Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
19 godzin temu, Chicken2 napisał:

Spojrzałem sobie na projekcje na stronie i przyznam szczerze, że 78% FG u Dennisa Smitha Jr. to delikatna przesada :D

Tak, już mam to zgłoszone, dzięki.

14 godzin temu, goozman napisał:

a mi coś dzisiaj nie działa guziczek  Update league data 

Na czym polega problem? Żadnej reakcji, błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Slawekmroz napisał:

 

Na czym polega problem? Żadnej reakcji, błąd?

gdy wciskam Update league data z poziomu Manage my Leagues to nic się nie dzieje, jakby polecenie w ogóle się nie wykonywało

ale już Update this league na poziomie samej ligi działa, choć tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 13:52, Chicken2 napisał:

Spojrzałem sobie na projekcje na stronie i przyznam szczerze, że 78% FG u Dennisa Smitha Jr. to delikatna przesada :D

Missclick obciął mu 6 oddanych rzutów i przez chwilę mógł się poczuć jak dobry dzień Thomasa Robinsona...

Niestety, skończyło się rumakowanie :)

Dzięki za czujność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 14:23, goozman napisał:

gdy wciskam Update league data z poziomu Manage my Leagues to nic się nie dzieje, jakby polecenie w ogóle się nie wykonywało

ale już Update this league na poziomie samej ligi działa, choć tyle

Mam, dzięki za sygnał.
Teraz lepiej, gdy odświeżysz stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
20 godzin temu, dannygd napisał:

Sławek czemu ninja nie widzi wprowadzonych projekcji? W sensie wprowadzałem i nawet w excelu (po uploadzie) były, a teraz się loguję i ich nie ma...

Doprecyzuj. W sensie, że robisz teraz ranking, wybierasz, że chcesz z własnymi projekcjami i dostajesz tylko nieswoje dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slawekmroz napisał:

Doprecyzuj. W sensie, że robisz teraz ranking, wybierasz, że chcesz z własnymi projekcjami i dostajesz tylko nieswoje dane?

Wpisuje lub zaciągam (z excela) dane, fbninja zapisuje, wypluwa ranking itd. po czym siadam drugi raz do tego samego lub innego kompa (oczywiście na moim loginie) i danych nie ma - trzeba zasysać arkusz od nowa lub wpisywać z ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dannygd napisał:

Wpisuje lub zaciągam (z excela) dane, fbninja zapisuje, wypluwa ranking itd. po czym siadam drugi raz do tego samego lub innego kompa (oczywiście na moim loginie) i danych nie ma - trzeba zasysać arkusz od nowa lub wpisywać z ręki...

Zerknę po południu do bazy. Dziwny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barcalover napisał:

@Wooden to kiedy edycja projekcji dla Mitchella Robinsona? :) 

P.S. Kontynuuję temat z LM tutaj.

Pewnie dzisiaj, ale nie chcę przereagować bo przy tym debilu odpowiedzialnym za rotacji ja zrobię z Mitcha rezerwowego a następnie debil zagra nim pełne 48min w meczu otwarcia.

Na razie od rana czytam całe dostępne info z Knicks żeby zrozumieć o co im k... chodzi. Robinson miał być jedynym świętym graczem w rotacji a grający po 40 min RJ być wprowadzany powoli do drużyny.

Ocipieć można z tą drużyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Maciek tam na razie tylko Marcus Morris i Julius wyglądają jak gracze NBA, reszta z Mitchellem włącznie (który zaczyna się opierdalać jak Allen w Nets) to summer league... 

Ale to Robinson miał być jedynym nietykalnym gościem w rotacji Knicks a grający po 40 mpg Barrett miał być wprowadzany powoli.

Prof. Data at his finest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

Ale to Robinson miał być jedynym nietykalnym gościem w rotacji Knicks a grający po 40 mpg Barrett miał być wprowadzany powoli.

Prof. Data at his finest.

Ja się nie zdziwię jak teraz Barret gra więcej, a w sezonie będzie mniej, tak samo jak nie zdziwi mnie fakt Robinsona w S5 (z Randlem), ale nie wierzyłem nigdy w jego "nietykalność" - obstawiam 25-26MPG, sporo fauli i dużo Portisa z ławki, którego defensywnie wspomoże Taj. To jedyne sensowne na dziś ustawienie na 4 i 5. Natomiast jak widzę Marcusa to obstawiam, że ona nawet po +30 min może grać - gościu jak profesor wygląda wśród nich i tu może być problem jak zacznie grać na 4... bo inaczej dla młodych obwodowych minut nie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dannygd napisał:

Ja się nie zdziwię jak teraz Barret gra więcej, a w sezonie będzie mniej, tak samo jak nie zdziwi mnie fakt Robinsona w S5 (z Randlem), ale nie wierzyłem nigdy w jego "nietykalność" - obstawiam 25-26MPG, sporo fauli i dużo Portisa z ławki, którego defensywnie wspomoże Taj. To jedyne sensowne na dziś ustawienie na 4 i 5. Natomiast jak widzę Marcusa to obstawiam, że ona nawet po +30 min może grać - gościu jak profesor wygląda wśród nich i tu może być problem jak zacznie grać na 4... bo inaczej dla młodych obwodowych minut nie starczy.

Tutaj trudno cokolwiek przewidywać - Knox w zeszłym sezonie miał zacząć w piątce i grać bardzo duże minuty od startu, Fizdale zapowiadał to jeszcze w dzień rozpoczęcia sezonu, a potem wylądował na ławce na pierwsze 8-10 spotkań. Ta organizacja po prostu jest bez sensu. Rozwiązać i dać fanom szansę na nowe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat
  • 6 miesięcy temu...

Hallo.

Czy ktoś tu ma ligi na fantraxie?
Wznawiam betę dla integracji z fantraxem, więc chętnie kogoś takiego bym na testy pozyskał. Moją ligę zintegrowało, ale wiadomo, każda nowa liga to nowa przygoda z integracją :D

Wygląda to mniej więcej tak jak w przypadku ESPN - dwuetapowo, potrzebna jest moja jednorazowa asysta, potem powinno już śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.