Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=Wouv8WAjS1w

Niby beka z takich gier, tych symulatorów wszystkiego i w ogóle oglądania jak ktoś gra w gry, ale tutaj całkiem pomysłowo i fajnie to wyszło. Całości nie obejrzałem, bo ile można, ale na tyle co widziałem to kilka razy uśmiech pojawił się na mojej twarzy.

Kamil Steinbach klasyk internetu :)

 

 

ktoś jeszcze gra w CSka?

dzisiaj mi się udało

 

 

83732416004808423707.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zacząłem grać w Bioschoka. Po przejściu trójki jednak jedynka pokazuje, że się niesamowicie zestarzała. Jak ktoś chce kupić, nie polecam. 

W czym się zestarzała? Według mnie jest dużo lepsza od trójki.

 

Jeśli chodzi Ci o gameplay, to są dość podobne z tym, że jedynka była trudniejsza i bardziej wymagająca. Do tego pierwszy Bioshock, to przede wszystkim dużo lepszy klimat i fabuła. Zdecydowanie polecam. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grał ktoś w Dark Soulsa? Naprawdę to aż tak trudne? Jak na przykład odnieść to w porównaniu do Batman: Arkham Asylum na hardzie?

Grałem w Demon's Souls(to są pierwsze Soulsy, a do serii należą jeszcze DS1-3 i Bloodborne) i Batman: AA na hardzie, to jest nic w porównaniu z tym co Cię czeka w Soulsach. Ja przynajmniej nie pamiętam, żeby AA sprawił jakąś większą trudność, za to Demon już tak. Chociaż i tak ludzie przesadzają z tym poziomem trudności, bo to nie jest coś czego się nie da opanować. Wystarczy tylko nie grać na pałę i na bohatera. Jak w Soulsach poczujesz się za pewnie, to zgon może Cię spotkać od zwykłego słabego przeciwnika. 

No i w tej serii nikt nie prowadzi za rączkę. Dla mnie ta gra jest po prostu tak trudna jak niektóre starsze gry np. Vagrant Story(walka z pierwszym Wyvernem nadal mi się śni, sk****syn).

 

Więc tak, jest trudne zwłaszcza na początku, ale z czasem jak przywykniesz do gry i jej mechanizmów to powinieneś dać radę, a satysfakcja z pokonania co trudniejszych przeciwników będzie zapewne duża.

 

Ja ostatnio, po wielu latach, zagrałem w końcu w dobrego Slashera, Metal gear Rising. Świetne uczucie tak się uczyć ciosów bossów i ciachać przeciwników co raz lepiej i lepiej. Swoją drogą aż zapomniałem jak dobry ten gatunek gier może być(Devil May Cry 4 to był niestety zawód, a God of War to, z całym szacunkiem, jednak jest prostszy do opanowania). Aż żałuję, że ominąłem Bayonettę czego już raczej nie nadrobię, bo czasu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja grałem w God of Wara na PSP, który był raczej łatwy, Cień Mordoru, który także był łatwy i teraz Batman: AA, przy którym już się całkiem męczę. Myślałem właśnie nad DMC albo Castlevanią(kupiłbym z CDA, gdyby dawali kod :( ).

DMC to 1 i 3, 2 omijaj szerokim łukiem(nie mam pojęcia jakim cudem po genialnej jedynce stworzyli takiego gniota). 4 jest OK, ale dużo backtrackingu, inny głowy bohater i nie wyróżniający się bossowie powodują, że jest znacznie gorsza od 1 i 3. A i jeszcze jest reboot DmC, ale grałem tylko w demko tego czegoś, więc za dużo nie powiem.

 

Wracając do Soulsów, to pewnie na PC Dark Souls jest tani, więc śmiało spróbuj. Chyba, że masz PS3, to wtedy możesz zacząć od Demon's Souls. Ja bym chętnie się zabrał za Darka, ale niestety nie ma w psstore, a laser w PS3 niedomaga. :(

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman AA miało doskonała prasę. Czy to rzeczywiście mega gra na miarę kultowej?

Na 2009 na pewno. Teraz lepiej kupić Shadow of Mordor albo (strzelam) Batman Arkham Knight. Ja gram, bo z zasady zaczynam zawsze od pierwszej części w serii(albo jak najwcześniej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman AA miało doskonała prasę. Czy to rzeczywiście mega gra na miarę kultowej?

Tak. Arkham City jest równie świetne. Ostatnio grałem też w Arkham Origins i już niestety było gorzej. Batman to było swego czasu duże zaskoczenie, mało kto się spodziewał tak dobrej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.