Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Kings muszą przestać być fantułocz, a zacząć wygrywać. Thomasa faktycznie fajnie się ogląda, ale jego rola w Suns jest właśnią tą w której bym go widział na stałe - dobry 6th man ala Crawford, ale nie gość na +40 minut w meczu i prowadzenie zespołu.

 

Z drugiej strony przed sezonem nigdy bym nie powiedział, że po 58 nieudanych próbach Collison nareszcie znajdzie dla siebie niszę inną niż zastępowanie połamanego Paula.

A w czym Thomas przeszkadzał ? Obrona to sprawa oczywista, ale w ataku miał dobrą efektywność.

 

Kings płacili frycowe za posiadanie młodego PG, ograli go troche i oddali, a przeciez 7 baniek na sezon, to rozsądne pieniądze dla 6th mana, który  może z ławki trzepać po 15-20ppg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward ładny start sezonu, ja nie wycofuje się z tego co mówiłem w lato dla mnie kaskę powinno się dostawać za dokonania a nie za to że kiedyś coś tam się pokaże, ale jak chłopak tak dalej pociśnie to niektórzy "eksperci" tutaj się wypowiadający powinni sobie dać spokój  z wyrokowaniem kto co jest wart i które miejsce w rotacji powinien zajmować, bo zwyczajnie się ośmieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad sciagacie mecze? Bo ogladam clippers golden state i kurwicy dostaje juz chyba 3 czy 4 mecz ktory sciagam w tym sezonie ktory co chwila sie zawiesza, nie wiem czy oni ripuja z tego zjebanego lp i dlatego to tak wyglada czy co ale to psuje cala przyjemnosc z ogladania, Curry akurat crossuje cp3 a ja jedyne co, to slysze jak kibice sie tym jaraja bo na ekranie zwiecha

 

czy na lapku czy na tv z pendrivea w tych samych momentach zawiechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, wszystko na plikach MKV z rutrackera. Najpierw mi dźwięk skakał, poinstalowałem 50 kodeków i filtrów do MKV, to teraz niby chodzi, ale z raz na 2 minuty mam jakiś 5 sekundowy przeskok.

Taki 5 sekundowy przeskok co chwilę jest też na LP. Pewnie stąd ripują i Wy też to macie.

Jak się League Pass poprawi to u Was też będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.