Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co to ma do rzeczy w trakcie akcji? Przeciez sedzia nie przerywa gry zeby poszla zmian

 

tablica była w górze, znaczy że techniczny sam sobie zmiany nie wymyślił, Senegalczyk zszedł z boiska praktycznie, a akcja wciąż w toku, coś tam się mocno odjebało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tam w tym bromwich  przeciez sporo grał. Fakt, że ponoć cienko. Co zrobisz.

Fakt że na euro on był lokomotywą napędową, destrukcja + inicjowanie masy akcji [takie 'głębokie rozegranie']

 

a teraz jest raczej 'głębokie gardło' 

 

Bardziej niż wynik martwi mnie gra, bardzo bardzo słaba. Bardzo wątpię żeby wyszli, ale co zrobisz 


 

 

Przypomina mi to MŚ 02. Nasi mają "bazę" w tym Sochi co były Igrzyska? 1600 km od Moskwy?

 

 

no big deal. Jak były mundiale w Brazylii czy w USA to pewnie sporo drużyn pokonywało podobne dystanse. Czas podróży pomiędzy lotem Sochi - Moskwa a autobusem na dystansie 400-500 km pewnie porównywalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przypomina mi to MŚ 02. Nasi mają "bazę" w tym Sochi co były Igrzyska? 1600 km od Moskwy?

Moskwa jest odległa o 820 kilometrów od Kazania. Kazań jest odległy o 1050 kilometrów od Wołgogradu, a Wołgograd jest odległy od Moskwy o 970 kilometrów. Trudno byłoby znaleźć odpowiednią bazę przy takim terminarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już można

 

 

 

Narodziła się nowa świecka tradycja, nie ważne z kim, kiedy, gdzie, w jakim składzie, pierwsze mecze na mundialu w XXI wieku to kompromitacja z naszej strony. Najgorsze jest to, że przegraliśmy z zespołem wcale nie lepszym niż my. Dla postronnego kibica, to zapewne najgorszy mecz 1 rundy.

 

Ciekawi mnie nasz plan na ten mecz. Jak mieliśmy grać. Ja nie widziałem żadnego pomysłu. Zresztą jak przeszliśmy na 3 środkowych obrońców to w pewnym momencie naszym rozgrywającym był Pazdan. 

 

Teraz zacznie się nasz sport narodowy numer 2: sprawdzanie różnych wariantów i liczenie punktów, które to ewentualnie mogą dać nam awans. Podpowiadam, żebyśmy wyszli z tej grupy dwie inne drużyny muszą zginąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najbardziej nieprawdopodobne jest, że w tej beznadziei i tak najgorszy był ten śmieć szpakowski. To jest ku*wa niepojęte jak można trzymać tego debila tyle lat.

 

 

On już mocno nie ogarnia, a jak doszły do tego pojazdy na sędziego po dosłownie każdej decyzji to stało się to już nie do wytrzymania.

 

Gra polaków była przerażajaco zła. Boje się kolejnych spotkań.

W ogóle wiadomo jak to z trenerami - wygranym się wybacza wszystko.

 

Ale 1,5 roku gramy 4-5-1. Ostatnie sparingi trenujemy 3-4-3.

 

A Nawałka sobie 4-4-2 z Milikiem jeszcze wymyślił, meh takie "wizjonerstwo" jak zawodzi to jest kompromitacją trenera.

Mieliśmy zaskoczyć rywala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już mocno nie ogarnia, a jak doszły do tego pojazdy na sędziego po dosłownie każdej decyzji to stało się to już nie do wytrzymania.

 

Gra polaków była przerażajaco zła. Boje się kolejnych spotkań.

 

Mieliśmy zaskoczyć rywala...

...a zaskoczyliśmy siebie samych

 

Zjebało mi humor.

Wziąłem wolne w pracy, piwko wyjątkowo w tygodniu miałem wypić...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Cionek przy pierwszej bramce jest odwrócony do przeciwników tyłem i ucieka od nich w stronę naszej bramki? Gdyby był zwrócony przodem do piłki, to miałby szansę na zablokowanie strzału.

 

A co do gry, już w eliminacjach nasza gra sprowadzała się do Robercika, to on nam wygrał grupę, a prawda jest taka, że już wtedy graliśmy słabo. Dzisiaj nie otrzymał żadnego podania, ŻADNEGO. Jedyny raz, gdy stworzył zagrożenie, to wtedy gdy sam odebrał piłkę obrońcom Senegalu i przebiegł pół boiska.

 

Druga bramka, to jakieś kuriozum. Fatalne podanie Krychowiaka i jeszcze gorsze zachowanie Bednarka. Szczęsny widział co się święci i próbował ratować sytuację.

Milik był fatalny, wyglądało to tak jakby nie chciało mu się grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.