Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jack napisał:

I pewnie uciekł do Polskie przed falą uchodźców... 

Musiałby sam się wypowiedzieć, ale na pewno ich sprowadzanie mu się mocno nie podobało:) 

No ale generalnie nieważne, chciałem tylko się pośmiać z tego, że kazałeś gościowi, który spędził w Europie Zachodniej 9 z ostatnich 10 lat "wyjść z nory" i zobaczyć, jak jest w Europie Zachodniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Z milionem. Tak jak setkami gwałconych co roku kobiet w sylwestra w Niemczech. 

https://www.thelocal.fr/20180102/increase-in-new-years-eve-car-burnings-across-france

światowy jesteś to ogarniesz

może nawet uda Ci się wygooglować to samo info na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Nikt na mnie nie czyha i nie boje się, że obce siły zmienią mnie w geja, sprzedadzą, wysadzą albo każą mi segregować odpady i zakaża palić w kominku. 

Nie rozumiem tego zdania. Początek wskazuje na to, że uważasz, że te rzeczy się nie wydarzą, ale na końcu zdania pojawiają się rzeczy, które już się dzieją i teraz nie rozumiem, czy pierwsza część zdania ma pokazać Twoją odwagę, czy druga, niewiedzę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Musiałby sam się wypowiedzieć, ale na pewno ich sprowadzanie mu się mocno nie podobało:) 

No ale generalnie nieważne, chciałem tylko się pośmiać z tego, że kazałeś gościowi, który spędził w Europie Zachodniej 9 z ostatnich 10 lat "wyjść z nory" i zobaczyć, jak jest w Europie Zachodniej:)

Prenzlau i Fuentidueña też jest w europie zachodniej. A w norze można siedzieć nawet w Londynie.

Teraz, fluber napisał:

Nie rozumiem tego zdania. Początek wskazuje na to, że uważasz, że te rzeczy się nie wydarzą, ale na końcu zdania pojawiają się rzeczy, które już się dzieją i teraz nie rozumiem, czy pierwsza część zdania ma pokazać Twoją odwagę, czy druga, niewiedzę?:)

Nie wiesz, że ta wojna już trwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

Czego się boicie? Kandydata geja?

W konstytucji ani nigdzie indziej nie ma zapisu o orientacji kandydata

Lepszy szczupły, przystojny facet niż napuchnięta wydmuszka bez kręgosłupa 

Co nie znaczy że oddam na niego głos

Ja myślę, że wolę "grubego i kulawego" który ma coś w głowie niż , "młodego przystojnego" który kilka razy udowodnił swą intelektualną indolencję.

Ale nie przeszkadza mi, że swoich wyborów dokonujesz według innych preferencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, matek napisał:

Tak mówią ludzie, a to oznacza, że liderzy na lewicy nie potrafili się dogadać. Wystawienie Śmieszka zamiast Zandberga to złożenie broni jeszcze przed bitwą. 

Z drugiej strony Biedroń pierwszą damą hmmm :) ciekawe, czy można godzić funkcję posła PE i pierwszej damy... 

trochę słabo.

przy dobrej kampanii może udałoby się zrobić II turę wyborów a tam już jest wszystko możliwe, taki Zandberg w debatach wydaje mi się mocniejszy niż Duda.

a może ten podział my dwie kadencji wy dwie kadencje to nie fikcja literacka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Sebastian said:

Ja myślę, że wolę "grubego i kulawego" który ma coś w głowie niż , "młodego przystojnego" który kilka razy udowodnił swą intelektualną indolencję.

Ale nie przeszkadza mi, że swoich wyborów dokonujesz według innych preferencji. 

No to się grubo rozczarujesz bo żaden z dotychczas zgłoszonych kandydatów nie ma we łbie za wiele a nawet ten który ma trochę (Duda) skompromitował się już tyle razy że wybranie go to kpina

Choć 5900lusowcy i tak wydmuszkę wybiorą pomimo podpisanych ustaw wielokrotnie zwiększających wydatki na utrzymanie rodziny

 

@Koelner Duda może w debacie stać jak mumia a i tak będzie miał poprlarcie "prawdziwych Polaków"

A propos komu jeszcze poza Warszawą śmie i wzrosły o 300%?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sebastian napisał:

Mam nadzieję, że to z tym Śmiszkiem to żart..

Już sobie wyobrażam te krzyki Biedronia i innych Quevasów o dyskryminacji gejów w Polsce gdyby przypadkiem nie został wybrany.. 

Z drugiej strony gdyby zdobył z 12% to pewna grupa baranów poz zgrabną 4 literową nazwą głosiła by wszem i wobec, że tyle ich jest w społeczeństwie..

