Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, airmax napisał:


tak trochę WTF ze dyrektor TVP Sport pompuje balonik na tt

jeśli ma przeciek z dobrego źródła, to czemu by miał tego nie robić? wiadomo, większy szacun na dzielni & recognition potem, tak jak z rumorami w NBA koleś xxx pisał o tym pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rw30 napisał:

jeśli ma przeciek z dobrego źródła, to czemu by miał tego nie robić?

 

Spoko, nie miałbym nic przeciwko gdyby podał np. jakiej narodowości jest przyszły selekcjoner/czy co tam wygrał w karierze. Ale napisanie "będzie grubo" to tak naprawdę jakby nic nie napisał. Komuś "grubo" to będzie jakiś Michniewicz style, a komuś innemu Allegri/Tuchel/Favre/Valverde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno, czy rozwiałem Twe wątpliwości, czy nie. Od żadnego Stana, Borka, Żelisława, czy innego dziennikarza nie jest to info. Lewy też ma telefon i czasem przez niego rozmawia z ludźmi, których imię i nazwisko nic Ci nie powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lu- napisał:

Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno, czy rozwiałem Twe wątpliwości, czy nie. Od żadnego Stana, Borka, Żelisława, czy innego dziennikarza nie jest to info. Lewy też ma telefon i czasem przez niego rozmawia z ludźmi, których imię i nazwisko nic Ci nie powie. 

ale nie rozumiesz, że mi nie chodziło o to ,czy wiedział o dymusji tylko czy jego naciski w rozmowach z Rudym na to nie wpłynęły, a o tym raczej nie powie znajomym przez telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lu- napisał:

No ale to chyba dość oczywiste, że gdyby naciskał, to jakieś info by miał:

- kiedy Wuja leci, 

- kto będzie następcą Wuja. 

ale skąd ta pewność? ja tylko spekuluje jak my wszyscy, ale coś musiało Rudego do własnego błedu przekonać, to, że ostatecznie zadziałał sam rzeczywiście jest teraz potwierdzane, pytanie co spowodowało taką a nie inną decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek dla PS mówi, że Jurek to fajny chłop, ale nie było wyjścia

może po prostu nie chciał odejść jako ten, który spierdolił ostatni turniej w prime Lewego

tak czy inaczej, zagraniczny trener z inną wizją, bez aklimatyzacji mający na selekcję realne 3-4 miesiące... jakoś się tego boje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Boniek dla PS mówi, że Jurek to fajny chłop, ale nie było wyjścia

może po prostu nie chciał odejść jako ten, który spierdolił ostatni turniej w prime Lewego

tak czy inaczej, zagraniczny trener z inną wizją, bez aklimatyzacji mający na selekcję realne 3-4 miesiące... jakoś się tego boje

Włoch będzie miał ułatwione zadanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, airmax napisał:

Widzę ze już ten od TVP sport usunął tweeta to poniżej screen

3E162F2D-6B86-435D-9B11-078195545149.png

po tym jak nazwał Wiśniowskiego debilem, bo nie potrafił uargumentować dyskusji, przestałem traktowć typka poważnie, no ale kto wie

8 minut temu, jack napisał:

Włoch będzie miał ułatwione zadanie 

w obecnej formie z Serie A jadą Walukiewicz, Szczęsny i Zielu, nie wiem czy to taki od razu hendicap, nie wiemy nawet czy ten ktoś ma doświadczenie w prowadzeniu kadry, najpewniej nie ma

edit. jeszcze o Gliksonie zapomniałem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale skąd ta pewność? ja tylko spekuluje jak my wszyscy, ale coś musiało Rudego do własnego błedu przekonać, to, że ostatecznie zadziałał sam rzeczywiście jest teraz potwierdzane, pytanie co spowodowało taką a nie inną decyzje

Wyniki oglądalności, sondaż popularności i rozmowy ze sponsorami. Wszak ustalał to z Sawickim a on od tego jest specjalistą w związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.