Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Pozostawia bo to jest na korzysc ikei ze chciala to zalatwic polubownie najpierw wiec nie wiem jak to zrozumiales.

skąd wiesz, że ikea chciała, aby to usunął (a on się nie zgodził i za to go wylali)? czytałeś to oświadczenie w ogóle?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Czekam zatem na info jak interpretować fragmenty:

biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną tak, jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich

Pierwszy fragment oznacza ze za sianie zgorszenia Bog wymierzy bardzo surowa kare.

Drugi zreszta tez to oznacza

1 minutę temu, lorak napisał:

skąd wiesz, że ikea chciała, aby to usunął (a on się nie zgodził i za to go wylali)? czytałeś to oświadczenie w ogóle?

Taka informacje podal zwolniony z ikei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Pierwszy fragment oznacza ze za sianie zgorszenia Bog wymierzy bardzo surowa kare.

Drugi zreszta tez to oznacza

aha 🤪🤪

 

A - Jesteś debilem!

B - nie przezywaj mnie!

A - Nie przezwałem Cię, to była metafora!

B - Tak? A co ma niby znaczyć?

A - Że nie jesteś zbyt mądry!

 

supcio!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

aha 🤪🤪

 

A - Jesteś debilem!

B - nie przezywaj mnie!

A - Nie przezwałem Cię, to była metafora!

B - Tak? A co ma niby znaczyć?

A - Że nie jesteś zbyt mądry!

 

supcio!

Nie rozumiem gdzie tu widzisz analogie.

Grozenie ludziom zabiciem i informowanie ich ze po smierci Bog ich ukarze to jest to samo? Dla ateisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie rozumiem gdzie tu widzisz analogie.

Grozenie ludziom zabiciem i informowanie ich ze po smierci Bog ich ukarze to jest to samo? Dla ateisty?

W ustach potencjalnego wariata

a) Zabiję Cię

b) Bóg chce Cię ukarać

oba zdania mają podobną wartość stresogenną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

link?

poza tym i tak nagiąłeś, bo przedstawiłeś wersję jednej strony.

Nawet w tym oswiadczeniu ktore wrzuciles jest to poniekad napisane "Jak zawsze w takich przypadkach, pierwszym krokiem była rozmowa indywidualna z pracownikiem"

3 minuty temu, julekstep napisał:

W ustach potencjalnego wariata

A tak lubisz sie smiac kiedy opozycja stosuje te retoryke " potencjalnosci" czyli nie zrobil ale mogl zrobic wiec to w sumie to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nawet w tym oswiadczeniu ktore wrzuciles jest to poniekad napisane "Jak zawsze w takich przypadkach, pierwszym krokiem była rozmowa indywidualna z pracownikiem"

z tego nie wynika, że chcieli aby on usunął (pewnie mogli i tak sami usunąć), on się sprzeciwił i za to go wylali. dopowiadasz tu sobie zbyt dużo. ten pracownik naprawdę tak powiedział, czy to sobie wymyśliłeś? ; ]

18 minut temu, julekstep napisał:

Moja wyobraźnia nie pozwala mi na metaforyczne odczytanie tych fragmentów w duchu nowotestamentowej doktryny miłości

albowiem jesteś człowiekiem małej wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

z tego nie wynika, że chcieli aby on usunął (pewnie mogli i tak sami usunąć), on się sprzeciwił i za to go wylali. dopowiadasz tu sobie zbyt dużo. ten pracownik naprawdę tak powiedział, czy to sobie wymyśliłeś? ; ]

Nie podoba mi sie twoj ton.

 

Po tych słowach został wezwany "na dywanik". Pracodawca usiłował wymusić na mężczyźnie usunięcie wpisu.

– Powiedziałem że nie mogę się wycofać z moich słów, bo to jest cytat z Pisma Świętego, więc jako katolik nie mogę cenzurować Pana Boga. Powiedziano mi, że konsekwencje zostaną wyciągnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

A tak lubisz sie smiac kiedy opozycja stosuje te retoryke " potencjalnosci" czyli nie zrobil ale mogl zrobic wiec to w sumie to samo:)

Jest lekka różnica między potencjalnością w której jedynym pewnikiem jest istnienie Kaczyńskiego a potencjalnością w której jakiś typ już zarzuca cytatami jak z filmu Siedem lol.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie podoba mi sie twoj ton.