Wystawianie Śmieszka jest jak najbardziej zasadne. Pierwsza runda to dla opozycji walka by Duda nie dostał powyżej 50% głosów więc aktywizacja każdego środowiska, także gejów ma tu sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

23- 96

Ale za co? Bo to chyba zalezy ile masz metrow i czy to dom czy mieszkanie??? Bo ci z mieszkan placa mniej

14 minut temu, jack napisał:

Wystawianie Śmieszka jest jak najbardziej zasadne. Pierwsza runda to dla opozycji walka by Duda nie dostał powyżej 50% głosów więc aktywizacja każdego środowiska, także gejów ma tu sens. 

Jak opozycja wymysli jeszcze ze 2 kandydatow to w 2 turze duda bedzie z jakims bosakiem czy innym kukizem walczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jack said:

Wyjdź ze swojej nory, pojedź do Szwecji, Francji, Niemiec czy Belgii i zobacz jak bardzo "zdewastowane" są ulice tamtejszych miast i jak "nieszczęśliwi" są ludzie w tych krajach żyjący. Tak bardzo nakręcacie się wzajemnie, że już chyba wszystkiego się boicie. Wszystko wam zagraża i wszyscy zmówili się przeciwko wam. Jak można być takim tchórzem? I to szukanie potwierdzenia, usprawiedliwienia na swoje lęki. Do wyśmiewania zniewieściałych chłopców w rurkach to pierwsi ale na wakacje to nad polskie morze bo bezpieczniej z miłości do kraju, gównianej pogody i zimnej kąpieli. Kościół pod rękę z PISem oczywiście podsyca te lęki bo im akurat brak otwartości i strach jest biznesowo na rękę. Wielcy dumni Polacy od morza do morza, potomkowie Sobieskiego i Jagiełły, spadkobiercy husarii boją się wszystkiego czego nie znają, ciemnoskórych, muzułmanów, żydów. Wymyślają jakieś spiski, ideologie, nawet nastoletniej Grety się boją. Wstyd. 

 

I ten piękny mechanizm:

X: w Paryżu podpalili samochody, nie ma to jak mieszkać w Gdańsku

Y: w Gdańsku też podpalali samochody

X: oooooo jakiś śmietnik podpalony, jak śmiesz pluć na swoją Ojczyznę!

 

1. Norę? Masz na myśli Warszawę?

2. W większości krajów Europy Zachodniej byłem. W wielu krajach nie odwiedziałem tylko lotniska i starówki stolicy, ale dłużej mieszkałem. Z doświadczenia mogę Ci dużo powiedzieć. Mam porównanie nawet co do południowych Włoch z dzisiaj i sprzed kilkunastu lat. Różnica spora. 

3. Kim są Wy? Oni?

4. Nad polskim morzem byłem dwa razy w życiu.

Uspokój się, bo histerycznym ślinotokiem o wołyniach i polskiej husarii nie zanegujesz faktu, że niektóre kraje Europy Zachodniej to niebezpieczne miejsca. Przyczyna jest powszechnie znana, ale cenzurowana.

1 hour ago, jack said:

I pewnie uciekł do Polskie przed falą uchodźców... 

Planowany powrót. Dziękuje za troskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Uwielbiam to kreowanie się na intelektualistów przed Wyborczą:) Jak przyjdzie, co do czego, to nie ma komu poprawnie bierek na szachownicy postawić do zdjęcia:)

https://wyborcza.pl/7,75398,25559481,tarcza-na-bat-ziobry-sedzia-laczewski-odkrywa-zapomniany.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.foto

jack dorabia tam jako scenograf xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeltaCenter napisał:

1. Norę? Masz na myśli Warszawę?

2. W większości krajów Europy Zachodniej byłem. W wielu krajach nie odwiedziałem tylko lotniska i starówki stolicy, ale dłużej mieszkałem. Z doświadczenia mogę Ci dużo powiedzieć. Mam porównanie nawet co do południowych Włoch z dzisiaj i sprzed kilkunastu lat. Różnica spora. 

3. Kim są Wy? Oni?

4. Nad polskim morzem byłem dwa razy w życiu.

Uspokój się, bo histerycznym ślinotokiem o wołyniach i polskiej husarii nie zanegujesz faktu, że niektóre kraje Europy Zachodniej to niebezpieczne miejsca. Przyczyna jest powszechnie znana, ale cenzurowana.

Planowany powrót. Dziękuje za troskę.

Aż dziw bierze, że udało Ci się wrócić cało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.