Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a jak rozstrzygany będzie ewentualny remis w przypadku potencjalnych spadkowiczów? Bo bardzo jest prawdopodobne, że dwie drużyny skończą z takim samym dorobkiem punktowym na miejscach 9 i 10. Co wówczas? Mamy na to jakieś rozwiązanie? Bo tak sobie spekuluję, że mogę się znaleźć w podobnej sytuacji i wolłbym się nie rozczarować w ostatniej chwili.

Jest w regulaminie że decyduje tiebreaker związany z ilością najpierw 15, potem 14 i tak dalej.

Generalnie ja jestem w najgorszej sytuacji bo w zasadzie nie grozi mi w żadnej kategorii nawet 13 ;)

A przy okazji nieźle to dzisiaj wygląda bo jestem liderem w totalach a myślę o ratowaniu się przed spadkiem ;)

 

EDIT: przy dzisiejszym układzie spadłby GRB i Bynum bo Neverwins ma 15 za tov.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak rozstrzygany będzie ewentualny remis w przypadku potencjalnych spadkowiczów? Bo bardzo jest prawdopodobne, że dwie drużyny skończą z takim samym dorobkiem punktowym na miejscach 9 i 10. Co wówczas? Mamy na to jakieś rozwiązanie?

Ilość wygranych w poszczególnych kategoriach z tego co mi wiadomo (lub 2 miejsc itd.).

19. Co się dzieje gdy dwóch graczy ma taka samą liczbę punktów roto na koniec sezonu?

Wtedy decyduje liczba zdobytych pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. Gdyby dla obu drużyn była taka sama to wtedy decyduje liczba zdobytych drugich miejsc itp itd aż do rozstrzygnięcia.

Swoja droga, alez bezczelnie Wolves tankuja z tym sadzaniem zawodnikow... a mimo to wczoraj wygrali. Dobrze im tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4INJ, Horford w ATL zaraz zacznie odpuszczać, etc etc -> wyrzucam wszystkich którzy mają ? przy grze. I co dzień będę mieszał FA i tyle.

Bargs, Redick i Nurkic też będą opuszczać mecze?

Dla mnie już takie zagranie by się kwalifikowało jako powód do wyoutowania z lig i mniej tutaj mają do czynienia założenia dot niedogranych meczy. Tym bardziej jakbyś doczytał trochę regulamin to byś wiedział że limit niedogranych jest -35 a Ty teraz masz -36 więc jaki problem??

Poza tym trzeba by spełnić jeszcze drugi warunek a na dodatek komisarz dane ligi ma prawo do oceny takich przypadków.

Dlatego nie oszukujmy się: frustracja, frustracja i jeszcze raz frustracja.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi komisarz odpisal o wstydzie dla ligi, wiec wolalem nie ryzykowac i nabijac bede szybko sloty.

Poczułeś się urażony że komisz ośmielił się napisać do ciebie przypominając odpowiednio wcześniej o brakujących slotach? I dlatego psujesz zabawę innym?

Bardzo dojrzałe i dobrze umotywowane działanie... <klap, klap>

 

Pierwszy zagłosuję za wywaleniem Cię z całej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bargs, Redick i Nurkic też będą opuszczać mecze?

Dla mnie już takie zagranie by się kwalifikowało jako powód do wyoutowania z lig i mniej tutaj mają do czynienia założenia dot niedogranych meczy. Tym bardziej jakbyś doczytał trochę regulamin to byś wiedział że limit niedogranych jest -35 a Ty teraz masz -36 więc jaki problem??

Znajomosc przepisow? Realne szacunki gier? Po co to komu, lepiej pierdzielnac cos z grubej rury...

 

a na dodatek komisarz dane ligi ma prawo do oceny takich przypadków.

Napisalem mu, ze nie ma co liczyc na bycie wyjatkiem z pytania 27...

 

No to mi komisarz odpisal o wstydzie dla ligi, wiec wolalem nie ryzykowac i nabijac bede szybko sloty.

... co odebral jakos zlosliwie. OK, jest nauczka dla mnie: mniej przejmowac sie i wiecej ignorowac.

 

Łał, odechciewa się awansować do III ligi, skoro w pierwszej takie jazdy.

