Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Lucas napisał:

Nawoływanie do nienawiści do jakiejś grupy społecznej to nie opinia. Tak samo jak homofobia nie jest pogladem :P

Poproszę o cytat z tego rzekomego nawoływania do nienawiści.

Co do drugiego zdania to się zgadzam - słówko 'homofobia' to jakiś sztucznie wymyślony bełkot (więc nie może być 'poglądem').

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

Poproszę o cytat z tego rzekomego nawoływania do nienawiści.

Co do drugiego zdania to się zgadzam - słówko 'homofobia' to jakiś sztucznie wymyślony bełkot (więc nie może być 'poglądem').

 

A tutaj od 27:45 film, który nie narusza tych zasad. Rozumiem @Lucas , że skoro powinni zamknąć Jędraszewskiego, to Owsiaka tym bardziej, bo chodzi Ci o nawoływanie do nienawiści, a nie o to, że nie podobają CI się czyjeś poglądy, prawda?

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

A to nie wystarczy jedno zgloszenie zeby zajeli sie sprawa? 

jedno może być trollingiem, przypadkiem, więc nie wystarczy. tu sprawa była głośna, więc pewnie często tą homilię zgłaszano i stąd blokada.

19 minut temu, fluber napisał:

To yt banuje tez z automatu?

tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 16:38, quevas napisał:

bezczelnie fikałem na zygocie

 

Było tego sporo więcej. Bzdury o onkologii, jakieś analogie na poziomie Zięby.

Nie chciało mi się tego zapamiętywać, ale nie kojarzę czegoś, co było zgodne z aktualnym stanem wiedzy i nauki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy sondaż dla pollsofpolls.eu (jakaś sondażownia przy unii europejskiej) @quevas

PIS 47%

KO 27%

SLD 6%

Wiosna 6%

PSL 4%

Kukiz 4%

Konfederacja 2%

Ciekawe, czy ta afera, która na razie nie gaśnie mocno im spierdzieli sondaże. Dziś kolejne nowości.

https://www.rmf24.pl/fakty/news-poslowie-pis-i-ich-rodziny-latali-z-markiem-kuchcinskim-znam,nId,3134499

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Najnowszy sondaż dla pollsofpolls.eu (jakaś sondażownia przy unii europejskiej) @quevas

PIS 47%

KO 27%

SLD 6%

Wiosna 6%

PSL 4%

Kukiz 4%

Konfederacja 2%

Ciekawe, czy ta afera, która na razie nie gaśnie mocno im spierdzieli sondaże. Dziś kolejne nowości.

https://www.rmf24.pl/fakty/news-poslowie-pis-i-ich-rodziny-latali-z-markiem-kuchcinskim-znam,nId,3134499

Mnie te wyniki przerażają. Uważam ze nigdy jak jakaś partia ma ponad 40 procent i sama może rządzić nie jest dobrze. Niestety alternatywy są od lat tak słabe (Grześ PZPR piosenkarz-alkoholik i co wybory efemeryda Palikot/nowoczesna/biedron) ze ciężko się nawet ludziom dziwić ze PiS chcą głosować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, blackmagic napisał:

Mnie te wyniki przerażają. Uważam ze nigdy jak jakaś partia ma ponad 40 procent i sama może rządzić nie jest dobrze. Niestety alternatywy są od lat tak słabe (Grześ PZPR piosenkarz-alkoholik i co wybory efemeryda Palikot/nowoczesna/biedron) ze ciężko się nawet ludziom dziwić ze PiS chcą głosować 

Masz na myśli strach przed większością konstytucyjną? Bo PIS rządzi samodzielnie już od czterech lat przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, blackmagic napisał:

Mnie te wyniki przerażają. Uważam ze nigdy jak jakaś partia ma ponad 40 procent i sama może rządzić nie jest dobrze. Niestety alternatywy są od lat tak słabe (Grześ PZPR piosenkarz-alkoholik i co wybory efemeryda Palikot/nowoczesna/biedron) ze ciężko się nawet ludziom dziwić ze PiS chcą głosować 

dopóki Trump będzie mógł używać słów do Kaczyńskiego „Kaczyński may be a son of a bitch, but he's our son of a bitch" to PiS będzie rządził.

mnie tylko ciekawi czy my jako obywatele Polski lepiej wyjdziemy na byciu za pośrednictwem PO członkiem MitteleEuropa dla Niemiec czy będąc za pośrednictwem PiSu państwem satelickim USA.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, fluber napisał:

Masz na myśli strach przed większością konstytucyjną? Bo PIS rządzi samodzielnie już od czterech lat przecież.

