Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki tacy jak ty wspierają ONR dopóty ja mogę spać spokojnie

 

Dresiarska myląca nacjonalizm z patriotyzmem

JosepieMJ:

Masz bardzo ciekawe wyobrażenie na temat mojej skromnej osoby. Wspomnienie o dlugiej tradycji ONR na forum, w temacie gdzie udziela się jakieś osiem osób, nazywane jest wsparciem. Wow.

 

Historyczny ONR ma piękne życiorysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyczny ONR ma piękne życiorysy.

Pozwolę sobie zacytować kilka fajnych fragmentów aktualnego statutu ONR:

 

postulujemy zachowanie stanu homogeniczności etnicznej,

 

Hierarchia, porządek i dyscyplina wojskowa będą promieniować na resztę Narodu

 

Odrzucamy każdą formę totalitaryzmu, w tym liberalną demokrację

 

I na koniec zostawiłem truskawkę na torcie:)

 

Dawne Kresy Wschodnie Rzeczypospolitej, stanowiące przez stulecia miejsca, w których powstawała i rozwijała się narodowa kultura i tradycja, skąd wywodzą się dziesiątki naszych narodowych bohaterów oraz pokolenia naszych przodków, którzy przelewali krew w imię niepodległości i wolności, dalej pozostają w naszych sercach ważnymi ośrodkami polskości, a zamieszkujący je Polacy – naszymi braćmi, którzy powinni mieć prawo stanowienia o losach Ojczyzny. Oderwanie tych ziem od macierzy przez sowiecki imperializm w wyniku II wojny światowej było komunistyczną zbrodnią, która nie może ulec zapomnieniu ani przedawnieniu. Nie zgadzam się na bezwarunkowe wyrzeczenie się przez Polskę jej dziedzictwa na Wschodzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam presiedlonych Ukraińców po "Wiśle" którzy licznie dziś zamieszkują Szczeciny, Czerwone Góry, Gorzowy, Elblągi i Legnice może szokować fakt, że największymi ośrodkami polskiej kultury przez wieki były:Warszawa, Wilno, Lwów, Kraków i Poznań

jak mniemam Żydzi słusznie roszczą sobie prawo do ziem i nieruchomości utraconych po 1939

 

A Niemcy do Gdańska

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijanie Wilna i Lwowa to male piwo (szczegolnie ze akurat solidarnosc z Polakami tam mieszkajacymi to fajna sprawa, bo czesto sa tyrani przez tamtejszych - btw jak poznalem w swoim zyciu troche ludzi roznych narodowowci to Litwini to jest bottom tier na maksa - razem z Francuzami - babcia, urodzona w Wilnie, znow miala racje! :D).

 

Mnie bardziej interesuje co w glowie maja mlodzi ludzie, ktorzy zamiast myslec o dupach, wodzie i dragach chca promieniowac na narod porzadkiem, dyscyplina i hierarchia lol.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijanie Wilna i Lwowa to male piwo (szczegolnie ze akurat solidarnosc z Polakami tam mieszkajacymi to fajna sprawa, bo czesto sa tyrani przez tamtejszych - btw jak poznalem w swoim zyciu troche ludzi roznych narodowowci to Litwini to jest bottom tier na maksa - razem z Francuzami - babcia, urodzona w Wilnie, znow miala racje! :grin:).

 

Mnie bardziej interesuje co w glowie maja mlodzi ludzie, ktorzy zamiast myslec o dupach, wodzie i dragach chca promieniowac na narod porzadkiem, dyscyplina i hierarchia lol.

 

 

Hmm.. to źle, że ktoś ma w głowie coś innego niż dziewczynki alkohol i brudne używki ? Osobiście uważam, że raczej to co przedstawiasz za normalność to jest jest przykład patologii. Ale cieszy mnie Twoje podejście i mam nadzieję, że w takiej kulturze wychowasz swoje dzieci. Im mniej mądrej konkurencji tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam presiedlonych Ukraińców po "Wiśle" którzy licznie dziś zamieszkują Szczeciny, Czerwone Góry, Gorzowy, Elblągi i Legnice może szokować fakt, że największymi ośrodkami polskiej kultury przez wieki były:Warszawa, Wilno, Lwów, Kraków i Poznań

To nie znaczy ze mamy teraz domagac sie zwrotu ziem zabranych w wyniku komunistycznej zbrodni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy ze mamy teraz domagac sie zwrotu ziem zabranych w wyniku komunistycznej zbrodni:)

