Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuciłbyś nagranie Banasia, a nie jakimiś pierdołkami mało istotnymi z punku widzenia kraju odwracasz uwagę. to jest dopiero państwo teoretyczne. PiS chce dymisji Mariana,  on ją składa, a PiS jej nie przyjmuje. tam już jest chyba walka na noże (wcześniej ZUS i Gowin, teraz to), bo wiedzą, że kolejnych wyborów nie wygrają, a pewnie i się liczą z tym, że ta kadencja zostanie skrócona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lorak napisał:

wrzuciłbyś nagranie Banasia, a nie jakimiś pierdołkami mało istotnymi z punku widzenia kraju odwracasz uwagę. to jest dopiero państwo teoretyczne. PiS chce dymisji Mariana,  on ją składa, a PiS jej nie przyjmuje. tam już jest chyba walka na noże (wcześniej ZUS i Gowin, teraz to), bo wiedzą, że kolejnych wyborów nie wygrają, a pewnie i się liczą z tym, że ta kadencja zostanie skrócona.

czekam na powrót króla Jarosława , który niczym Mesjasz ogarnie te stajnie Augiasza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lorak napisał:

wrzuciłbyś nagranie Banasia, a nie jakimiś pierdołkami mało istotnymi z punku widzenia kraju odwracasz uwagę. to jest dopiero państwo teoretyczne. PiS chce dymisji Mariana,  on ją składa, a PiS jej nie przyjmuje. tam już jest chyba walka na noże (wcześniej ZUS i Gowin, teraz to), bo wiedzą, że kolejnych wyborów nie wygrają, a pewnie i się liczą z tym, że ta kadencja zostanie skrócona.

a ja myslalem, ze posty vasuiego podobaja Ci sie tylko pod wzgledem stylistycznym - no ale, zeby w nie od razu wierzyc? 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

O co w ogóle chodzi fluberowi z czepianiem się GOAT Brauna?

powoli przyczynia się do upadku PiS poprzez odciąganie potencjalnych wyborców, tak więc stał się naturalnym wrogiem partii oraz ludu pracującego miast i wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

O co w ogóle chodzi fluberowi z czepianiem się GOAT Brauna?

O nic. Po prostu natrafilem dzis na te wypowiedz i zszokowal mnie poziom ignorancji czlowieka ktory moze i potrafi ladnie mowic ale moze to brzmiec madrze tylko wtedy jak sie prezentuje podobny poziom ignorancji.

Pomijajac drobny szczegol ze gdybym byl szefem rosyjskich sluzb i chcial zainstalowac agenta w polsce to ten agent mowilby mniej wiecej to samo co braun w powyzszym monologu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

O nic. Po prostu natrafilem dzis na te wypowiedz i zszokowal mnie poziom ignorancji czlowieka ktory moze i potrafi ladnie mowic ale moze to brzmiec madrze tylko wtedy jak sie prezentuje podobny poziom ignorancji.

teraz wiesz jak odbierany jesteś w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków, dlatego on i Korwin są tak odbierani oraz ostatnio dołączył niestety Michalkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał:

I dlatego, że jest z "wyższego poziomu i się za taki uważa" zaczął od wskazania, że jest w temacie ignorantem i jego wiedza poza szkołę średnią nie wykracza. Kto więc jest bardziej głupi, Ty czy on ? 

czyli marnował czas ? odnosiłem się ogólnie , nie do filmiku na yt

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jesteś w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków, dlatego on i Korwin są tak odbierani oraz ostatnio dołączył niestety Michalkiewicz

Zamień ś na m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

o k****

https://antyweb.pl/ztm-warszawa-z-nowa-strona-za-milion-zl-na-wordpressie-bez-wlasnej-wyszukiwarki-polaczen/

to gowno kosztowalo ponad milion

brawo Trzaskus i wyborcy Trzaskusia! ❤️

Nie, żebym sympatyzował z Prezydentem Trzaskowskim (delikatnie mówiąc), ale milion na nową stronę ZTM-u to nadal lepiej niż 7 baniek na Puszcza.tv, które zostały wypłacone z krajowego budżetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jesteś w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków

Nie wiem, natomiast rozumiem, że Ty mnie jako takiego odbierasz. Staram się nie opowiadać o czymś, na czym się kompletnie nie znam. Zwróć uwagę, że nie zdarza mi się zajmować głosu w dyskusjach tutaj na temat historii chociażby 2 wojny światowej, jak również wielu innych okresów. Z prostej przyczyny, praktycznie kompletnie się na tym nie znam. Nie wchodzę w dyskusje o papierosach elektronicznych, bo nigdy niczego nie paliłem. Tutaj mamy przykład gościa, który nie ma bladego pojęcia o temacie i prowadzi monolog na nieznanym mi dotąd poziomie abstrakcji ( 200 lat temu ktoś gdzieś napisał, że jak ludzie będą jeździć pociągiem to będą wariować z powodu przesuwających się pejzaży za oknem, a nie zwariowali, w związku z czym on nie wierzy badaniom naukowym, no przecież to jest wyższy poziom WTF )

Godzinę temu, Sebastian napisał:

I dlatego, że jest z "wyższego poziomu i się za taki uważa" zaczął od wskazania, że jest w temacie ignorantem i jego wiedza poza szkołę średnią nie wykracza. Kto więc jest bardziej głupi, Ty czy on ? 

No i na tym zdaniu powinien był zakończyć.

Bo to było klasyczne: Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi i o czym rozmawiacie i nie mam żadnych kwalifikacji, żeby wypowiadać się o tym w jakikolwiek merytoryczny sposób, ale... ( i tu następuje kilkanaście minut durnego pieprzenia bez sensu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hoolifan napisał:

Nie, żebym sympatyzował z Prezydentem Trzaskowskim (delikatnie mówiąc), ale milion na nową stronę ZTM-u to nadal lepiej niż 7 baniek na Puszcza.tv, które zostały wypłacone z krajowego budżetu :)

Wydanie kasy na nowa strone dla garstki dziwakow >>> wydanie kasy na zepsucie istotnej dla mieszkancow najwiekszego miasta w PL strony internetowej

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jestem w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków, dlatego on i Korwin są tak odbierani oraz ostatnio dołączył niestety Michalkiewicz

Poprawiona literówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Pomijajac drobny szczegol ze gdybym byl szefem rosyjskich sluzb i chcial zainstalowac agenta w polsce to ten agent mowilby mniej wiecej to samo co braun w powyzszym monologu.

Ale wiesz, że Braun sam złożył na siebie donos, żeby prokuratura sprawdziła, czy jest rosyjskim agentem? :) Odmówili wszczęcia postępowania w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.