Skocz do zawartości

Lakers preseason


Van

Rekomendowane odpowiedzi

BYNUM BYNUM BYNUM!!!!!!!!!!!!!!

ogladajac mixy i hajlajty z 2 ostatnich spotkan uswiadomilem sobie ile znaczy doby center, i jak ulatwia nam gre w ataku. mysle ze gdyby shaqowi udalo sie trzymac wage w granicach 120-130kg gralby w lakers i zdobywalibysmy obecnie jakies 7 mistrzostwo. tymczasem jest jak jest i mamy kupe powodow do optymizmu.

 

i ten pierwszy miodowy miesiac z bynumem w s5 wydaje sie teraz nie tak fatalny jak myslalem na poczatku. chlopak dostanie max minut, ogra sie troche, nabierze doswiadczenia. watpie by jako juz 19 latek zaczal dominowac, ale to co pokazuje ostatnio napewno nie wyklucza tego w niedlugiej przyszlosci. owszem brak kwame odbije sie na naszym bilansie.

i moze miec do bardzo zly wplyw przy tak mocnym i wyrownanym zachodzie. ale w sumie nie martwi mnie ta sytuacja. bo mam wrazenie ze moze sie zdazyc tak jak przy urazie mihma....:) byyby jaja....

 

tak czy siak. jezeli bynumn sie naprawde rozwinie tak jak mam nadzieje. to za rok bedziemy naprawde siilni nie tylko na papierze. o ile juz nie jestesmy.....

 

pomimo porazki strasznie mnie pozytywnie nastawil ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie należę do tych, co szybko wyciągają wnioski po meczach przedsezonowych, ale postawa Bynuma napewno cieszy.Wygląda na to że deklaracja Jacksona, że Bynum będzie na razie zaczynał mecze, dobrze na niego podziałała.Mimo wszystko mam wrażenie, że Andrew może się "spalić" w meczu z Phoenix...Obym się mylił ;).Tak czy siak więcej minut na początku sezonu napewno wyjdzie mu na dobre.

 

Update do rehabilitacji Kobe'go

 

The exhibition season has ended for the Lakers. Now the Kobe Bryant watch begins.

 

He did not suit up for the exhibition finale Thursday against Denver and was called "questionable to doubtful" by a team official for Tuesday's season opener against Phoenix.

 

Bryant worked out individually on the court before the exhibition in Anaheim but watched the game, a 126-108 Lakers loss, from behind the team bench.

 

He has said he wants to play, but whether his knee will be fully recovered from off-season surgery is another question.

 

"I don't know. We'll see," Bryant said Thursday. "I worked out really, really hard [Thursday]. We'll see how it feels in the morning. This is the hardest workout I had. I ran about an hour straight, just doing line drills and things like that. Then I went and shot the ball. It was a little sore afterwards, a little sore now, but nothing major. The big thing is always the next day."

 

The Lakers aren't pressing him to play in the opener, or the next day against Golden State, keeping in mind the 82-game season.

 

"We as an organization, we're not going to gamble and try to bring him back too early," assistant coach Kurt Rambis said. "If he feels like that's all the time that he needs and it responds well, and he goes out there and stresses it the way that it needs to be stressed to handle the rigors of playing an NBA game, and it doesn't bother him the following day, he can make that decision."

 

Bryant is entering his 11th NBA season. He has played 126 playoff games, the equivalent of another season and a half.

 

He has been known to be a quick healer in the past, although he is behind schedule in returning from mid-July arthroscopic surgery. He was expected to be back in eight to 12 weeks. Saturday marks the beginning of the 16th week.

 

Thus, the Lakers have been preparing for life without Bryant, just in case.

 

"In a lot of respects, without knowing it, that's what we've been doing the entire training camp and preseason," Rambis said. "We've been saying all along that we want the guys to learn how to play together. It's going to be the easiest thing for Kobe to come in and assimilate himself."

