Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, P_M napisał(a):

O k**** grubo... Ja nie śledzę polskiej piłki, ale to brzmi jak potwierdzenie, że jest na dnie... 

wyszedł z Ciebie zwykły dyletant.

To jest piłka klubowa, wystarczy trochę kasy, którą Azerowie mają i klub sobie kupuję zawodników z zagranicy.

Co w tym w ogóle dziwnego, że klub z Azerbejdżanu był faworytem w meczu z klubem z Polski?

5 minut temu, P_M napisał(a):

Ja jebe xD

Azerbejdżan jest na 121 miejscu w rankingu fifa, Luksemburg na 89 a Polska na 26. To tak dla pokazania skali xD

trochę Ci się pomyliła piłka klubowa z reprezentacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mcreativo napisał(a):

wyszedł z Ciebie zwykły dyletant.

A z Ciebie brak umiejętności czytania :)

3 minuty temu, mcreativo napisał(a):

Azerowie mają i klub sobie kupuję zawodników z zagranicy.

Co w tym w ogóle dziwnego, że klub z Azerbejdżanu był faworytem w meczu z klubem z Polski?

Gospodarczo Polska jest bogatsza niż Azerbejdżan. W Rakowie z tego co widziałem też gra większość gości z zagranicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

A z Ciebie brak umiejętności czytania :)

W jakim to języku jest pisane? Nawet umiejętność tworzenia poprawnych zdań się kłania.

5 minut temu, P_M napisał(a):

Gospodarczo Polska jest bogatsza niż Azerbejdżan. 

No i jakie to ma przełożenie na budżet mistrza Azerbejdżanu i mistrza Polski.

6 minut temu, P_M napisał(a):

W Rakowie z tego co widziałem też gra większość gości z zagranicy. 

No brawo załapałeś, że to piłka klubowa i na ch.j ten ranking Fifa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał(a):

Ja jebe xD

Azerbejdżan jest na 121 miejscu w rankingu fifa, Luksemburg na 89 a Polska na 26. To tak dla pokazania skali xD

to nie ma znaczenia, piłka klubowa a reprezentacyjna to dwa różne światy :) 

w ostatnich latach miałeś często jakieś rodzynki z niszowych lig, które zaznaczały obecność na klubowej mapie :P 

czy to jakiś Apoel Nikozja, czy Bate Borysow to tez zespoły z lig których reprezentacje szorowaly dno w rankingach, a mimo to taki Apoel to swego czasu był regularnym uczestnikiem LM na poziomie grupowym, czyli coś co przez ostatnie 25 lat udało się polskiemu klubowi 1 raz :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

czy to jakiś Apoel Nikozja, czy Bate Borysow to tez zespoły z lig których reprezentacje szorowaly dno w rankingach, a mimo to taki Apoel to swego czasu był regularnym uczestnikiem LM na poziomie grupowym, czyli coś co przez ostatnie 25 lat udało się polskiemu klubowi 1 raz :) 

Wystarczy spojrzeć na 20 ostatnich rywali Karabachu w eliminacjach europejskich pucharów i stanie się jasne z jaką drużyną gral Raków, SOLIDNĄ.Na razie sprawdza się to czego oczekiwałem od naszych zespołów, oby tylko tak dalej chociaż nie daje Pogoni dużych szans w następnej rundzie ale kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Sewer napisał(a):

Wystarczy spojrzeć na 20 ostatnich rywali Karabachu w eliminacjach europejskich pucharów i stanie się jasne z jaką drużyną gral Raków, SOLIDNĄ.Na razie sprawdza się to czego oczekiwałem od naszych zespołów, oby tylko tak dalej chociaż nie daje Pogoni dużych szans w następnej rundzie ale kto wie :)

@P_M tylko w zeszłym sezonie Karabach w europejskich pucharach wygrywał po 3:0 z Olympiakosem, czy Nantes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakow ma bardzo duzo szczęścia (losowanie, w meczu, trener daje rade) w tym roku jednak bądźmy sprawiedliwi, pomogli dość mocno temu szczęściu, nie rozsprzedali się, wzmocnili i to daje efekt.

W następnej rundzie mistrz Cypru - no kurcze łatwiej (dla mistrza Cypru xD) to chyba nie było na tym poziomie ale to niech się wypowiedza eksperci od skopanej.

Mamy już jedną drużyne w grupie pucharowej. Liczę że będziemy mieć 2 w tym roku.

