Skocz do zawartości

Kto mistrzem NBA 2015?


Wyparlo

  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem?

    • Cleveland Cavaliers
      4
    • Golde State Warriors
      16
    • Oklahoma City Thunder
      4
    • San Antonio Spurs
      10
    • Atlanta Hawks
      3
    • Chicago Bulls
      2
    • Miami Heat
      1
    • Memphis Grizzlies
      10
    • Inni aka undergogi
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w poprzednich latach bylem w stanie wytypowac mistrza tak w tym poprostu nie wiem.

Stawialbym na Warriors. Sklad kompletny, maja splash brothers ktorzy momentami wygladaja jak nie z tej ziemi. Ale w PO druzyna z dobrym systemem w obronie(Mavs, Grizz, Spurs) moga ich poprostu zastopowac i skonczy sie zabawa.

Hawks? Wygladaja jak mlodsza wersja Spurs, niszcza kazdego ale do diabla Spurs mieli najlepszego silnego skrzydlowego w historii ligi. Wroze im wypad w ECF jednak, poprostu w nich nie wierze w PO. Brak go to guya ich zniszczy.

Spurs, trzymam kciuki za to zeby Duncan i spolka zrobili w koncu tego cholernego repeata, ale trzeci raz dostac sie do finalow moze byc ciezko plus duza czesc rosteru obnizyla loty i konkurencja jak piekielnie mocna. Tylko skok Kawhiego na wyzszy poziom moze cos tam zdzialac, albo nieomylny Pop.

Thunder nawet nie biore pod uwage, chyba ze Westbrook znajdzie swoj mozg ktory zgubil zanim trafil do NBA plus beznadziejna lawka zapewnia szybki wylot w PO i wyrzucenie tego szkodnika Brooksa.

Cavs moze i maja ostatnio dobra passe, ale nikt nigdy nie widzial jak Irving i Love graja w PO. Jeden ma 23 lata drugi zagra po raz pierwszy w PO w wieku 27 lat(SICK!!)

Bulls, moj cichy faworyt ale podkoszowi graja padake, Thibs nie umie wykorzystac tego co ma(a z takim rosterem powinni rozjebac lige, serio) Rose zdaje sie powoli lapac rytm ale to nie wystarczy. Fire TT!!

No i ostatni, moj faworyt z zachodu, MISKI!

Gasol gra zyciowke, Conley tak samo i w koncu wzmocnili te przekleta pozycje niskiego skrzydlowego do tego graja takie bloto w RS ze w PO moga zmiazdzyc kazdego, oldschool basketball's back! Jaram sie w uj

Nie skreslalbym Mavs z Carlisem na lawce.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale fakt, że zagrali tylko 4 czy 5 takich serii jest zbyt słabym wyznacznikiem wg mnie. Zbyt mała próbka w zbyt szerokim okresie.

 

Co ma porażka z Dallas sprzed kilku lat w WCF do ewentualnego mierzenia się z GSW w 1st round?

A ile możesz mieć próbek w takiej sytuacji? Pomyśl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaną się do ECF to wszystko będzie możliwe. Moim zdaniem tylko Hawks na dziś dzień wyglądają być poza ich zasięgiem. Bulls, Cavs, Raps to podobna półka.

 

Sama myśl o tym, że Wizards byliby w stanie dostać się do ECF jest dość naciągana. Co dopiero ewentualne nawiązanie walki z kimkolwiek, kto wygra zachód.

 

Raczej nie. Dla mnie to ECF to jest dla nich maksymalny sufit w tym roku. Ale nawet to wydaje mi się baaardzo wątpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden argument w tej dyskusji. Jak próba jest za mała to jest za mała. Nie ma znaczenia, że o większą trudno.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To i tak ekstremalnie duża próbka jak na NBA playoff, gdzie konkretne teamy rzadko kiedy trwają 4 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama myśl o tym, że Wizards byliby w stanie dostać się do ECF jest dość naciągana. Co dopiero ewentualne nawiązanie walki z kimkolwiek, kto wygra zachód.

 

Raczej nie. Dla mnie to ECF to jest dla nich maksymalny sufit w tym roku. Ale nawet to wydaje mi się baaardzo wątpliwe.

 

Poprzednie PO na wschodzie pokazały, że typowania z końcówki RS nijak się mają do rzeczywistości (a teraz dzielicie skórę na nadzwiedziu już przed ASG), mało brakowało, a Indiana odpadłaby po pierwszej rundzie. Wizards w tamtym sezonie finiszowali w RS dość słabo i nikt nie brał ich pod uwagę jako faworyta do przejścia choćby pierwszej rundy. W tym sezonie jest to zespół o wiele mocniejszy i jeśli tylko ominą ich kontuzje podstawowych graczy, Gortat i Beal złapią lepszą formę to kto wie?  Ja tam już zacieram ręce na ich mecze, znowu mam zamiar obejrzeć wszystkie na żywo, pewnie jestem mało obiektywny w tym przypadku, ale kto kibicowi zabroni? Liczę, że Wall pokaże wszystkim, że należy mu się miejsce w granicach top5 pg, trzymam kciuki z jego świetne występy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To i tak ekstremalnie duża próbka jak na NBA playoff, gdzie konkretne teamy rzadko kiedy trwają 4 sezony.

 

Nadal nie rozumiem, w jaki sposób wg Ciebie zeszłoroczna seria bez HCA ze Spurs albo jeszcze wcześniejsze serie w PO bez przewagi parkietu, mają znaleźć odzwierciedlenie w tegorocznych PO.

 

Nie mówię, że Thunder będą faworytem w ewentualnych starciach z GSW lub Memphis w 1st Rd, ale szczerze mówiąc – jedna wygrana w jednym z 2 pierwszych meczów i już jest HCA :) 

 

Zdrowie to podstawa i jeśli pod tym względem będzie w OKC dobrze, to upatruję spore szanse Thunder na przejście pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obaczysz, kupon mi wejdzie z Heat w 2 rundzie. Sie skończą pośmiewujki

 

Jedyne co się może zgodzić w tym zdaniu po sezonie to liczba "2". 2nd pick :D. Wade pogra znów z 5-7 meczy i wózek. Bosh jak ktoś to dobrze ujął jest liderem jak w Toronto. Liderem ch**wej drużyny. Hassam przygaśnie zaraz jak Lin, Gragner to bulgotniak wapienny. Tylko wprawdzie trenera mają z TOP 3 *.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co się może zgodzić w tym zdaniu po sezonie to liczba "2". 2nd pick :grin:. Wade pogra znów z 5-7 meczy i wózek. Bosh jak ktoś to dobrze ujął jest liderem jak w Toronto. Liderem ch**wej drużyny. Hassam przygaśnie zaraz jak Lin, Gragner to bulgotniak wapienny. Tylko wprawdzie trenera mają z TOP 3 

 

A ja bym powiedział inaczej. Bosh jest c***owym liderem.

 

Dlatego jego obecność w HOF będzie śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.