Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Cardi napisał:

Jak widać. Śmiem twierdzić, że jakby wywalić tych 11 co zaczęli i wstawić kolejnych 11tu, którzy zostali powołani, to nie wyglądałoby to wcale inaczej. Tak to już jest.

Nie powinno tak być. Przecież ten okaka co tam z ławki wchodził to by się u nas do reprezentacji nie zalapal

23 minuty temu, SlaKB napisał:

i mógłby już przestać męczyć z tym Recą, Wawrzyniak był o niego o klasę lepszy

Wuja właśnie na konferencji powiedział że reca zagrał dobry mecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Personalnie jak chodzi o piłkarzy? Nie bardzo.

Ale mamy kolejne beztalencie trenerskie zamiast fachowca to potencjał tej kadry z marszu spada tak bardzo, że przestałem oglądać mecze reprezentacji.

No właśnie bardzo.

Szczęsny klasa. Bereś, Glik przyzwoicie, Bednarek sporo strat, Reca bez komentarza, Krychowiak cień zawodnika z Lokomotiwu z zeszłego sezonu, pierdoli wszystko w kadrze od kilku meczów, Linetty po przebłysku wrócił na swój stabilny niski poziom, Moder piłki nie pooglądał, prawe skrzydło urwane, na lewym i Jóźwiak i Grosicki nic nie pokazali, Lewy piłkę obserwował przez lornetkę. Nikt nic nie zagrał. Żadnego indywidualnego impulsu, żadnego przebłysku, żadnego światła w tunelu, poza włosami Insigne. Nikt nie pokazał nic. System by niczego nie zmienił, Szczęsny, 3 przeciętne występy i 7 tragicznych.

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie powinno tak być. Przecież ten okaka co tam z ławki wchodził to by się u nas do reprezentacji nie zalapal

Ale grając 90 minut dostałby więcej piłek w polu karnym niż Lewandowski. Zielu nie wiem co robił na boisku, Linetty to samo, prawego skrzydła nie stwierdzono, na lewym Jóźwiak nic, Grosicki laga, Włosi szybsi, strata. Nie ma z czego rzeźbić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale po co ja mam oceniać ich po tym co grają pod Brzęczkiem? Ja wiem jak potrafią grać w klubach, a jak grają u tej miernoty.

Wina spada na Brzęczka. Janas czy Beenhaker z potencjałem personalnym zawodników na poziomie +- 3 najlepszej możliwej jedenastki obecnej kadry robili lepsze wyniki, a o stylu to nawet nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie. Nie było ŻADNEGO pójścia na przebój, indywidualnej akcji, tego Brzęczek nie ustawia, wkurwiony klasowy gracz jak gra pod gównoselekcjonerem bierze piłę pod pachę, leci na przebój, wali głową w mur, raz, drugi, trzeci, ale coś robi. Tu nikt tego nie spróbował nawet. Gdyby próbowali, bo system jest c***owy to spoko, próbowali nie wyszło, ale system c***owy, żaden z naszych tej "jakości indywidualnej" nie pokazał. Nawet nie próbował pokazać, nikt nie próbował szarpnąć, czegoś zrobić z niczego. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Cardi napisał:

Ale grając 90 minut dostałby więcej piłek w polu karnym niż Lewandowski. Zielu nie wiem co robił na boisku, Linetty to samo, prawego skrzydła nie stwierdzono, na lewym Jóźwiak nic, Grosicki laga, Włosi szybsi, strata. Nie ma z czego rzeźbić.

Pamietam jak 17 lat temu graliśmy z Włochami i wygraliśmy po dobrym meczu. Rzuć okiem wtedy gdzie grali nasi piłkarze. To pokolenie ma znacznie większy potencjał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Pamietam jak 17 lat temu graliśmy z Włochami i wygraliśmy po dobrym meczu. Rzuć okiem wtedy gdzie grali nasi piłkarze. To pokolenie ma znacznie większy potencjał. 

