Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Już abstrahując od poziomu, to jak można grać w Polsce w fantasy i znać tylko dwóch z tej 15?!

Wystarczy grać na innym poziomie i od razu się wszystko wyjaśnia ;]

To nie Washko ma znac wszystkich, a wszyscy mają znać Washko :smile:

Ja nie kandyduję na prezydenta, nie muszą mnie znać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostra rywalizacja to mało powiedziane. Jeszcze niedawno w miarę bezpiecznie było u mnie z utrzymaniem, a teraz parę kontuzji i mam mówiąc krótko przechlapane. Out Ibaki trafił mi się w najgorszym możliwym momencie.

W ogóle ostatni tydzień w moich składach to jakaś punura kontuzjo-parodia. Dobrze że tylko tu mogę spaść. Ciężko mi w tym momencie być optymistą, ale cóż, to tylko zabawa. Za rok najwyżej pobawię się poziom niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh,  w grudniu to było fajnie. Ponad 90 punktów na średnich się miało (a WiLQ to nawet ponad 100], a dzisiaj lipa panie. Collisona nie ma, Monroe niby zdrowy a nie będzie grał, Lowry po ASG to jakiś inny Lowry, a na dodatek znów coś go boli (pewno BasketBoli:], Matthewsa w porę się pozbyłem, ale West się obcyndala okrutnie. FAsy udają mi się w tym sezonie (W.Chandler, Stuckey, McCallum, Schroder], ale jak się Davis, Mirotic i Evans nie uspokoją to znowu będę za WiLqiem jednym.

Mac i January - liczę na Wasze asysty i zbiórki!

 

 



Myslalem, ze nikt nie zauwazy ;-) Ale Reggie to jest bezczelny typ bo wczoraj oczywiscie skaszanil i wg mnie ktokolwiek da mu kontrakt w offseason bedzie tego zalowal...

 

Zauważyliśmy, zauważyliśmy.

Dzisiaj np. Smart u Pabla na ławie (25, 9, 5, 2, 2, 7x3 i 8/14FG]

 

 

W 2 lidze roto na sznurówce jestem w tej chwili na tym samym miejscu co Masud, więc wnioskuję, że poziom ligi pierwszej jest tak samo wysoki jak drugiej :nevreness:

I dlatego już nigdy nie zagram draftu wężowego. Nie umiem.

 

EDIT: sorka za C z dużej litery.. u nas na disco była większa pobłażliwość dla cipcipcirip

Co ma piernik do wiatraka... nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się Davis, Mirotic i Evans nie uspokoją to znowu będę za WiLqiem jednym.

To wykrakales bo jeden sie polamal, a drugi konczy swoje wymiatanie w piatek przez powrot Taja...

Swoja droga, jak mozna skrecic kostke w czasie shootaround? To trzeba miec talent... 

 

Zauważyliśmy, zauważyliśmy. Dzisiaj np. Smart u Pabla na ławie (25, 9, 5, 2, 2, 7x3 i 8/14FG]

A propos, gram w FB kupe lig/czasu i wciaz sa decyzje odnosnie wystawic vs posadzic, ze nie mam bladego pojecia co robic... a kiedys wydawalo mi sie, ze z czasem bedzie coraz latwiej... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że goozman masz wciąż ból dupy. Hemoroidów za dużo? Usiąść choć możesz? Usłyszysz nick Zodd to Cię piecze? ;) Zapadłem Ci w pamięć jak widzę bezpowrotnie. Załóż mój anty-fanclub ;D

 

Śmieszny i żałosny koleś. Się uśmiałem, ponownie. Powiem więcej - warto było olać wtedy w tamtej gównianej lidze granie i ani trochę tego nie żałuję. Żałować jedynie mogę straty czasu na fantasy poza tym forum. Takie moje zdanie i już je wcześniej pisałem.

 

A Ty guzik pisz i rozbawaj dalej. Zawsze to jakaś atrakcja ;)

 

Tyle offtopu styknie.

Już jestem na miejscu spadkowym, ale jakoś to nie boli. Poziom tak wyrównany mamy, że sporo jeszcze może się zdarzyć. Może nawet się utrzymam, może nie. Tu nawet mistrz ubiegłoroczny ma większe tarapaty niż ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest gdy ponad dekadę spędza się w niemal hermetycznym środowisku przekonanym o swojej najlepszości ;P

 

Dołączyłem tu do roto dwa sezony temu, fail. Dłużej znam Ciebie z fantasy niż wielu typów stąd, no ale ich też kojarzę.

 

A w tabeli? Nie no, piękne są jaja. Ostatnio przestałem sobie dawać szans na utrzymanie, a teraz dzielą mnie 3 punkty od trzeciego miejsca (po średnich - 4 punkty). Oczywiście nie świadczy to o niczym, bo jeszcze mniej mnie dzieli od miejsca spadkowego i jeszcze mogę z hukiem zlecieć, ale jest niezły suspense. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem tu do roto dwa sezony temu, fail. Dłużej znam Ciebie z fantasy niż wielu typów stąd, no ale ich też kojarzę.

 

A w tabeli? Nie no, piękne są jaja. Ostatnio przestałem sobie dawać szans na utrzymanie, a teraz dzielą mnie 3 punkty od trzeciego miejsca (po średnich - 4 punkty). Oczywiście nie świadczy to o niczym, bo jeszcze mniej mnie dzieli od miejsca spadkowego i jeszcze mogę z hukiem zlecieć, ale jest niezły suspense. 

 

Lorak pisał o mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak rozstrzygany będzie ewentualny remis w przypadku potencjalnych spadkowiczów? Bo bardzo jest prawdopodobne, że dwie drużyny skończą z takim samym dorobkiem punktowym na miejscach 9 i 10. Co wówczas? Mamy na to jakieś rozwiązanie? Bo tak sobie spekuluję, że mogę się znaleźć w podobnej sytuacji i wolłbym się nie rozczarować w ostatniej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.