Jak większośc zbrodni i ta jest zbrodnią zaplanowaną przez imperialistycznych kapitalistów działajacych w białych rękawiczkach

 

"Latem i jesienią 1943 r., jeszcze przed konferencją w Teheranie, władze USA i W. Brytanii nie rozpatrywały przywrócenia przedwojennej granicy Polski na wschodzie uznając, iż powinna ona przebiegać w zasadzie jak linia Curzona z zostawieniem Polsce Lwowa. Rząd premiera Mikołajczyka nie był o tym informowany"

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_Curzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco, ale przemknęła mi dziś ciekawa wiadomość. Zbyszek Hołdys słyszy w trzaski w telefonie, komunikuje się z rodziną tylko za pomocą komunikatorów i w drodze do studia TVN jakiś samochód go kilka razy wyprzedził i hamował.

... Co oni tam w tym najtotalniejszym odłamie "biorą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://natemat.pl/245113,jak-zachowuja-sie-polacy-w-chorwacji-czy-w-chorwacji-jest-duzo-polakow

 

Kocham tego typu teksty wpajające Polakom, że My jesteśmy tacy okropni, obciachowi itd.

.....bo polskie pary na plaży przychodzą z chmarą dzieci

.... bo Polacy wypiją sobie piwka na plaży

.... bo Polacy nie chodzą do restauracji tylko sobie gotują

.... bo Polacy przeklinają

 

Potem taki nasłucha i naczyta się w kraju, jak to na Polaków trzeba uważać zagranicą, bo utopią w łyżce wody :smile: jedzie na zagraniczny wypad i zamiast koncentrować się na słoneczku i wypoczynku to rozgląda się na lewo i prawo szukając polskich rejestracji i nasłuc***ąc polskiego języka.

 

Oczywiście pan piszący tekst najwayraźniej żadnego języka poza polskim nie zna, stąd wyczulenie na kur**. Dlatego słysząc wyrazy typu: fuck, bitch, schlampe, hau ab lekko się tylko uśmiecha czując zaszczyt usłyszenia przepięknej mowy Goethego i Szekspira.

 

Rzecz jasna kiepsko muszą w tej Chorwacji zarabiać skoro alkohol kupują tylko Polacy.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://natemat.pl/245113,jak-zachowuja-sie-polacy-w-chorwacji-czy-w-chorwacji-jest-duzo-polakow

 

Kocham tego typu teksty wpajające Polakom, że My jesteśmy tacy okropni, obciachowi itd.

.....bo polskie pary na plaży przychodzą z chmarą dzieci

.... bo Polacy wypiją sobie piwka na plaży

.... bo Polacy nie chodzą do restauracji tylko sobie gotują

.... bo Polacy przeklinają

 

Potem taki nasłucha i naczyta się w kraju, jak to na Polaków trzeba uważać zagranicą, bo utopią w łyżce wody :smile: jedzie na zagraniczny wypad i zamiast koncentrować się na słoneczku i wypoczynku to rozgląda się na lewo i prawo szukając polskich rejestracji i nasłuc***ąc polskiego języka.

 

Oczywiście pan piszący tekst najwayraźniej żadnego języka poza polskim nie zna, stąd wyczulenie na kur**. Dlatego słysząc wyrazy typu: fuck, bitch, schlampe, hau ab lekko się tylko uśmiecha czując zaszczyt usłyszenia przepięknej mowy Goethego i Szekspira.

 

Rzecz jasna kiepsko muszą w tej Chorwacji zarabiać skoro alkohol kupują tylko Polacy.

koleś dostał negatywne komentarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu jednego wyboru

 

Ani bym się zbytnio nie podniecal stereotypom Polaków na wakacjach ani nie powinniśmy być wyjątkowo dumni z dok9nan naszych zagranica

 

Mnie dalej zastanawia straszne buractwo na tych droższych kierunkach gdzie Kaziu sandał z grubym portfelem i mądrością rodem z prl będzie dumnym reprezentantem kraju w wycieczce do Dubaju Meksyku czy USA z zerową poza monosylabicznym ruskim znajomością języków obcych

 

Egipt 1299pln All alco inklusyf rozumiem że się beton zdarza ale na droższych kierunkach trafiają się też mistrzowie

 

Patrząc na to co można fajnego do ubrania kupić to aż się dziwię stylowie

 

Alko plus przekonanie o swojej nieomylności i mamy co mamy

Osobiście nawet wolę takiego komiksowego Janusza w klapkach i sjarpecie niż klasę wyższą plus 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.