Zgadzam się, powiedzmy że wtedy mieliśmy zespół, teraz go nie mamy, w porządku. Ale skoro mamy jakość w grajkach, to chociaż JEDEN z nich powinien pokazać chociaż PRÓBĘ... PRÓBĘ, a tu nie było nawet próby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Cardi napisał:

No właśnie nie. Nie było ŻADNEGO pójścia na przebój, indywidualnej akcji, tego Brzęczek nie ustawia, wkurwiony klasowy gracz jak gra pod gównoselekcjonerem bierze piłę pod pachę, leci na przebój, wali głową w mur, raz, drugi, trzeci, ale coś robi. Tu nikt tego nie spróbował nawet. Gdyby próbowali, bo system jest c***owy to spoko, próbowali nie wyszło, ale system c***owy, żaden z naszych tej "jakości indywidualnej" nie pokazał. Nawet nie próbował pokazać, nikt nie próbował szarpnąć, czegoś zrobić z niczego. Tyle

Ja nie oglądam do Euro (wtedy się zastanowię) kadry pod tą łajzą Brzęczkiem, ale to co opisujesz to jest klasyczne "gramy na zwolnienie trenera" z polskiej ekstraklasy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ja nie oglądam do Euro (wtedy się zastanowię) kadry pod tą łajzą Brzęczkiem, ale to co opisujesz to jest klasyczne "gramy na zwolnienie trenera" z polskiej ekstraklasy :) 

No jest, jeszcze wywiad Lewego na dokładkę. Wysłać Góralskiego na Bońka, niech go wyjaśni, bo gorzej nie będzie. Potencjałem zrobimy Ukrainę, Bośnię czy inną Słowację, ale z lepszymi nie dajemy rady. Problem w tym, że nawet nie próbowaliśmy. Straty, c***owe podania, brak gry do przodu. Nie grali nic. Może jest taka c***nia w szatni i słaba atmosfera, nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Cardi napisał:

Zgadzam się, powiedzmy że wtedy mieliśmy zespół, teraz go nie mamy, w porządku. Ale skoro mamy jakość w grajkach, to chociaż JEDEN z nich powinien pokazać chociaż PRÓBĘ... PRÓBĘ, a tu nie było nawet próby.

Ej..Góralski pokazał to co robi najlepiej..

Ogólnie nie mieliśmy pomocy, lewej obrony (w drugiej połowie 3 takie same akcje poszły po stronie Recy w ciągu 10 minut i we wszystkich facet się tak samo źle zachował. 

Ale tak ogólnie to po prostu nasi nie mieli dynamiki, przyśpieszenia, zwrotności. Bez tego nie dasz rady nawet mając zajebiste wyszkolenie a jak wiemy nasi tego nie mają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sebastian napisał:

Ej..Góralski pokazał to co robi najlepiej..

Ogólnie nie mieliśmy pomocy, lewej obrony (w drugiej połowie 3 takie same akcje poszły po stronie Recy w ciągu 10 minut i we wszystkich facet się tak samo źle zachował. 

Ale tak ogólnie to po prostu nasi nie mieli dynamiki, przyśpieszenia, zwrotności. Bez tego nie dasz rady nawet mając zajebiste wyszkolenie a jak wiemy nasi tego nie mają. 

No właśnie nie, ostatnie mecze to stopniowa wspinaczka od łatki a-klasowego przecinaka do gościa, który daje więcej w kreowaniu i ataku niż Krychowiak ostatnio, a dzisiaj powrót do punktu wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Cardi napisał:

No właśnie nie, ostatnie mecze to stopniowa wspinaczka od łatki a-klasowego przecinaka do gościa, który daje więcej w kreowaniu i ataku niż Krychowiak ostatnio, a dzisiaj powrót do punktu wyjścia.

Kurde stary jak On jedyny w tej pomocy biegał a reszta stała. Co więcej jego pierwszy faul był po prostu natychmiastowym rewanżem za wjazd w Beresia. Nie mówię, że to było mądre ale kiedyś tam się grało i takiego gracza warto gdzieś mieć jako tego 23ciego. 