Tak. Historia pokazuje ze w sondażach są niedoszacowani.

17 minut temu, Koelner napisał:

dopóki Trump będzie mógł używać słów do Kaczyńskiego „Kaczyński may be a son of a bitch, but he's our son of a bitch" to PiS będzie rządził.

mnie tylko ciekawi czy my jako obywatele Polski lepiej wyjdziemy na byciu za pośrednictwem PO członkiem MitteleEuropa dla Niemiec czy będąc za pośrednictwem PiSu państwem satelickim USA.

A ja bym chciał kogoś kto by potrafił poprowadzić politykę zagraniczna inaczej niż Tusk i Kaczyński. podobnie gospodarske czy nikomu niepotrzebna wojnę kulturowa wewnątrz kraju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawy temat a nikt nic

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemal-caly-senat-usa-podpisal-list-w-sprawie-restytucji-mienia-ofiar-holocaustu-w/h4jk0vc

 

Polska "proamerykańskość" bierze się z tego ze nasze elity są od poczatku do końca szkolone w USA, od lewa do prawa:

https://naszeblogi.pl/56343-stanislaw-michalkiewicz-i-szkola-liderow-w-usa

Później zwykli ludzie (ze złością dodam większość na tym forum) przejmują od tych "liderów" szkolonych w USA poprzez media ich poglądy i uznają za swoje. Bronia tych poglądów jak własnej tożsamości, a każde faktu uderzjace w USA, lub promujace ich rywali (rosja chiny) budzą niesmak.

Jeśli ktoś tej szkoły nie skończył, jak Korwin, jak Braun to umie racjonalnie spojrzec na USA, ale wtedy znów Ci którym już proamerykańskość wszczepiono krzycza na nich "ruscy agenci" i temat zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, darkonza napisał:

Jeśli ktoś tej szkoły nie skończył, jak Korwin, jak Braun to umie racjonalnie spojrzec na USA, ale wtedy znów Ci którym już proamerykańskość wszczepiono krzycza na nich "ruscy agenci" i temat zamknięty

Ich bycie ruskimi agentami to ich najmniejszy problem. 

Jeśli ktoś jest pionkiem USA, to oni najpewniej, dla kompromitacji każdej innej opcji. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Polska "proamerykańskość" bierze się z tego ze nasze elity są od poczatku do końca szkolone w USA, od lewa do prawa:

a gdzie mają się szkolić?

Godzinę temu, blackmagic napisał:

A ja bym chciał kogoś kto by potrafił poprowadzić politykę zagraniczna inaczej niż Tusk i Kaczyński. podobnie gospodarske czy nikomu niepotrzebna wojnę kulturowa wewnątrz kraju 

proponujesz drogę turecką ? za słabi jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Koelner napisał:

a gdzie mają się szkolić?

To szkolenie trwa trzy tygodnie. Tam sie nic nie da wyszkolić oprócz tego "bądź nam posłuszny".

44 minuty temu, Koelner napisał:

proponujesz drogę turecką ? za słabi jesteśmy.

My po prostu nie mamy szans być niezależni, bo do władzy dostają się tylko Ci którzy przeszli "szkolenie" w USA. Jesteśmy opanowani wiec przez ich agenturę i nikt inny do władzy sie nie dostanie.

Siła nie jest potrzebna do niezaleznosci, wystarczą nieprzekupni politycy, albo sie ich ma albo nie i mozna miec ich zarówno w kraju 500mlinowym, jak w w 500tysiecznym.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

mnie tylko ciekawi czy my jako obywatele Polski lepiej wyjdziemy na byciu za pośrednictwem PO członkiem MitteleEuropa dla Niemiec czy będąc za pośrednictwem PiSu państwem satelickim USA.

wydaje mi się, że niemiec (oraz rosji). bo to jednak sąsiedzi, więc i wspólne interesy bliższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.