Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Nike Kobe od IV do VII to są w moich oczach najlepsze buty do kosza. 

 

przypomnę niedawno go wyzywaliście/analizowaliście jego selekcję rzutów

I znowu... Nie pisz w liczbie mnogiej, bo m.in. z mojej strony nie było takiego ani jednego wpisu. 

 

Lepiej nic nie pisać, niż oskarżać o coś ogół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike Kobe od IV do VII to są w moich oczach najlepsze buty do kosza. 

 

I znowu... Nie pisz w liczbie mnogiej, bo m.in. z mojej strony nie było takiego ani jednego wpisu. 

 

Lepiej nic nie pisać, niż oskarżać o coś ogół. 

 

Pod tym się podpisuje wszystkimi rękoma. Prócz kosza nadają się też do ręcznej/siatki/biegania i są dużo ładniejsze niż Lebrony/Duranty etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jeden z Waszych zasugerował NAWET KONTUZJĘ jako dosyć dobre rozwiązanie....

 

czytam Was bardzo uważnie i to mnie zadziwiło

skoro czytasz bardzo uważnie to napisz po prostu, że odnosisz się do mnie zamiast pisać "jeden z Waszych", "Wy" itp

 

Co Cie tak strasznie zadziwiło ignazz w tym co napisałem ? nie napisałem, że życzę mu kontuzji, ale że są gracze, których kontuzje nie tylko nie osłabiłyby drużyny, ale zwiększyły szanse na wygrane.

 

Tak niestety teraz uważam, nie jest to dla mnie absolutnie łatwe czy przyjemne gdy po tych wszystkich latach kibicowania, ślęczenia po nocach, oglądania do końca  będąc przekonanym, że z nim zawsze mamy szanse na wygraną choćby nie wiem co, uważania go za najważniejszy element zespołu przyszedł moment, że uważam, że gdyby Kobe doznał teraz kontuzji to zwiększyłoby to szanse drużyny na wygrywanie meczów.

 

Od lat słyszę czepianie się o to, że bronie, tłumaczę KB choćby nie wiem co, a teraz kiedy jego gra, selekcja rzutowa jest przeze mnie krytykowana, piszę, że jest tak źle, że zespół bez niego ma większe szanse na wygrywanie to też coś jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I znowu... Nie pisz w liczbie mnogiej, bo m.in. z mojej strony nie było takiego ani jednego wpisu. 

 

Lepiej nic nie pisać, niż oskarżać o coś ogół. 

jeżeli czujesz ze to nie o Tobie to po co odpowiadasz?  :pride:

przecież prawdą jest ze po każdym meczu ktoś narzekał na Bryanta, po co sie unosić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje sobie przypomniec kto ostatnio w trakcie sezonu w listopadzie w sumie powiedzial ze to jego last year.

 

zagrywka celowa pod publike oczywiscie, typowa ego wyjebka na swiat, teraz 7 miechow bedzie kobe kobe kobe w kazdej hali, sali, parku, knajpce, szkolce.

ktos tam pytal, ależ oczywiscie ze bedzie asg. jak moglo by w takiej sytuajci nie byc, bedzie mega zabawa.

standing ovation co mecz takie historie jak ta wyzej to maly pikus to dopiero poczatek.

 

oczywiscie to ogloszenie czy c*** wie jak to nazwac, to totalna rozjebka juz rozjebanej druzyny, choc akurat jemu samemu to raczej wyjdzie na dobre bo sie wyluzje i procenty skocza do gory, bedzie pewnie pare hero game, hero action, tym samym jeszcze wieksza rozjebka rozjebanej druzyny.

 

szło to załatwic inaczej.

Jemu się to akurat należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Kobiego bo jak go nie kochać ale to jednak jego czas. Dalej nie rozumiem czemu on tak <br /><br />

na siłę paluje te rzuty jeśli nikomu to nie pomaga. Pewnie liczy że mu wejdą jakieś fadeawaye z dupy i zrobi 30 pkt żeby każdy mógł krzyczeć że "WRÓCIŁ". Tak samo te występy w ASG za popularnosc. W drugim sezonie robił 15 pkt na gre a i tak go wybrali mimo wielu lepszych, a rok temu to nie ma co komentowac. Zawsze będę mu liczył tylko 15 występów, a nie 17 ;) Mimo wszystko będzie brakowało :(<br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że są zobowiązania reklamowe, tour trzeba dokończyć, ale jakim wspaniałym gestem byłoby zejście w środku meczu (nie mówię, że akurat tego), odłożenie koszulki na ławkę i ostateczne pożegnanie się z kibicami i kolegami? To byłby moment wspominany przez dziesięciolecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philly celebrates kobe lol k****, to naprawde jedna z wiekszych zenad jakie mogly sie wydarzyc w tym sezonie. ladne beda kabarety.

koles ktory cala kariera gra na 45 % jebie cegly jak nikt w historii jest celebrowany. 4-17 zza łuku, taaaa ameryko celebrujmy dalej ;]

juz to widze jak celebruja duncana jak przyjedzie na last game i zagra 9-10 z gry , ciekawe czy mu zrobia chociaz herbate w barze na dole ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles ktory cala kariera gra na 45 % jebie cegly jak nikt w historii jest celebrowany. 

Człowieku, pomijam to, że Kobe jest z Philly, każdy w lidze żegna go z szacunkiem. Kobe to jedna z największych ligowych legend, ale jakiś mały komputerowiec ma ból dupy. Ale co będę tobie więcej tłumaczył, jeszcze musiałbym bana sobie wlepić później. 

 

Kobe dostarczył im pierwszą wygraną, to jak mają go nie celebrować? ;)

 

Aż się nie chce wierzyć, że kontuzje aż tak zniszczyły Kobiego. To pokazuje, że po tych kontuzjach chyba nikt by nie wrócił do formy.

Seria takich ciężkich kontuzji w tym wieku chyba na każdym zostawiłaby ślad. Ciekawe, jak zniósłby to młodszy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.