Co sie rzuca w oczy to że Lech gra na 2 fronty bez przekładania meczy. Rakow i Legia nie. Przecież jezeli się te drużyny załapią do Europy to i tak beda musialy grac co 3 dni.

Dylematy typu LK leppsza od LE... Moim zdaniem powinni grać o pełną pule nawet jak w grupie LE będą becki. 

Aż przypomne (to chyba był Lech) wystawienie rezerwy w LE bo w weekend mieli mecz z Koroną czy kimś tam xD.

Fajnie jakby 3 druzyny teraz zapunktowały ale przeczuwam dziś 1 wtope.

P.s. Lato bez eurowpierdoli jakieś takie smutne ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

W następnej rundzie mistrz Cypru - no kurcze łatwiej (dla mistrza Cypru xD) to chyba nie było na tym poziomie ale to niech się wypowiedza eksperci od skopanej.

było, Legia gdy awansowała do LM w 2016 w ostatniej rundzie miała Dundalk, teraz raczej na bank takiego rywala Raków nie dostanie, o ile przejdzie Cypryjczyków

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Rakow ma bardzo duzo szczęścia (losowanie, w meczu, trener daje rade) w tym roku jednak bądźmy sprawiedliwi, pomogli dość mocno temu szczęściu, nie rozsprzedali się, wzmocnili i to daje efekt.

Sporo racji. Ale jako że suma/różnica szczęścia/nieszczęścia często zbliża się do zera to trzeba pamiętać  plusach ujemnych w postaci  kontuzji Ivi Lopeza, kluczowego w częstochowskiej ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mcreativo napisał(a):
10 godzin temu, P_M napisał(a):

A z Ciebie brak umiejętności czytania :)

W jakim to języku jest pisane? Nawet umiejętność tworzenia poprawnych zdań się kłania.

XDDD. Napisałeś, że ze mnie wyszedł dyletant, gdzie napisałem, że nie śledzę polskiej piłki. Dlatego napisałem, że "a z Ciebie brak umiejętności czytania" ( w domyśle tam jest wyszedł pomiędzy Ciebie a brak, może łatwiej by było Ci połączyć kropki jakby to był dialog w formie książkowej. 

10 godzin temu, mcreativo napisał(a):

No i jakie to ma przełożenie na budżet mistrza Azerbejdżanu i mistrza Polski

Ale to Ty rzuciłes argumentem o kraju... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Rakow ma bardzo duzo szczęścia (losowanie, w meczu, trener daje rade) w tym roku jednak bądźmy sprawiedliwi, pomogli dość mocno temu szczęściu, nie rozsprzedali się, wzmocnili i to daje efekt.

W następnej rundzie mistrz Cypru - no kurcze łatwiej (dla mistrza Cypru xD) to chyba nie było na tym poziomie ale to niech się wypowiedza eksperci od skopanej.

Nie jestem przekonany że losowanie było szczęśliwe ale też w el. LM łatwy przeciwnik może być tylko w 1 rundzie.Śmiejemy się z powiedzonka że nie ma już w europie słabych drużyn ale prawda jest taka że poziom tych najsłabszych wzrósł i czasem trzeba się trochę napocić.Wydaje mi się że dla Arisu czy Raków czy Karabach to ciężki rywal, w ataku możliwe że są skuteczni (nie znam ani ich ani Bate) ale obrona po tym dwumeczu też była dziurawa.Raków z upałem sobie poradzi co pokazał w tym dwumeczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sewer napisał(a):

Wydaje mi się że dla Arisu czy Raków czy Karabach to ciężki rywal, w ataku możliwe że są skuteczni (nie znam ani ich ani Bate)

Mnie zdziwiło, skąd taki klub na Cyprze zrobił mistrza, zawsze był tam Apollon czy jakaś Omonia. A tu taki cypryjski Raków, tylko kasa raczej lewa (jakiś tajemniczy rusek jest właścicielem). W składzie zbieranina z całego świata i dwóch Polaków. Żadna potęga i zero doświadczenia w pucharach, więc do przejścia - mimo że o Rakowie to samo można powiedzieć     

 

 

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Rozkład jazdy dobrze widzę?

18:00 Pogoń Sz

21:00 Legia 

a Lecha nie będzie w TV z 18:00?

Lech i Pogoń będą relacjonowane tak samo jak tydzień temu tylko na odwrót. Dziś Pogoń mecz wiodący, a wejście na mecz Lecha na Litwie jak tam coś się przydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.