Skocz do zawartości

Sypiemy się czyli kontuzje i co kogo boli.....


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny temat o kontuzjach powinien zostac przeredagowany!!!

 

Kolejny raz kontuzja 1 gracza zmienia sporo wokolo!

 

Andre Bynum i jego kontuzja sprawila że:

1. Lakers zaczeli grac lepiek i z pasja a to co robi Odom i Gasol to poezja!

2. Mimo to lakers przez przeciwnikow poprzez kontuzje postrzegani sa jako ekipa do pokonania i nastepuje szalenstwo trejdow!!!!

Rok temu Suns zaszaleli i w tym roku moze to spotkac sas o czym w inny topiku.

Wplyw kontuzji potezny!

3 kontuzja ma sama w sobie wplyw na aktywnosc trejdowa lakers (Gasol rok temu obecnie Morrison)

 

Wspomniany przeze mnie szal zakupow dopasc moze sas ktorzy rozpatrywali przymiarki do: Sheeda Currego Millera Salomonsa Cartera i tylko brak pierwszorundowego picku 2009 sprawia że na razie spokoj

 

Wypada zrobic też update

 

Kontuzja Nelsona zmusila do sprowadzenia backupu na PG ale imo ogranicza orlando jako kandydata do finalu wschodu

Kontuzje konczace ten sezon ma Redd i Bogut a moze i Luke Ridogou co sprawia że bucks zastanawiaja się nad bezsensownym oddaniem Jeffersona do Cavs (po co go sprowadzano w takim razie? Aby miec Szczerbiaka nawet jak jest expiring?????)

Kontuzja Booza sprawia że heat traca zainteresowanie nim na rzecz Jona lub Amare

Ak dalej nie gra oczywiscie

W nocy reke zlamal Jet Terry co "zaostrza" walke o PO na zachodzie

Nadal nie gra West (cavs) i Tyson (noh)

 

A i tak najwazniejsze jest pytanie "kiedy" plus Bynum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

McGrady out for season, will have microfracture surgery

 

http://www.nba.com/2009/news/02/18/tmac ... index.html

Najsmieszniejsze jest (nie dla Rakiet) ze dowiedzieli sie o tym z gazet i z internetu, kolcz jest w szoku, inni niezadowoleni. T-Mac nie dosc ze przeplacony, polamany, to jeszcze powoduje afery w klubie, czyzby jego czasy w Houston sie skonczyly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare wypada na 8 tygodni, czyli praktycznie do końca sezonu regularnego. Jeśli Suns nie wymienili go przed deadline, licząc na to, żeby w tym sezonie jeszcze powalczyć... To właśnie ten plan poszedł się walić. Ciekawe, czy mają swój pick, bo prawdopodobieństwo uczestnictwa w loterii jest bliskie jak diabli. Jak pech to pech. Od początku ten sezon mają zdupiony. Chyba w lecie będzie tam drastyczna przebudowa, bo rok starsi w tym samym składzie już nic nie osiągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin poza grą 2-3 tygodnie! Biorąc pod uwagę fakt, że właśnie w najbliższych dwóch, trzech tygodniach Boston ma bardzo trudny terminarz więc mogą i prawdopodobnie przestaną się liczyć w walce o hca, co może mieć później decydujący wpływ na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Manu G dolaczyl Tim Duncan z problemami w prawym kolanie.

 

Teraz inaczej wyglada decyzja Popa w Denver.

 

Manu dalej (nie gra od asg a potrwa to jeszcze pare tygodni) ma problem z kostka a że Pop nie ma w zwyczaju się tlumaczyc to decyzja w Denver miala pewnie dodatkowe wytlumaczenie.

 

W nocy oslabieni spurs poradzili sobie z mavs gdzie skupili obrone na Dirku (kolejny raz DN pokazal się z tej mientkiej strony) i po zawodach

 

Oden dalej nie sprawny podczas gdy agent Zero rozpoczal bezkontaktowe treningi

 

Rehab poprawnie przebiega także u Redda wiec oby panowie w nastepnych sezonie wrocili w pelni sil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyrodnienie miesni czworglowych tuz przy kolanie i wiezadla z tym zwiazane

 

Tim nie gral z PTB i na pewno w paru dalszych meczach nie zagra ale na szczescie lekarze zalecaja wypoczynek a nie operacje

 

Patrzac na tabele i walke o seed nr2 moga sas rozwazyc kuracje tima i manu kosztem nawet seedu do 4. Tak czy inaczej trzeba z lakers wygrac na wyjezdzie a lepiej to probowac z wypoczetymi dziadkami

Na razie tp dzwiga zespol ale oby się Francuz nie zajechal

Podoba mi się także wsparcie martwego już Kurta ktory w S5 robi 8/12 lub podobnie

Odrzyl Bowen gra swoje Roger wiec moga marzec odpuscic....

 

Badania Tima nie wykazaly zadnych literkowych urazow ktore by brzmialy jak wyrok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 6 tyg to minimum, ja przy sródstopiu laziłem z gipsem 5 tyg, oczywiscie polska słuzba zdrowia jest wyjatkowo "dbała" o pacjętów, wiecnalezy wciąć na to poprawkę. Bena czeka potem jeszcze rehab, a zaraz po wyleczeniu złamania grać i tak nie będzie mógł, bo mu to kazdy lekarz odradzi raczej. Moze nawet pierwsza runda PO was czeka bez naszego wallace'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie co się dzieje z Chrisem Kammanem? Zagra jeszcze w tym sezonie?

Też masz go w FBL? :) Kaman to IMO część polityki Clippers, polegającej na ostentacyjnym tankowaniu od paru miesięcy. Nazbierali wysokich i broń Boże nie stwarzają im okazji do porządnego grania, bo jeszcze coś by im wyszło. Oczywiście mogę przesadzać, ale odkąd Kaman powędrował na obecny odpowiednik IL, to non stop jego status jest mniej więcej taki, że już na dniach zaczyna treningi, a za ok. 2 tygodnie wraca. I tak cały czas od kiedy, listopada? Według nowych doniesień, to w połowie marca ma grać. Ale ja bym nie liczył. Symbolicznie może się pokaże w jeszcze kilku meczach tego sezonu i to będzie na tyle. Brand rok temu też miał wracać wcześniej, a wrócił dopiero pod sam koniec i psinco pokazał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo, jedynie że Luol czuje te dolegliwośc od jakiegoś miesiąca, ale cholera tejemniczo to wyglada i to własnie mi sie nie podoba. Na szczęście w tej całej sytuacji Salmons jest na ławce, a wszystkim wiadomo jaki progres on zawsze, czy to w Sixers czy Kings, zaliczał jak grał w S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.