Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

mówimy o historii klubu w danym mieście. w atlancie Hawks mają gównianą historię pełną przeciętnych sezonów.

od tego zaczęła się dysputa. skoro można było przenieść klub z seattle z bogatą historią i osiągnięciami w tym mieście to czemu nie można przenieść klubu z Atlanty który wiecznie tkwi w przeciętności i nie ma takich osiągnięć.

Nie, ja cały czas mówię o historii klubu. Nie dyskutuję co można przenieść, a czego nie. Ja po prostu stwierdzam fakt, że Hawks mają znacznie bogatszą historię od Supersonics. Podobnie jak Lakers, którzy dumnie paradują z 16 gwiazdkami i nazwą Lakers - "Jezioranie", która z Los Angeles ma mało wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja cały czas mówię o historii klubu. Nie dyskutuję co można przenieść, a czego nie. Ja po prostu stwierdzam fakt, że Hawks mają znacznie bogatszą historię od Supersonics. Podobnie jak Lakers, którzy dumnie paradują z 16 gwiazdkami i nazwą Lakers - "Jezioranie", która z Los Angeles ma mało wspólnego. 

rozgarniętyś jak support lebrona jamesa.

wróć do tematu gdzieś tak błyśnął linkiem o trollowaniu i obacz raz jeszcze do czego pił LBJ(Lewe Biodro Smoka).

Tobie chodzi o historię Hawks jemu o Hawks w Atlancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgarniętyś jak support lebrona jamesa.

wróć do tematu gdzieś tak błyśnął linkiem o trollowaniu i obacz raz jeszcze do czego pił LBJ(Lewe Biodro Smoka).

Tobie chodzi o historię Hawks jemu o Hawks w Atlancie.

To jest ten temat, to raz. Dwa, jemu chodziło o historię Hawks, a przynajmniej to napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hawks to Atlanta Hawks i pod tym kątem oceniam ich dokonania. Choć młody już specjalnie nie jestem to jakieś prehistoryczne sukcesy drużyny z St. Louis w mej świadomości nie goszczą. Ale bij pianę RappaR, ktoś musi.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinkie plz.... take him !!

Cicho. W Lakers właśnie połamał się Wes :) może zagadają po niego, a tatuś szepnie dobre słówko i będzie dogadane. 

 

Byłaby to ciekawa sytuacja też z innego powodu - Kobe grałby w czasie swojej kariery z dwoma G.Rice'ami, ojcem i synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sukcesy Hornets zostały w Charlotte, a już wiadomo, że Oklahoma odda historie spowrotem do Seattle, bo należy się miastu to tak samo historia Hawks powinna zostać w St.Louis, a wszystko co poza tym miastem zostaje w Atlancie, a w Atlancie jak wiadomo oprócz ery Wiliknsa i Joe Johonsona to od 2004 - 2007 był tylko smutek i przeciętność.

Oklahoma nic nie oddaje, w momencie przeniesienia wiadome już było, że prawa do Supersonics zostają w Seattle. Sytuacja z Hawks jest podobna do tej z Lakers - przeniesiono klub z całym dorobkiem. Jakoś nie widziałem, by któryś z was pisał, że Lakers mają tylko 11 tytułów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wyniki bronią Kidda. Nets bez niego dużo gorszy, Bux z nim dużo lepsi. Bez zmian w zawodnikach.

 

apropo Kozłów:

 

 

The Bucks are expected to waive Nate Wolters this week to clear a roster spot for Kenyon Martin.

 

Nate Wolters jak dla mnie przydałby się wielu klubom i to jako starting PG. Mam nazieję, że jakiś klub da mu szansę. Np Philly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.