Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

zamach w Smoleńsku, upadek rządu Suchockiej i niedorozwój intelektualny posła Sasina, to pewnie też robota niemiecka. Bo czyja inna ? 

 

na odcinku dyplomatołowania PISowskiego zanotowano niedobory kadrowe. PIS skierował tam posiłki w postaci niejakiego Wawrzyka, PISowskiego lizusa z TVP Info. W dossier Wawrzyk ma same sukcesy : plagiaty przy pisaniu "prac naukowych" i okreslenie WOSP jako organizacji parającej się "nekrofilią".

 

właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wawrzyk nie pogroszy już  relacji Polski z Ameryką, Izraelem, Niemcami, Francją, Unią Europejską [litania jest długa, więc nastepnych 50 państw pominę]..., ale przecież Polska nie narobiła jeszcze obory i wiochy w relacjach z Mjanmą, Vanuatu i Wyspami św. Tomasza, więc talent Wawrzyka nie zmarnuje się. 

 

Polska zgodziła się na wyższe składki do budżetu UE.

 

Mieli nie oddać Unii ani guzika, więc zrzucili portki i założyli kalesony na szelkach z luźną gumą.

 

świat się śmieje z PISowskiej republiki bananowej. Jedyny sukces, czyli gospodarka, to efekt koniunktury w całej Europie i nie tylko. Ci ludzie niczego sami nie umieją porządnie zrobić.

 

Kaczyński i jego kompani, to są ci dwaj kolesie z czeskiej bajki "Sąsiedzi" : składają, murują, a na końcu i tak wszystko musi się rozwalić w drobny mak. Poprzednim razem zajeło im to całe 1,5 roku. Teraz cisną już 2 lata, ale tylko dlatego ze mają swojego agenta podszywającego się bezczelnie pod Prezydenta RP i większość sejmową z nierozważności SLD.

 

najgorszą wadą PISu jest to, ze chce przewartościowywać, zmieniać, zburzyć wszystko i zbudować od zera, żeby było inaczej niż dotąd. Jest to oczywista głupota, bo droga do innego niż teraz wiedzie prosto od nowoczesności i postepu do wartości archaicznych, pomysłów rodem ze skansenu i wynalazków polityczno-kulturowych epoki kamienia łupanego, czyli do miejsc, w któryhc PISowcy się wychowali i których toksyną nasiąkali przez całe życie. A ci którzy mieli odwagę myśleć inaczej już dawno z PISu odeszli albo zostali wyrzuceni i jak sie ich dzisiaj słucha, to nie sposób  przeoczyć w jakim konflikcie moralnym do tej pory tkwili. 

 

PIS albo zdrowie - wybór należy do ciebie.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza krępująca zapadła, bo w sumie : o czym tu gadać ? kompromitacja i samozaoranie PISu dla tutejszego legionu PISowskiej V kolumny jest aż nazbyt dotkliwie widoczne.

 

wszyscy, z Ameryką i Izraelem na czele, wprost mówią, że zapisy ustawowe mogą grozić ściganiem i karaniem ludzi, którzy odważą się mówić, iż w czasie 2 wojny światowej Polacy wydawali na śmierć lub osobiście zabijali Żydów.

 

PIS rżnie głupa i odpowiada mantrą, ze "Polacy uratowali najwięcej Żydów, Polacy sami ginęli, Polacy byli ofiarami itd". Już nawet Niemiec wyszedł i powiedział : "to MY ! jesteśmy winni i tylko MY". A Polski PISiek dalej swoje.

 

Gadał dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu. Albo PISiek nie rozumie o co chodzi, albo udaje głaba kapuścianego.

 

Wytegowana bez wazeliny Szydłowa wyszła i mówi : "Spory na bok, wszyskie ręce na pokład, to walka o naszą godność !". To jedna z najgorszych wad PIS : rozpętują awanturę, a potem baranim głosem wzywają wszystkich do umierania za ich własne błędy i idiotyzmy. Nic dziwnego, ze cała opozycja odpowiedziała : idź się leczyć do Radziwiła, szanowna Beato.

 

Prezes telewizji Kurski odpiera zarzuty o stronniczośc TVP : "wszystkie telewizje są stronnicze : TVN, Polsat, więc i TVP zapewne jest". Znów PISowska typowa niekumatość : Kurski nie odróżnia powinności i zasad działania telewizji komercyjnej, która za prywatne pieniądze moze sobie pleśc co jej się podoba i uprawiać nieobiektywizm dowolnego rodzaju, a telewizją państwową, która jesli ma nią pozostać, to winna zachowywać bezstronnośc, bo przynajmniej z założenia finansowana jest przez zwolenników wszystkich opcji politycznych, na dodatek zmuszanych do tej aktywności. 