O! W tym momencie pomyśl o osobach czytających wpisy tego typa :D.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Jest lekko różnica między potencjalnością w której jedynym pewnikiem jest istnienie Kaczyńskiego a potencjalnością w której jakiś typ już zarzuca cytatami jak z filmu Siedem lol.

Ile osob zabili katolicy z motywacji religijnej w polsce z powodu homoseksualuzmu w ostatnich 50 latach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

albowiem jesteś człowiekiem małej wiary.

mała, ale wariat

Teraz, fluber napisał:

Ile osob zabili katolicy z motywacji religijnej w polsce z powodu homoseksualuzmu w ostatnich 50 latach,

a ile razy ktoś wrzucał takie cytaty w dużym zakładzie pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie podoba mi sie twoj ton.

 

Po tych słowach został wezwany "na dywanik". Pracodawca usiłował wymusić na mężczyźnie usunięcie wpisu.

– Powiedziałem że nie mogę się wycofać z moich słów, bo to jest cytat z Pisma Świętego, więc jako katolik nie mogę cenzurować Pana Boga. Powiedziano mi, że konsekwencje zostaną wyciągnięte

widzę tylko jedno źródło takich słów i jest tam jak byk napisane, że "Z informacji podanych przez byłego już pracownika IKEI wynika, że szwedzka korporacja wyrzuciła go za sprzeciw wobec agitacji w miejscu pracy i przywołanie cytatów z Pisma Świętego." tak więc naginasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

widzę tylko jedno źródło takich słów i jest tam jak byk napisane, że "Z informacji podanych przez byłego już pracownika IKEI wynika, że szwedzka korporacja wyrzuciła go za sprzeciw wobec agitacji w miejscu pracy i przywołanie cytatów z Pisma Świętego." tak więc naginasz.

A ile zrodel chcesz miec skoro zwolnili tylko jedna osobe? 

Niczego nie naginam. To Ty masz chyba gorszy wieczor bo czepiasz sie zupelnie bez sensu.

2 minuty temu, julekstep napisał:

i jakieś 90% z tych 90% jej nie czyta (poza paroma fragmentami z NT przy okazji BN, czy Wielkanocy)

Co nie zmienia faktu ze wiekszosc polakow wierzy ze te dwa fragmenty zostaly napisane pod natchnieniem Boga. 25 milionow potencjalnych wariatow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

A ile zrodel chcesz miec skoro zwolnili tylko jedna osobe? 

uwaga o źródle miała wskazać na to, że pewnie też stąd wziąłeś te słowa, a więc musiałeś również widzieć zacytowane przeze mnie. wybrałeś sobie jednak tylko pasujące pod tezę, zamiast przedstawić pełny obraz. to jest naginanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

uwaga o źródle miała wskazać na to, że pewnie też stąd wziąłeś te słowa, a więc musiałeś również widzieć zacytowane przeze mnie. wybrałeś sobie jednak tylko pasujące pod tezę, zamiast przedstawić pełny obraz. to jest naginanie.

Skoro tak Ci zalezy, to zamiast

Zwolniono pracownika za to ze podczas tygodnia lgbt pride w firmie wrzucil do intranetu cytaty ze starego testamentu o homoseksualizmie i nie chcial usunac.

powinno byc

Zwolniono pracownika za to ze podczas tygodnia lgbt pride w firmie wrzucil do intranetu cytaty ze starego testamentu o homoseksualizmie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Co nie zmienia faktu ze wiekszosc polakow wierzy ze te dwa fragmenty zostaly napisane pod natchnieniem Boga. 25 milionow potencjalnych wariatow:)

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś wykrzykiwał, wypisywał konkretnie te (dość hardkorowe) fragmenty. Ogólnie ludzie rzadko w normalnym życiu cytują PŚ. To już chyba faktycznie domena potencjalnych (i faktycznych) psycholi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś wykrzykiwał, wypisywał konkretnie te (dość hardkorowe) fragmenty. Ogólnie ludzie rzadko w normalnym życiu cytują PŚ. To już chyba faktycznie domena potencjalnych (i faktycznych) psycholi. 

Rownie dobrze mozna stwierdzic ze psychole to ci ktorzy go nie cytuja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.