Ogólnie to była taka żenada - oglądało się nas jak San Marino. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sebastian napisał:

Kurde stary jak On jedyny w tej pomocy biegał a reszta stała. Co więcej jego pierwszy faul był po prostu natychmiastowym rewanżem za wjazd w Beresia. Nie mówię, że to było mądre ale kiedyś tam się grało i takiego gracza warto gdzieś mieć jako tego 23ciego. 

Ogólnie to była taka żenada - oglądało się nas jak San Marino. 

Ale ja nie mówię że nie, widocznie źle odczytałem Twoją opinię, ale ostatnie mecze pokazały, że poza wybuchem Linnetego ostatnio to Góralski kreował najlepiej w środku w kadrze.

Góralski, biega, walczy, odbiera, przecina, wsadzi łokcia, dzisiaj zrobił sanki i pewnie dostanie za to w łeb, niesłusznie. Reszta gra taki piach, że w marcu i tak powinien przyjechać i grać. No bo kto?

Próbowałem się dodzwonić do Kanału Sportowego na hejtpark, nie wyszło, to może tu ktoś chce podyskutować, już @january o tym wspomniał: Czy w kontekście milczenia Lewego atmosfera w szatni jest tak zła, że nasi grali dzisiaj na brzexit?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boniek to chyba zaliczył największy zjazd ever wśród ludzi sportu jeżeli chodzi o poziom sympatii w społeczeństwie. Kilka lat temu chyba tylko Lewy i Kubica byli bardziej lubiani niż on, a teraz Rudy ma większy negatywny elektorat niż Jarosław Kaczyński. :) 

Po c*** mu był ten cały Brzęczek. Do tego ploty głoszą, że po mundialu rozkminiał jeszcze kandydaturę Czesia Michniewicza (wprawdzie lvl wyżej niż Wuja, ale to nadal facepalm). 

Rudy miał dwie okazje żeby sięgnąć po Carlosa Quiereza (raz po mundialu i drugi raz na początku 2019 roku) i nawet do niego nie zadzwonił. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Jak to się skończy 0:1 to będzie pi****lenie jak po meczu z holandia

Ostatnio tak źle wyglądaliśmy na tle rywala chyba wtedy jak Słowenia nas klepała w eliminacjach do mistrzostw w RPA. 

A Ukraina jak nas klepała za Fornalika w el. do MŚ w Brazylii? 

47 minut temu, jan.kowalski napisał:

Boniek to chyba zaliczył największy zjazd ever wśród ludzi sportu jeżeli chodzi o poziom sympatii w społeczeństwie. Kilka lat temu chyba tylko Lewy i Kubica byli bardziej lubiani niż on, a teraz Rudy ma większy negatywny elektorat niż Jarosław Kaczyński. :) 

Po c*** mu był ten cały Brzęczek. Do tego ploty głoszą, że po mundialu rozkminiał jeszcze kandydaturę Czesia Michniewicza (wprawdzie lvl wyżej niż Wuja, ale to nadal facepalm). 

Rudy miał dwie okazje żeby sięgnąć po Carlosa Quiereza (raz po mundialu i drugi raz na początku 2019 roku) i nawet do niego nie zadzwonił. :) 

Ja tam do Bońka nie miałem już zaufania po jego bardzo krótkiej przygodzie z kadrą. Niestety byłem na stadionie jak dostaliśmy 0:1 od Łotwy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Qbajag napisał:

Ja tam do Bońka nie miałem już zaufania po jego bardzo krótkiej przygodzie z kadrą. Niestety byłem na stadionie jak dostaliśmy 0:1 od Łotwy :(

Łącze się w bólu, tez tam byłem :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemcy dostają 6 od Hiszpanów, to co, Loew powinien polecieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kolader napisał:

Niemcy dostają 6 od Hiszpanów, to co, Loew powinien polecieć ?

Akurat powinien, od odejścia Flicka równia pochyła i bardzo podejrzane wybory personalne:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, january napisał:

Akurat powinien, od odejścia Flicka równia pochyła i bardzo podejrzane wybory personalne:)

To Achim do Polski czy nie chcemy niemieckiego trenera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi