Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo lubię twój skład blackmagic i średnio mi się podoba skład SlaKB, ale z przykrością stwierdzam, że LeBron team bierze te serię. zabawne, że ta drużyna która ma LBJ w składzie wygrywa praktycznie każdy pojedynek obroną...

 

4 - 2 dla SlaKB

 

w pojedynku moim z karpikiem głosuje na siebie!!!!!! 4 - 1 : )))))

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię twój skład blackmagic i średnio mi się podoba skład SlaKB, ale z przykrością stwierdzam, że LeBron team bierze te serię. zabawne, że ta drużyna która ma LBJ w składzie wygrywa praktycznie każdy pojedynek obroną...

 

E tam.. Lebron też był przecież świetnym obrońcą, a ja od zawsze miałem wrażenie, że LBJ najlepiej by się czuł gdyby obok siebie miał 4 świetnych obrońców, którzy coś tam potrafią w ataku. Mógłby wtedy robić co chce i szaleć sobie w ofensywie poprawiając swoje ulubione cyferki. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z założenia, że jeśli Lebron sam potrafił tworzyć wybitny atak to jak dam mu kilku strzelców za 3, którzy potrafią kilka puntków dorzucić to atak będzie co najmniej solidny/dobry, a w obronie za to będę niszczył. Obronę w całej zabawie lepszą miał chyba tylko mac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na SlaKB. Nie podobał mi się jego gameplan nastawiony raczej na szukanie dziury w całym u przeciwnika (anty PR typu pisanie, że blackmagic nie ma żadnego shootera za 3, zawodnicy się nie będą dogadywać albo, że jest za dużo kandydatów do klepania - ewidentne nieprawdy), ale pomimo tego blackmagicowi brakuje tutaj star powera. Dopiero w tej serii wychodzi tutaj ten wybór George'a z pierwszej rundy, ale jest on decydujący, bo zwyczajnie brakuje tutaj odpowiedniej ilości talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.