:? Dla mnie coraz bardziej oczywiste jest to, co widniało już na horyzoncie po 2 czy 3 meczu PS - Kobe w meczu z Suns (pewnie też z GS) nie zagra.Mam tylko nadzieję, że nawet jeśli opuści początek sezonu, będzie w stanie wrócić szybko (2 tydz?) na parkiety NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmanovic has a torn ligament in his shooting hand that likely will require surgery this summer. In the meantime, he will try to find a way to play through the injury, which is not expected to get any better

 

 

Quote:

``It’s frustrating, especially as a shooter,’’ Radmanovic said. ``Your right hand is your biggest weapon and you’ve got it messed up. I’ll just have to find different ways to score and help this team win.’’

 

After missing the last three exhibition games, Radmanovic returned Thursday night in the Lakers’ 126-108 loss to Denver. He finished with seven points on 3-for-9 shooting and fouled out in 21 minutes.

 

Radmanovic’s shot was alarmingly off all game. He barely grazed the rim on a catch-and-shoot jumper in the first quarter and missed everything on a baseline jumper and 3-pointer in the second half.

 

There also was the sight of Radmanovic extending his left hand - - instead of his right - - to high five Luke Walton coming off the court in the first quarter.

 

Radmanovic said there was no guarantee his hand would heal on its own with rest, which could have taken as long as four weeks.

nieźle Radman będzie grał, ale problemy z tą ręką będą pewnie przez cały sezon gdyby jego rola w drużynie była inna to jeszcze pół biedy, ale w przypadku shootera problemy z ręką, którą rzuca to nic ciekawego czyli klątwa MLE Lakers wciąż działa :?

 

 

:? Dla mnie coraz bardziej oczywiste jest to, co widniało już na horyzoncie po 2 czy 3 meczu PS - Kobe w meczu z Suns (pewnie też z GS) nie zagra.Mam tylko nadzieję, że nawet jeśli opuści początek sezonu, będzie w stanie wrócić szybko (2 tydz?) na parkiety NBA

szczerze mówiąc mógłbym się nawet założyć, że Kobe nie opuści meczu otwarcia po prostu nie z Suns gdyby to jeszcze była inna drużyna czy mecz na wyjeździe to może, ale nie wierzę w to, że nie zagra przeciwko nim nawet gdyby miał nie grać w pełnym wymiarze czasowym, a poza tym po co na kilka dni przed meczem Lakers mieliby ułatwiać zadanie Suns i podawać do wiadomości informację, że Kobe na pewno zagra czy na pewno nie zagra niech się przygotowują do meczu nie wiedząc za bardzo czego się mają spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle Radman będzie grał, ale problemy z tą ręką będą pewnie przez cały sezon gdyby jego rola w drużynie była inna to jeszcze pół biedy, ale w przypadku shootera problemy z ręką, którą rzuca to nic ciekawego czyli klątwa MLE Lakers wciąż działa :?

Nie badźmy takimi pesymistami. może klatwa i jest :D ale ręka Radmana powinna odpuścic po kilku tygodniach. Przeciez jezeli po kontuzji grał tak szybko to nie jest taka groźna.Mam nadzieję ze to nie będą pobozne zyczenia bo oczywście zdażają sie takie sytuacje (kontuza ciągnie się za zawodnikiem), ale dlaczego akurat w tym przypadku? Czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróciliście w ogóle uwagę na tekst, który zacytowałem :?:

 

Radmanovic has a torn ligament in his shooting hand that likely will require surgery this summer. In the meantime, he will try to find a way to play through the injury, which is not expected to get any better

jest to coś co wymagałoby operacji aby było wszystko w porządku, ale ponieważ to by go pewnie na parę miesiecy wyłączyło z gry będzie grał i jakoś będzie musiał sobie radzić z bólem, który sam nie ustąpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w porządku , ae przecież Kobe też miał bóle w kolanie i nie dał tego zauważyc. Są rozne srodki na zmniejszenie bólu (od masci do tabletek). Przecież lekarze z NBA to eksperci od takich spraw. Pamiętam np. Kobe w tamtym sezonie grał ze sręconym nadgarstkeim w specjalnym stabilizatorze i sobie radził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to nie będzie ten Radman co ostatnio w Clipps, ale na punkty ma kto zdobywać i na jego pozycje jest Odom, pokazujący się z dobre strony Walton itd. Narazie może grywać po jakieś 20 minut, poczekamy zobaczymy. GO LAL!!!

