Skocz do zawartości

Coś czego będziemy bronić aż do śmierci czyli dam głowę że..


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dante Exum będzie wysoko w MIP

Jahlil Okafor dostanie duże minuty w NOP i za rok dostanie ponad 10 mln/sezon

Oladipo i Pacers okażą się jednoroczną ciekawostką i w tym roku będą do ostatniego meczu walczyć o PO, do których ostatecznie nie awansują

Lakersi wygrają w RS mniej niż 43 mecze

Oklahoma zwolni Donovana

Projekt Wizards się rozpadnie

Ricky Rubio będzie miał średnią 15 punktów na mecz

Nikola Jokic zagra słabszy sezon od poprzedniego, a Denver nie zagra w PO

Sacramento Kings nie będzie w bottom 6 ligi

Gordon Hayward skończy w drugiej lub trzeciej piątce sezonu, ale w meczu w SLC zagra na 4/17 z gry

Lonzo Ball zagra mniej niż 50 spotkań w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę bronić stanowiska, że Warriors nie zdobędą tytułu:

-Już prawie Rockets ich powieźli w zeszłym sezonie
-Jak coś cały czas poprawiasz to w końcu to spierdzielisz
-DMC to nie jest dobry duszek szatni
-Są nasyceni trzema tytułami
-Trzecia, czwarta i piąta opcja zespołu walczy o maxa, nie wierzę, że się nie pokłócą o piłkę

 

 

Czy to jakaś inna opcja wydaje się tak obrazoburcza, że musiałeś interweniować w kwestii czystości tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czy to jakaś inna opcja wydaje się tak obrazoburcza, że musiałeś interweniować w kwestii czystości tego tematu?

Strzelę że chodziło mu o post Qcina, ale mogę się mylić

 

ode mnie:

* zespół, który zainwestuje w Jimmiego Butlera uzyska fajnego lidera, fightera który jest liderem pełną gębą i w ogóle wzorem do naśladowania, ale sukcesu sportowego to ten zespół nie odniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-DMC to nie jest dobry duszek szatni

 

 

 

Barkley, Rodman, Sheed Wallace - wiesz co ich łączy? że w niektórych zespołach byli uważani za cancerów i headcase'ów, a w innych za liderów (Barkley) / dobrych teammate'ów i ogólnie profesjonalistów. Pewnie znalazłym parę innych przypadków ale myślę że wystarczy, zwłaszcza że mówimy o graczach bardzo dobrych / wybitnych, a Cousins też chyba w tej kategorii się znajduje.

 

Zresztą, nie zdarzyło Ci się pracować z jakimiś leserami którzy na przerwie obiadowej obracali pół litra  kanciapie, olewali robotę itp. a później / wcześniej z jakimiś super profesjonalistami, którzy dawali 100% effort i skill 10 godzin / 5 dni w tygodniu a czasem więcej? Mi się zdarzyło, i nie powiem żeby mój effort w obu przypadkach był taki sam.

 

Jak Cousins zacznie coś wywijać do Green mu wsadzi palec do oka a reszta go będzie przytrzymywać i skończy się rumakowanie.

Rozumiem że są jakieś przesłanki za tym, że Warriors lepsi już nie będą, ale nie bójcie się o atmosferę wywołaną przez Cousinsa. To co robisz w Sacramento nie koniecznie wypada / przechodzi w San Franciso, mimo że odległość między nimi niewielka.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley, Rodman, Sheed Wallace - wiesz co ich łączy? że w niektórych zespołach byli uważani za cancerów i headcase'ów, a w innych za liderów (Barkley) / dobrych teammate'ów i ogólnie profesjonalistów. Pewnie znalazłym parę innych przypadków ale myślę że wystarczy, zwłaszcza że mówimy o graczach bardzo dobrych / wybitnych, a Cousins też chyba w tej kategorii się znajduje.

 

Zresztą, nie zdarzyło Ci się pracować z jakimiś leserami którzy na przerwie obiadowej obracali pół litra  kanciapie, olewali robotę itp. a później / wcześniej z jakimiś super profesjonalistami, którzy dawali 100% effort i skill 10 godzin / 5 dni w tygodniu a czasem więcej? Mi się zdarzyło, i nie powiem żeby mój effort w obu przypadkach był taki sam.

 

Jak Cousins zacznie coś wywijać do Green mu wsadzi palec do oka a reszta go będzie przytrzymywać i skończy się rumakowanie.

