kontrakt z Magic. Tylko czy plecki i kolanko wytrzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Orlando Sentinel (a za nimi ESPN) podają, że T-Mac odejdzie z Orlando. Taki jest niby finał rozmowy między nim a Amway'owcami ;). A więc jednak te 90% pewności oznaczało, że odejdzie. No dobra panie i panowie (raczej panowie :D ) - sezon 2004/2005 oznacza nowych Orlando Magic. Weisbrod kombinuje jak może i co najważniejsze nie pęka. Na dzień dzisiejszy jest więc poronione mówienie o sprzedaży T-Maca za Manu. Po działaniach managementu widać, że chcą prawdziwej rekompensaty za T-Maca. No więc do rzeczy:

 

1. Trade z Houston - oj mówi się o tym coraz głośniej, chociaż nie za bardzo wiem dlaczego, bo Van Gundy dał wyraźnie do zrozumienia, że T-Mac mu wisi i powiewa. Inna sprawa, że podobnie może mysleć o Francisie. No więc pospekulujmy. Jeśli T-Mac to na pewno za Francisa + dodatki do wyrównania salary. Właśnie czytam na Real GM, że ten trade jest prawie zaklepany :shock: (ale z wiarą w to bym nie przesadzał). T-Mac + Howard za Francis+Mobley+Cato. Ale to trochę się nie mieści w 115% salary. Niedużo brakuje, ale jednak brakuje (20 mln oddaje Orlando, a 25 mln Houston). Ale jeśli miałbym coś na jego temat powiedzieć, to że jestem "za". Co prawda ten kontrakt Cato to jakieś nieporozumienie, ale trwa tylko 2 lata, tymczasem Howard ma jeszcze 5 lat. A Francisa może polubię. Za stylem gry Mobley'a nie przepadam, ale potrzebny jest jakiś SG w drużynie. Cato jest wysoki, czasem coś nawet potrafi zebrać i zablokować, mógłby grać jako C, ale dość kontuzjogenny jest, więc nie wiązalbym z nim wielkich nadzieji. Ale z Emeką niezły byłby defensywny duet.

 

2. Trade z Indianą - Artest? Artest!? Tylko Artest!!! To gracz, którego Indiana musiałaby oddać. Problem w tym, że nie bardzo chce, mimo iż pare dni wcześniej ktoś z kierownictwa klubu mówił, że w tradzie za T-Maca nie do ruszenia jest tylko Jermaine O'Neal. Najlepsze rozwiązanie dla Orlando to pozyskać w zastępstwie Artesta, Harringtona i Tinsley'a. Salary OK. Ale dla Indiany oznacza to oddanie trzonu drużyny. Nie zgodzą się. Kombinujmy dalej. Odrzucamy Harringtona i dodajemy Bendera. Myślę, że to jest dość niska cena za McGrady'ego. Podobno jednak Indiana już teraz zaakceptowałaby każdy trade, gdyby nie pojawiało się tam nazwisko Artest. Ale ono musi się pojawiać!!! Nie ma nic za darmo. Dla mnie ważna jest tu osoba Tinsley'a. On jako jedyny z nikim w Orlando by się nie dublował na pozycji.

 

3. Trade z Phoenix - najbardziej odległy, ale jednocześnie najbardziej przeze mnie pożądany. Marion jest dobry na obu końcach parkietu, Joe Johnson wyrasta na niezłego SG. Do tego Voskul - wysoki drewniak, jednak zdecydowanie mniej drewniany niż DeClercq (najbardziej drewniany zawodnik ligi ;) ). Zdecydowanie bardziej jako 3 opcja pasowałby mi tu nr 7 w drafcie (albo Barbosa), ale to nie jest aż tak istotne. Szkoda, że Phoenix nie jest zainteresowane, tak jak poprzednie dwie drużyny. Raczej się więc go nie spodziewajmy.

 

Reasumując: przebudowa się odbędzie. Co najważniejsze zachowamy pick nr 1. W przyszłym sezonie czy to z Francisem, czy to z Artestem będziemy kandydatem do gry w PO (nie powiem o 50 zwycięstwach, tak jak w zeszłym roku :lol: - będę bardziej ostrożny ;) ).

Która piątka ładniejsza?

PG - Tinsley

SG - Artest

SF - Harrington (Hill)

PF - Gooden

C - Okafor

czy może

PG - Francis

SG - Mobley

SF - Hill

PF - Okafor (Gooden)

C - Cato (Okafor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym by T-mac jednak został.. Co do propozycji pierwszych piątek to na Hilla bym nie liczył... Wróci odnowi kontuzje i zakończy karierę (obym sie mylił).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jednak wszytsko idzie w strone odejscia Tracyego z Magic. Niestety trzeba sie juz raczej przyzwyczajac do tego, ze Tracy jednak odejdzie. Nie chcialbym aby tak sie stalo, ale co zrobic gdy McGrady nie chce grac na Florydzie. Znakomicie spabloo opisal mozliwosci wymiany T-Maca.