Duze emocje i tyle.

 

 

proponują żeby wszyscy zbulwersowani w ramach protestu zbojkotowali i nie brali wywalonych przez januarego playerów.

o ja biere Redicka !

LOL. Swoja droga, kto tam przykisil waiverowa kase to ma ladna nagrode za cierpliwosc. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponują żeby wszyscy zbulwersowani w ramach protestu zbojkotowali i nie brali wywalonych przez januarego playerów.

Ja przynajmniej tak zrobię. Każdy niech sobie sam to rozważy.

W zeszłym roku też mi się w jednej lidze trafił taki "dowcipas".

To tylko pokazuje że komisz powinien mieć prawo przywracania do składu i blokowania takich ruchów - jak mamy w fbx'ach.

 

to ja biere Redicka !

Twoje prawo, ale czy to byłoby OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siner z największą kasą akurat dostanie Horforda, który niewiele mu da.

 

Swoją drogą czy ten przypadek nie jest ważniejszy od tego rozpatrywanego o olaniu meczy? Tzn czy w dowolnym momencie sezonu dowolny GM może wywalić na FA dowolnych graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn czy w dowolnym momencie sezonu dowolny GM może wywalić na FA dowolnych graczy?

Co proponujesz? Powrot do can't cut list? 

 

Ofk ze jest wazniejszy o czym pisalem na PM z Wilkiem, bo znacznie bardziej wplywa na tabele.

Nie wpadlem na to, ze wywalisz zdrowych zawodnikow... bo to faktycznie wplywa na tabele, ale to nie jest wina przepisow tylko Twoja bo nie musiales tego robic.

 

Akcje zrobilem na wnerwieniu[...]Nie moge tego cofnac, nie wiem czy komisz moze. Mimo wszystko kuresko zepsuje wam zabawe. Zrzutka czesci graczy byla niewymuszona i po ochlonieciu bym ja cofnal.

Mozna cofnac traktujac to jako blad i chwilowe zacmienie emocjami.

Po w/w nie mam watpliwosci, ze tak bylo, wiec zaraz cofne.

 

EDIT: tzn ktorych zawodnikow bys pobral, a ktorych zostawil?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofk ze jest wazniejszy o czym pisalem na PM z Wilkiem, bo znacznie bardziej wplywa na tabele.

 

Dobra sytuacja wyglada tak. Jak sie cos odje#alo to trza sie przyznac. Akcje zrobilem na wnerwieniu (nie na spadek, tylko na ta slotowa sytuacje, zbyt do siebie wzialem odp Wilka).

 

Nie moge tego cofnac, nie wiem czy komisz moze. Mimo wszystko kuresko zepsuje wam zabawe. Zrzutka czesci graczy byla niewymuszona i po ochlonieciu bym ja cofnal. Jak sie nie da tego autocofnac to no trudno, odwalilem to odwalilem i nie mam juz wplywu na pobrania z waive.

Jeśli o mnie chodzi to jestem za tym, by to cofnąć i zwrócić Ci wszystkich graczy, zwłaszcza jeśli wyraziłeś skruchę. Komisz to chyba może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz? Powrot do can't cut list?

Raczej się dostosuję, ale mogłoby to być coś na miarę veta tradów? tzn jak jakiś kontrowersyjna wyjebka to mogłaby iśc pod ocenę ligi. Ogólnie to niektórzy mają takie postawy, że reakcje typu zepsuję im te zabawę jest całkiem zrozumiała. January mógł np spróbować ugrać zbiórkami ten jeden punkt Tobie ;) chociaż sam wiem jakie to trudne.

W sumie ruch z Fa to trochę jak robienie wymiany w sumie i podobne zasady powinny obowiązywać.

 

 

Nie wpadlem na to, ze wywalisz zdrowych zawodnikow... bo to faktycznie wplywa na tabele, ale to nie jest wina przepisow tylko Twoja bo nie musiales tego robic.

Nie rozegranie meczy to też jest czyjaś wina i ma swój zapis w regulaminie., a wywalenie dobrowolne graczy nie(tak jak teraz sprawdziłem to nie widzę).

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.