 

Klasyka PISowska : tak jak w trakcie rozkręcanych przez siebie awantur bohatersko chcą walczyć aż do ostatniego Polaka, tak propagandę proPISowską chcą prowadzić do ostatniej złotówki z kieszeni wyborców których mdli na sam odgłos nazwy tej bolszewickiej bandy chuliganów polityczno-wszelakich.

 

PISowskie lizusy z TVP Republika chcą "wydalić z Polski Różę Thun von Grafin und Cośtam". Mocą jakiej ustawy ? Chociaż, jak się mocno napną, skupią i wyteżą zwieracze, to coś im skapnie.

 

Zabawne, ze PISowska propaganda posługuje się zawsze pełnym nazwiskiem pani posłanki, co oczywisćie jest praktyką obliczoną na ciemnotę PISowskiego ludu, z niemiecka brzmiące składowe tego nazwiska sugerują w oczywisty sposób,. że pani Thun jest Niemką, zapewne jej babcia znała się z Hitlerem, a matka kołysała dzieci Magdzie i Josephowi. 

 

Ofk, pani Thun jest Polką z matki Polki i bodaj ojca Austriaka zaledwie. Przedrostki hrabiowskie nosi zupełnie zasłużenie, tak przy okazji. Cóż, walka klasowa odradza się, polski plebs wstaje z gumna, wieć ratuj sie kto może !.. bo ten odór może zabić równie  skutecznie jak cyklon B.

 

moherowy ojciec wielodzietnej rodziny dzieci specjalnej troski, pseudo Rydzyk mówi, że "odwiedził go bezdomny i podarował Radiu Maryja dwa nowiutkie merceesy", a potem : "umarł". Zapomnial dodac, ze umarł ze śmiechu słysząc tę opowieść. W kraju, w którym zawsze swój raj od zawsze mieli znachorzy leczący dotykiem i bioprądami, kaszpirowscy wszelkiej maści i ojcowie bashoobora, brednie katolickich biznesmenów zbierają co roku śmiertelne żniwo na skalę przemysłową.

 

podobno pierwszy ze śmiechu umarł Bóg.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofk, pani Thun jest Polką z matki Polki i bodaj ojca Austriaka zaledwie. Przedrostki hrabiowskie nosi zupełnie zasłużenie, tak przy okazji. Cóż, walka klasowa odradza się, polski plebs wstaje z gumna, wieć ratuj sie kto może !.. bo ten odór może zabić równie  skutecznie jak cyklon B.

W Austrii zniesiono tytuły szlacheckie po rozpadzie cesarstwa Habsburgów, w związku z czym bezprawnie Róża Thun używa przedrostku von. Ale nie martw się - to taki szczegół, którego polski plebs może nie wiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thun bezprawnie uzywa przedrostku von. Ale nie martw sie - to taki szczegol ktorego polski ples moze nie wiedziec"

 

 

a cóż ja mam wspólnego z tym, ze pani Thun, jak przystało na córkę polskiej hrabiny, nie wie, że używa bezprawnie, a cała polska prawica składa się z głupich plebejów, skutkiem czego nie próbuje jej połaskotać z tej strony ?

 

kierujesz swoje uwagi pod niewłaściwy adres, milordzie z familoków.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thun bezprawnie uzywa przedrostku von. Ale nie martw sie - to taki szczegol ktorego polski ples moze nie wiedziec"

 

 

a cóż ja mam wspólnego z tym, ze pani Thun, jak przystało na córkę polskiej hrabiny, nie wie, że używa bezprawnie, a cała polska prawica składa się z głupich plebejów, skutkiem czego nie próbuje jej połaskotać z tej strony ?

 

kierujesz swoje uwagi pod niewłaściwy adres, milordzie z familoków.

Tytuły się dziedziczyło praktycznie wszędzie w Europie tylko po mieczu, nie po kądzieli. A cała polska prawica składa się z ludzi dużo lepiej wykształconych od Ciebie, więc po prostu dość rozsądnie ignoruje ten całkowicie nieistotny detal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla PiS-u i jego fanów. #GermanDeathCamps 1mln , #polishdeathcamps 30 mln wyświetleń

 

 

Geniusze

 

Któryś raz na to trafiam - w radio czy telewizji też podnoszą ten argument.

 

Tylko że jak wpiszesz w google "polish death camps", czy też "polskie obozy śmierci" to google jako pierwszy wynik wyświetla:

 

błędne określenie stosowane w niektórych, szczególnie zachodnich, mediach[1], i publikacjach[2][3][4], w tym również w opracowaniach historycznych[5][6] w odniesieniu do niemieckichnazistowskich obozów zagłady, zwłaszcza znajdujących się w granicach okupowanej od 1939 roku przez Niemców Polski.