 

Wyglada na to ze oba trady moga przynisc korzysci druzynie z Orlando. Moze najpierw wypowiem sie na temat tradu z Indiana Pacers. Bo chyba bardziej bym wolal aby wlasnie z nimi zrobili wymiane. Ron Artest jest znakomitym zawodnikiem, ale czy Pacers beda chcieli go oddac ? Obecnie w druzynie Magic brakuje obrony, a wlasnie taki zawodnik + Okafor dodalby w obronie troche motoryki. Tinsley znakomicie podaje, gdyby rozdawal pilke tak jak w swoim pierwszym seoznie ( 8.1 asyst ) to Magic mieli by typowego rozgrywajacego. Jesli chodzi o Haringtona to sadz ze swietnie wypelni pozycje SF, gdy dostanie wiecej minut to jest wstanie notowac srednio nawet 17 pkt i 8 zb. Calkiem niezle przedstawialby sie taka piatka. Najgorsze jest to czy Pacers beda chcieli robic az takie roszady, w koncu w sezonie zasadniczym szlo im zakomicie i mieli najlepszy bilans w calej lidze.... ale czas pokarze.

 

Trade z Rockets rowniez jest bardzo ciekawy. Mieli bysmy w druzynie jednego z najefektowniejszych rozgrywjacych w lidze, ktory potrafi rzucac, zbierac, podawac, blokowac i przechytywc, w sumie to on wsyztsko potrafi. Mozna mu czasem zarzucic troche wariactwa na boisku, ale gdy popatrzymy na jego statystyki z Playoff ( 19.1 pkt, 7.6 as i 8.4 zb ) to naprawde wydaje sie ze jest to niesamowitym zawodnik. Swietny duet tworzy z nim Mobley, ktory rowniez miewa przeblyski formy. Cato to solidny center, co prawda nie jest on nawet przecietnym strzelcem, lecz z Okaforem moglby tworzyc znakomity duet obroncow. Wierze ze taki sklad zapewnilby nam Playoffy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji pierwszych piątek to na Hilla bym nie liczył

To raczej moje marzenia niż faktyczny stan rzeczy. Dlatego nie snuję wielkich planów odnośnie Hilla. Ale ładnie wygląda jego nazwisko w starting five ;). Zresztą w przypadku tradu z Houston na SF musiałby grać Bogans, w przypadku tradu z Indianą trzeba by przenieść na SG Artesta, więc jakaś dziura w składzie zawsze pozostanie. Nie da się mieć wszystkiego - a szkoda :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak pokoleji

Artest niejest fancishe playerem , dotego pod wodzą Davisa prawdopodobnie będzie onim głośno , żecz jasna na chodzi o kłutnie :P Davis niepotrafił poskromić Ivera , to z Artestem już sobie kompletnie nieda rady , Artest musiał by grac na SG , Harington grałby jako SF

jeśli jednk chodzi o wymiane z Indianą to uwazam że jest ona nierealna w takiej postaci jaką napisał spabloo , a to dlatego że Indiana odała by cały zespół za TmaC'a , żeby było ciekawiej zostawiając sobie jeszcze 2 SG'dów , na PG zostąłby co K.Anderson , na SF co ? no i na C Foster , Bird napewno jeśli miał by dojśc do transferu to do takiej postaci niedopuści

Marion samego mariona praktycznie niema sensu pozyskiwać , Tracy jest graczem lepszym , J.Johnson obydził się po odejściu Starburego czyli defacto kiedy zespół niemiał zabardzo kim grać (Marian/Joe/Amare) wcześniej miał bardzo duże wachania formy

Francis dlaczego najbardziej możliwe , bo Orlando powinni wymienić Fancish'a za Francish'a , jednak coś mi tu śmierdzi , wczesniej czytałem że wymiana ta miała dojść do skutku ale orlando miało dodać wybur w drafcie :shock: Mobley OK , niedługo kończy mu się kontrakt , Cato OK dobry C (niewiem czmu nażekacie poza kontraktem naprawde jest użyteczny) no i Francis który poza JVG może się rozszaleć

tylko że rakiety sprowadzając tmac'a zrobiły by nazłość ich własnemu trenerowi , który

-niechce w składzie tracego

-pozbędzie się Cato który jest graczem bardzo ważnym w jego taktyce

hmmm ciekawe

a no i wtakim razie szykujemy sie na Howarda w drafcie :P

PG Francis/Lue

SG Mobley/Bogans

SF Howard/Garrity

PF Gooden

C Cato

 

Fokcik zamieniasz się z pchełką na strony www? :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokcik zamieniasz się z pchełką na strony www? :P :wink:

Nie chce aby do tego doszlo, ale jezeli juz to na 100% prowadzilbym stronke Orlando Magic. Calkiem mozliwe zebym byl newsmenem u Pchelki a Pchelka u mnie :D Wiec nie ma co sie martwic, strony nadal beda funkcjonowac :D

 

Ale sluszna uwaga NY-Pixo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak coś mi tu śmierdzi , wczesniej czytałem że wymiana ta miała dojść do skutku ale orlando miało dodać wybur w drafcie

Raczej niemożliwe. Jeśli T-Mac odchodzi to Orlando zatrzyma pick - tak przynajmniej mówią ci co tam rządzą. Zresztą ten trade staje się w tym momencie cholernie jednostronny więc nawet nie myślę, że tak miałoby to wyglądać. Zresztą ja przeglądałem wiele stron opisujących ten trade i jedyną na której przeczytałem to info był e-basket :lol: .

 

Zwróciłeś uwagę jeszcze na jedną rzecz- jeśli trade dojdzie do skutku to może być Orlando bliżej do Howarda. Wiadomo, że może on grać na SF i pewnie będzie sobie na tej pozycji początkowo radził najlepiej. Jednak on nie będzie grał jako center ani minuty. Tymczasem Okafor daje możliwość grania w parze zarówno z Cato jak i z Goodenem. Zdecydowanie bardziej mi się to podoba.

 

PS. Podobno Houston zdementowali ten trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.