Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, airmax napisał(a):

Nie no, poziom to jedno i to samo. Ligi dla emerytów, imo jakieś dyskusje, która liga jest mniej c***owa nie maja sensu* 

*mimo to śmieszy jak Krisu musiał podkreślić w wywiadzie ze liga arabska to jest znacznie mocniejsza niż mls xd

Arabska spokojnie może być mocniejsza niż mls niedługo ale na pewno nie ze względu na cr7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sewer napisał(a):

Arabska spokojnie może być mocniejsza niż mls niedługo ale na pewno nie ze względu na cr7 :D

Sam jestem ciekaw gdzie ta liga arabska skończy, póki co oferują chore pieniądze piłkarzom, zrobili już kilka transferów (Ruben Neves, Mahrez, Brozovic) teraz chyba już nawet jakiegoś dobrego dyrektora sportowego(?) podebrali z Europy.

Natomiast nadal jest to liga, gdzie gra sobie Al Nasr (wice mistrz ligi, w składzie z Ronaldo, Talisca, Brozovicem) i przegrywa 5-0 z Celtą Vigo, gdzie Celta w zeszłym sezonie prawie do końca sezonu wałczyła o utrzymanie.

Ostatnio czytałem plotkę (nie wiem ile tam jest prawdy) że uefa myśli nad przyznaniem klubom z Arabii jakichś miejsc w Europejskich Pucharach. I to imo byłby game changer potężny na korzyść arabów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabskie źródła donoszą jakoby Fernando Santos miał się dogadać z Al-Szabab i zostało mu jedynie złożenie podpisu na umowie. Ciekawie by było, gdyż raczej wątpię aby Kulesza (który sam powinien odejść) zgodził się na łączenie pracy w klubie i w kadrze.

Tweet z info:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mi wszystko jedno, Santos następny Siwy bajerant naopowiadał bajek jak to będzie pomagał w rozwijaniu szkolenia i takie tam by finalnie pojawiać się w kraju tylko w czasie zgrupowań i na pojedyncze mecze na których wygląda jakby odbywał męki

dawać Papszuna, ostatni moment by tą gimbusiarnie złapać za mordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał(a):

Czekam na komentarz Wielkiego Van der Bora i monolog siwy bajerant 2.0 jeżeli te pogłoski okażą się prawdą:) 

CHŁOPIE, TY OSZUKAŁEŚ 40 MILIONÓW POLAKÓW!

 

*tylko nie wiadomo czy to o Santosie czy Kuleszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, blackmagic napisał(a):

Kulesza nikogo nie oszukał - każdy wiedział jak bedzie

No jak nie, przecież mówił że nie wie o tym że Stasiak pojechał z reprą a jednak wiedział :)

Z jego prezesowaniem to wiadomo, wszyscy wiedzieli że beton.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w sumie to mi wszystko jedno, ... następny Siwy ...

dawać Papszuna ...

Dokładne wszystko jedno. "następny" n-ty trener porażka, ale ten następny następny na pewno będzie inny i lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Z tym Papszunem to bym się nie zapędzał. Kadra to nie Raków, że wszystko będzie miał ustawione pod siebie łącznie z tym, że liga jest całkiem przychylna Rakowowi jak i dziennikarze liżą im tyłki.

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał(a):

XD

Nie wiem czemu XD-kujesz. Essa zmieniła wymagania dot. stadionów byleby Raków mógł u siebie grać (wedle poprzednich ich stadion nie dostałby licencji). Przepis o młodzieżowcu? Zmiana typowo pod Raków, którego lobby było największe aby to zrobić tuż przed startem ligi. Mało? Niedawna zmiana przepisu o tym, że trener w trakcie kończenia kursu UEFA Pro może prowadzić swój zespół. Zmiana również bardzo mocno pod Raków (choć nie tylko oni na niej skorzystali), gdyż Szwagra takiej licencji nie ma jeszcze.

Jeśli chodzi o sprzyjających dziennikarzy to chociażby Kanał sportowy sponsorowany przez x-kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał(a):

Nie wiem czemu XD-kujesz. Essa zmieniła wymagania dot. stadionów byleby Raków mógł u siebie grać (wedle poprzednich ich stadion nie dostałby licencji). Przepis o młodzieżowcu? Zmiana typowo pod Raków, którego lobby było największe aby to zrobić tuż przed startem ligi. Mało? Niedawna zmiana przepisu o tym, że trener w trakcie kończenia kursu UEFA Pro może prowadzić swój zespół. Zmiana również bardzo mocno pod Raków (choć nie tylko oni na niej skorzystali), gdyż Szwagra takiej licencji nie ma jeszcze.

Jeśli chodzi o sprzyjających dziennikarzy to chociażby Kanał sportowy sponsorowany przez x-kom.

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.