 

Także im więcej osób wyszukuje tę frazę, tym więcej widzi ten tekst. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznajmy mój brak wykształcenia za oczywistą oczywistośc, którą z radością  komika akceptuję, bo skoro na 100 moich postów w 2 zaledwie znajdujesz coś na tyle mało waznego dla świata, co wymaga twojego natychmiastowego wjazdu na pełnej k.rwie z całym bagażem pretensonalności i nadęcia na jakie tylko cię stać, to znaczy ze róznica między takim osłem jak ja, a takim wykształciuchem jak ty polega tylko na tym, ze ty straciłeś pół życia po to,by  na jakimś forum internetowym wiedzieć o 2 pierdółki więcej ode mnie, który nie zmarnowałem nawet pół minuty jedynego danego mi przez los życia na uczenie się podobnych głupstw, a i tak własnie dowiedziałem się o nich od ciebie.

 

no i kto jest frajerem w tym układzie ?

 

ciekawi mnie co innego, mianowicie : oni "dośc rozsądnie" ignoruja bo są "dużo lepiej wykształceni ode mnie", a ty nie ignorujesz, bo jesteś - jaki ?


 

 

"im wiecej osob wyszukuje te fraze, tym wiecej widzi ten tekst"

 

 

 

to dlaczego PIS chce ustawowo zakazac stosowania "tej frazy", skoro przynosi ona takie wspaniałe efekty edukacyjne ?

 

I jak będzie zakazywał w sieci ? przez #polish death camps wyjście na cenzurę internetu w Polsce ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznajmy mój brak wykształcenia za oczywistą oczywistośc, którą z radością  komika akceptuję, bo skoro na 100 moich postów w 2 zaledwie znajdujesz coś kompletnie mało waznego, co wymaga twojej natychmiastowego wjazdu na pełnej k.rwie z całym bagażem pretensonalności i nadęcia na jakie tylko cię stać, to znaczy ze róznica między takim osłem jak ja, a takim wykształciuchem jak ty polega tylko na tym, ze ty straciłeś pół życia po to,by  na jakimś forum internetowym wiedzieć o 2 pierdółki więcej ode mnie, który nie zmarnowałem nawet pół minuty jedynego danego mi przez los życia na uczenie się podobnych głupstw, a i tak własnie dowiedziałem się o nich od ciebie.

 

no i kto jest frajerem w tym układzie ? 

 

 

Raczej czytam jeden na dziesięć, a i tak znajduję dużo więcej niż dwa, nie chce mi się po prostu ich zwykle wytykać. Twoje braki naprawdę widać w każdej dziedzinie.

Ot przeanalizujmy twój ostatni post:

"Zabawne, ze PISowska propaganda posługuje się zawsze pełnym nazwiskiem pani posłanki, co oczywisćie jest praktyką obliczoną na ciemnotę PISowskiego ludu, z niemiecka brzmiące składowe tego nazwiska sugerują w oczywisty sposób,"

Wpisujemy tvp Róża Thun:

https://www.google.pl/search?client=opera&q=róża+thun+tvp&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

I mamy pierwsze linki

http://www.tvp.info/35450372/europosel-po-w-propagandowym-filmie-niemieckiej-telewizji-wideo

https://www.tvp.info/33592443/europoslanka-po-roza-thun-wychodzi-ze-studia

Nie mamy tutaj do czynienia z użyciem pełnego członu, mamy go za to na jej prywatnej stronie:

https://rozathun.pl/pl/

i na jej profilu w parlamencie europejskim za który ona odpowiada:

http://www.europarl.europa.eu/meps/pl/96776/ROZA+GRAFIN+VON_THUN+UND+HOHENSTEIN_home.html

 

"Ofk, pani Thun jest Polką z matki Polki i bodaj ojca Austriaka zaledwie. "

Co by ją czyniło w połowie Polką, w połowie Austriacką. Ale ciekawi mnie, że nie przyszło Ci nawet do głowy, że mogła przyjąć nazwisko męża po ślubie, bo zarówno jej ojciec jak i matka byli Polakami.

 

I wspomniana wcześniej nieznajomość rezultatu I wojny światowej. A reszta po prostu zawiera metaforyczne ogólniki, które nie zawierają żadnych faktów i informacji. Nie da się zanegować czyjejś opinii, podobnie jak nie można jej potwierdzić, ponieważ nie ma wartości logicznej.

 

 

ciekawi mnie co innego, mianowicie : oni "dośc rozsądnie" ignoruja bo są "dużo lepiej wykształceni ode mnie", a ty nie ignorujesz, bo jesteś - jaki ?