Zgadza sie, tylko zdobywanie puktów to główny atut Radmanovica. Bez tego traci sporo swojej koszykarskiej wartości. Poza tym brak skupienia obrońców na Vlade to znowu podwojenia na Kobe'm.

Na szczęscie jak napisałeś mamy prezentującego się dobrze Waltona, a Radman może na azie zbierać po kilka piłek, może czasem coś ustrzeli mimo tej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieobecności Kobe'ego w meczu z Suns we wtorek to ja szczerze mówiąc też w to nie wierzę, Kobe przecież operację przeszedł już dawno, trenuje z zespołem już od dłuższego czasu, na treningach z tego co wiem nie odpuszcza sobie, nie jest traktowany jakoś specjalnie i myslę, że brak Kobe'ego w meczach preseason to tylko oszczędzanie Bryanta przed sezonem, oczywiście wiadomo, że w preseason gra się zwykle na półgwizdka, ale są tez gracze którzy nie mają jeszcze zagwarantowanych kontraktów, dają w tych meczach z siebie wszystko i nie daj Boże Kobe dostał by przez przypadek w to kolano i był by problem. Poza tym po co ryzykować kontuzję, skoro w PS gra się o pietruszkę. Ja mam nadzieje, że zobaczę Kobe'ego w żółtej koszulce z numerem 24 juz we wtorek w nocy na parkiecie i że zagra jak przystało na prawdziwego lidera.

 

Aha, jeszcze znalazłem taką fotkę, która może nie jest zbyt optymistyczna dla fanów Lakers, bo dwie najważniejsze postaci w zespole nie są w pełni sił, jedna z laską w ręku, druga z opatrunkiem "lodowym" :wink: na kolanie, ale ja do tego podchodzę tylko humorystycznie :wink:, na początku sezonu juz na pewno wszystko będzie dobrze :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On a day of conflicting gauges on Kobe Bryant's health, the Lakers guard said Saturday he didn't know if he would play in Tuesday's season opener against Phoenix.

 

Then, 10 minutes later, Phil Jackson revealed he would be healthy enough to coach against Phoenix ... and that Bryant had delivered a bit of news to him.

 

"He says he's going to play on Tuesday," Jackson said. "I'm sure that he'll make the correct decision. He came off the floor [saturday] and he was sore, but he was on the court for a good hour and a half before he came off."

No to sprawa poszła po naszej myśli i Kobe zagra we wtorkowym meczu.

Czekamy na Kwame i Mihma, oraz na wyjaśnienie sprawy Radmanovica. Oby lekarze wymyslili cos na nasza najgroźniejszą rękę zza łuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson stwierdził że Kobe zagra z Suns, ale na mecz z Warriors może juz nie pojechać.Jestem naprawdę ciekawy jak ta sprawa się rozwinie, na razie należy się cieszyć że Bryant zagra w meczu otwarcia.Nie oczekuję od niego wielkiej formy, kiedy nie spędził nawet minuty na parkiecie w PS, ale wszyscy wiemy że Kobe nawet na jednej nodze jest niesamowicie groźny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ze zagra:) tylko skoro ma nie pojechac na mecz z warriors to moze lepiej byloby dmuchac na zimne. i moglby sobie jeszcze ten tydzien odpuscic zeby bylo juz pewne ze mamy w 100% zdrowego kobego. nam nie jest potrzebne zwyciestwo z suns na poczatku sezonu(choc bardzo prestizowe) tylko w 2 czesci sezonu i po. wazne by wtedy gral. ale skoro z tym samym urazem i wiekszym bolem potrafil grac pol zeszlego sezonu to ja sie o jego gre nie martwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.