Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cardi napisał:

Ale wiesz, że Braun sam złożył na siebie donos, żeby prokuratura sprawdziła, czy jest rosyjskim agentem? :) Odmówili wszczęcia postępowania w tej sprawie. 

Rozsądnie. Jeszcze by go zdemaskowali i Rosjanie w tej sytuacji by zdołali zwerbować kogoś, kto nie jest kompletnym debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Rozsądnie. Jeszcze by go zdemaskowali i Rosjanie w tej sytuacji by zdołali zwerbować kogoś, kto nie jest kompletnym debilem

Jeżeli Braun to debil to źle świadczy o większości pozostałych posłów w parlamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Ale wiesz, że Braun sam złożył na siebie donos, żeby prokuratura sprawdziła, czy jest rosyjskim agentem? :) Odmówili wszczęcia postępowania w tej sprawie. 

Ja wcale nie twierdze ze nim jest. Ja tylko twierdze ze na wklejonym filmie gada jak ruski agent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Jeżeli Braun to debil to źle świadczy o większości pozostałych posłów w parlamencie.

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Braun to miażdży całą scenę polityczną.

Przepraszam ale czym?

1 minutę temu, Cardi napisał:

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

Toc wrzucilem dzis filmik gdzie forsuje rosyjska racje stanu a nie polska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braun przynudzał tak że odpływałem myślami do testów z koła fortuny

Ładnie mówi ale przynudza i treści w tym żadnej 

Gadać o dupie Maryny w komisji? Po co?

Zaczął ładnym "skromnym" nie znam się a pozniej gadał i gadał i gadał

To jak z rozprawką

Stawiasz tezę (nie znam się) i później ja udowadniasz

Dobry z niego polonista i tyle

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wiedzą historyczną i wyobraźnią, rozumieniem geopolityki.

Jak sie objawia ta wyobraznia i rozumienie geopolityki?

45 minut temu, Cardi napisał:

w którym fragmencie, bo nie chce mi się 14min oglądać.

Jego cala wypowiedz odnosi sie do tego zeby nie wprowadzac w Polsce 5g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Braun przynudzał tak że odpływałem myślami do testów z koła fortuny

Ładnie mówi ale przynudza i treści w tym żadnej 

Gadać o dupie Maryny w komisji? Po co?

Zaczął ładnym "skromnym" nie znam się a pozniej gadał i gadał i gadał

To jak z rozprawką

Stawiasz tezę (nie znam się) i później ja udowadniasz

Dobry z niego polonista i tyle

posłuchaj jeszcze raz, bo jego teza była inna.

7 godzin temu, fluber napisał:

Pomijajac drobny szczegol ze gdybym byl szefem rosyjskich sluzb i chcial zainstalowac agenta w polsce to ten agent mowilby mniej wiecej to samo co braun w powyzszym monologu.

zarzuty o sprzyjanie rosji są typowe dla pisowskiej narracji (TvPis mocno to forsowała przed wyborami, wiedziała bowiem, że konfederacja jest zagrożeniem). oni sobie zdają sprawę, że sami tacy są - choćby zmarły już Morawiecki (był jakiś większy rusofil w 3/4RP?) przebijał w tej kwestii nawet Korwina, a Macierewicz to na tacy wydał polskich agentów. w normalnym kraju już by siedział, no ale tacy np. francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lorak napisał:

posłuchaj jeszcze raz, bo jego teza była inna.

zarzuty o sprzyjanie rosji są typowe dla pisowskiej narracji (TvPis mocno to forsowała przed wyborami, wiedziała bowiem, że konfederacja jest zagrożeniem). oni sobie zdają sprawę, że sami tacy są - choćby zmarły już Morawiecki (był jakiś większy rusofil w 3/4RP?) przebijał w tej kwestii nawet Korwina, a Macierewicz to na tacy wydał polskich agentów. w normalnym kraju już by siedział, no ale tacy np. francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

jara mnie moment przejścia od raportu WSI Macierewicza do protestów we Francji :) 

no ale wszystko jest usprawiedliwione kiedy ostatecznym celem jest napisanie o Polakach robakach.

Polska Winkelriedem narodów

lorak testovironem e-nba!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze pincet, niż Igrzyska w postaci:  Greta, tęczowe Dni, Weekendy, tygodnie, godziny, akrty lgbt itd.

A już szczytem jest tzw. troska o naturalne środowisko, która sprowadza się wyłącznie do walki z "opresyjnym patriarchatem". Cyrk.

Ten wywiad to tak przestaje istnieć średnio co kilka miesięcy. Seversky potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak słyszałem to już kilka dni temu, bo krąży po YT. 

Niestety ja po raz kolejny nie widzę w jego wypowiedziach żadnej treści nic nowego i odkrywczego. Pierdoli te swoje teksty o szacunku szczęść Boże itp ale trudno oczekiwać od niego więcej ponad gadki o wiecznym spisku, zdradzie, patriotyzmie i jeszcze kilka wytartych frazesów 

Dla mnie to żadna odmiana od narracji narodowców z tym że w lepszym opakowaniu bo zdolności krasomówcze ma wybitne na tle pozostałych członków "koła"

10 godzin temu, DeltaCenter napisał:

 

Ten wywiad to tak przestaje istnieć średnio co kilka miesięcy. Seversky potwierdzi :)

Aż dziw że czytamy te same książki...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lorak napisał:

w normalnym kraju już by siedział,

Co to normalny kraj i gdzie takie są?

 

12 godzin temu, lorak napisał:

francuzi (którzy się od nas przecież uczyli widelców!) robią potężne strajki z powodu - relatywnie - niewielkich niedogodności, a polacy po prawie 200 latach dociskania śruby cieszą się z ochłapów w stylu 500 i znoszą co najgorsze, bo przecież "polska Winkelriedem narodów".

Jak się zmieniły zarobki we Francji przez 20 ostatnich lat, a jak w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.