Ależ ja też ignoruję - wszak nie zdarzyło mi się jeszcze połaskotać Róży Thun od tej, a nawet od jakiejkolwiek innej strony. 

to dlaczego PIS chce ustawowo zakazac stosowania "tej frazy", skoro przynosi ona takie wspaniałe efekty edukacyjne ?

 

I jak będzie zakazywał w sieci ? przez #polish death camps wyjście na cenzurę internetu w Polsce ?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Streisand

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś raz na to trafiam - w radio czy telewizji też podnoszą ten argument.

 

Tylko że jak wpiszesz w google "polish death camps", czy też "polskie obozy śmierci" to google jako pierwszy wynik wyświetla:

 

 

Także im więcej osób wyszukuje tę frazę, tym więcej widzi ten tekst. 

 

czyli w ogóle bez sensu ta cała ustawa bo jak chcesz to znajdziesz prawdę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czytam jeden na dziesiec i znajduje ale mi sie nie chce wytykac"

 

lenistwo jest jednym z 7 grzechow głownych

 

 

"twoje braki widac w kazdej dziedzinie"

 

 

wiesz, ze publiczna masturbacja podchodzi pod nieobyczajny wybryk albo wykroczenie, ze nie wspomnę o rozbawieniu publiczności ?

 

 

"przeanalizujmy..."

 

 

winter is coming !

 

 

"wpisujemy tvp Roza Thun (...) I mamy pierwsze linki"

 

 

TVP to nie jest jedyna tuba PISowskiej propagandy, lordzie Fami Lok.

 

wpisz "Roza VON Thun", to dostaniesz więcej linków i 99 % prowadzi do prawicowych portali internetowych, gdzie posłanka uparcie tytułowana jest właśnie przez "VON".

 

więcej : zgodnie z linkami, przez "VON" panią Thun zatytułował niedawno jaśnie pan Poseł Czarnecki, kiedy raczył ochrzcić ją kontynuatorką "szmalcowników"

 

oczywiście, pozostaje jeszcze taki wariant, że przebiegła prawica używa "von" celowo, aby wzmocnić niechęc do pani Róży, wiadomo : gorsza od zwykłej Niemry jest Niemra z tytułem hrabiowskim albo dowolnym.

 

PS : w relacji Rzepy z wyjścia Rózy Thun podczas programu w TVP Info pada informacja, ze prowadzący red Adamczyk użył przedrostka "VON".

 

ktoś tu z uszami stoi na bakier.

 

 

 

"wspomniana nieznajomosc rezultatu I wojny swiatowej"

 

Jordan słabo odbijał bejsbolem, ja nie znam rezultatów 1 wojny św., a Sherlock Holmes nie wiedział, ze Ziemia kręci się wokół Słońca. 

 

a ty nadal wierzysz swojej mamie, ze tego Nobla to nie dostałeś z powodu odstających uszu.

 

 

 

 

"teraz mi sie nudzi'

 

 

bo deszcz pada, a wszystkich internetów już dawno temu nauczyłeś się na pamięć.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenistwo jest jednym z 7 grzechow głownych

Guilty as fuck

 

wiesz, ze publiczna masturbacja podchodzi pod nieobyczajny wybryk albo wykroczenie, ze nie wspomnę o rozbawieniu publiczności ?

 

<ziew> Wszystkie twoje "obelgi" kręcą się wokół seksu i penisów. 

 

 

TVP to nie jest jedyna tuba PISowskiej propagandy, lordzie Fami Lok.

 

wpisz "Roza VON Thun", to dostaniesz więcej linków i 99 % prowadzi do prawicowych portali internetowych, gdzie posłanka uparcie tytułowana jest właśnie przez "VON".

 

więcej : zgodnie z linkami, przez "VON" panią Thun zatytułował niedawno jaśnie pan Poseł Czarnecki, kiedy raczył ochrzcić ją kontynuatorką "szmalcowników"

 

oczywiście, pozostaje jeszcze taki wariant, że przebiegła prawica używa "von" celowo, aby wzmocnić niechęc do pani Róży, wiadomo : gorsza od zwykłej Niemry jest Niemra z tytułem hrabiowskim albo dowolnym.

Widać dużo częściej śledzisz tą PISowską propagandę ode mnie. 

 

Jordan słabo odbijał bejsbolem, ja nie znam rezultatów 1 wojny św., a Sherlock Holmes nie wiedział, ze Ziemia kręci się wokół Słońca. 

 

a ty nadal wierzysz swojej mamie, ze tego Nobla to nie dostałeś z powodu odstających uszu.

Wiesz jaka jest różnica między Sherlockiem i Jordanem, a Tobą? O nich ktokolwiek poza tym forum słyszał, ty zaś jesteś tylko anonimowym kloszardem. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.