Rozumiem że są jakieś przesłanki za tym, że Warriors lepsi już nie będą, ale nie bójcie się o atmosferę wywołaną przez Cousinsa. To co robisz w Sacramento nie koniecznie wypada / przechodzi w San Franciso, mimo że odległość między nimi niewielka.

 

zapomniałeś o RonRonie :) Chrisa Andersena też bym podpiął :)

 

zgadzam się kompletnie , tym bardziej że właśnie tacy gracze z charakterem w trudnych momentach potrafią pociągnąć zespół , dla mnie DMC może wnieść tylko coś pozytywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelę że chodziło mu o post Qcina, ale mogę się mylić

 

ode mnie:

* zespół, który zainwestuje w Jimmiego Butlera uzyska fajnego lidera, fightera który jest liderem pełną gębą i w ogóle wzorem do naśladowania, ale sukcesu sportowego to ten zespół nie odniesie

Tez odnislem takie wrażenie, ale tez nie jestem tego pewny;)

 

Temat jednak został wyjaśniony w 1 poście jego autora, Ignazza, ze jest to przewidywanie tego co się wydarzy w tym sezonie, może w kilku punktach mocniej zaszalałem, ale z chęcią się rozliczę z całości w czerwcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton pewniak do ROTY jak będzie zdrowy.

 

To leć do bukmachera, bo na tego "pewniaka" masz kurs 4.00 na ROTY.

 

Co do Cousinsa i Draymonda Greena. Nie powinno być żadnych kłótni i obaj doskonale się kolegują i znają z Rio 2016. Na IO 2016 wrzucali kilka filmików do social media, gdzie siedzieli razem i robili sobie z siebie żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Cousinsa i Draymonda Greena. Nie powinno być żadnych kłótni i obaj doskonale się kolegują i znają z Rio 2016. Na IO 2016 wrzucali kilka filmików do social media, gdzie siedzieli razem i robili sobie z siebie żarty.

 

Tam to sobie wszyscy żarty robili, ale z Melo :D.

 

#grandpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leć do bukmachera, bo na tego "pewniaka" masz kurs 4.00 na ROTY.

 

Co do Cousinsa i Draymonda Greena. Nie powinno być żadnych kłótni i obaj doskonale się kolegują i znają z Rio 2016. Na IO 2016 wrzucali kilka filmików do social media, gdzie siedzieli razem i robili sobie z siebie żarty.

ahaaaaa

3 tygodnie IO

8 miesięcy rs+po

Faktycznie to samo ;)

 

 

Choć ja też uważam że jeśli warriors nie obronią tytułu to z innego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś o RonRonie :) Chrisa Andersena też bym podpiął :)

 

zgadzam się kompletnie , tym bardziej że właśnie tacy gracze z charakterem w trudnych momentach potrafią pociągnąć zespół , dla mnie DMC może wnieść tylko coś pozytywnego

DMC graczem z charakterem? Przecież to zwykły debil. Odkąd w sporcie ogromne pieniądze zaczęto płacić byle kmiotom, zawodników z charakterem można policzyć na palcach jednej ręki, i dotyczy to każdego sportu. Liczba graczy poważnie pochodzących do swojej pracy też drastycznie zmalała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ poza playoffami, walka do konca.

McGee najwiecej bbal inteference w sezonie.

LAL druzyna z najwieksza iloscia shaqtin a fool nominees w calym RS.

Pacers albo Cavs wyrzucaja rozstawiona druzyne w pierwszej rundzie.

Maly chlopek z draftu rzucajacy za 3 w atlancie to bust.

Bostonu/76 nie ma w ecf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Lakers zaczną sezon do srogiego wpierdolu od Portland.


-Mo Bamba nie pokaże nic ciekawego, i będzie pretendentem do rozczarowania sezonu jesli chodzi o rookies.


-Toronto/Bucks któraś z tych drużyn będzie reprezentować wschód w finale ligi.


-Khawi Leonard  zostanie mvp sezonu zasadniczego, oraz to, że zostanie wybuczany przy każdym kontakcie z piłką w meczu ze Spurs rozgrywanym w San Andreas    :nevreness:


-Clippers na samym dnie ligi.


- Nuggets kolejny rok będą bić się do ostatniego meczu o PO, i do nich nie wejdą.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.