Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mcreativo napisał:

Dla tego to powinno być mix szkolenia i ułożonych zawodników(Kallstrom, Ishak, Grosicki, Josue), podoba mi się bardzo polityka Lecha Poznań, że kupuje teraz ułożonych zawodników i chce iść za ciosem, żeby poprawiać dalej ranking. 

I z tym się mogę zgodzić, tak to powinno wyglądać.Dlatego trzymam kciuki za Lecha bo robi najlepszą robotę jeśli chodzi o naszą ligę.

Godzinę temu, mcreativo napisał:

Dlatego tak bolą słowa Koźmińskiego od przejadaniu pieniędzy przez zagranicznych zawodników. Nigdy więcej Bońka ani Koźmińskiego.

Można się spierać ale tak czy inaczej tęsknie już za Bońkiem.Teraz mamy zizuzizuziza 🎵i imprezki betonu na zgrupowaniach.To jest aż nie do pojęcia jak tak duża firma jak PZPN z poważnymi sponsorami może mieć za sterami takich ludzi.Liczę że większość sponsorów odejdzie i będzie to impuls do zmian ale wydaje się to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

ten sezon najlepszej ligi śwata zapowiada się nad wyraz ciekawie

Dawno nie pamiętam żeby topowe kluby ekstraklasy się nie osłabiły a można powiedzieć że wzmocniły i to już przed rozpoczęciem sezonu, ja tam jestem w szoku i czekam jak to będzie wyglądać szczególnie w eliminacjach i że uda się uciułać dużo punktów do rankingu ale mogę się rozczarować :D Dzisiaj Legia - ŁKS, moje dwie ulubione drużyny na otwarcie i mam rozdarte serce :) 

Btw. Drugie komplety sztos, wreszcie coś prostego i piękny kolor.

360103251_804784137670426_56501174936914

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sewer napisał(a):

Dawno nie pamiętam żeby topowe kluby ekstraklasy się nie osłabiły a można powiedzieć że wzmocniły i to już przed rozpoczęciem sezonu, ja tam jestem w szoku i czekam jak to będzie wyglądać szczególnie w eliminacjach i że uda się uciułać dużo punktów do rankingu ale mogę się rozczarować :D Dzisiaj Legia - ŁKS, moje dwie ulubione drużyny na otwarcie i mam rozdarte serce :) 

Btw. Drugie komplety sztos, wreszcie coś prostego i piękny kolor.

360103251_804784137670426_56501174936914

 

Ostatnim razem gdy tacy ludzie byli w pałacu to było jak chłopi przeganiali cara za rewolucji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocne wejście w sezon Legii, pierwszy raz od kilku sezonów jest tez fajna atmosfera wokół klubu, w końcu tez zamiast w ilość poszli w jakość przy transferach - na papierze wyglada to obiecująco, Legia-Lech-Raków powinna być mocna walka o tytuł, a gdzieś tam niedaleko z tylu Pogoń - fajnie by było jakby te 4 zespoły teraz regularnie grały w pucharach europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

mocne wejście w sezon Legii, pierwszy raz od kilku sezonów jest tez fajna atmosfera wokół klubu, w końcu tez zamiast w ilość poszli w jakość przy transferach - na papierze wyglada to obiecująco, Legia-Lech-Raków powinna być mocna walka o tytuł, a gdzieś tam niedaleko z tylu Pogoń - fajnie by było jakby te 4 zespoły teraz regularnie grały w pucharach europejskich.

Loooooooduuuuu huraoptymizm po pokonaniu ŁKSu ktory raczej bedzie w bił się o spadek na koniec sezonu xD

Grały, polskie, europejskie puchary, reguralnie xD 

Nie no fajnie że jakieś tam w miare ciekawe transfery (jak na nasze warunki) są robione ale gwiazda 2 bundesligi czy gracze mający umiejętności ale dochodzacy do siebie po ciężkich kontuzjach maja być gwarantami jakości w Europie.

Widziałeś mecz o Superpuchar Legi i Rakowa? - przemilcze poziom...

 

P.s. jakbym miał wskazać mistrza przed sezonem to chyba Lech.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie no fajnie że jakieś tam w miare ciekawe transfery (jak na nasze warunki) są robione ale gwiazda 2 bundesligi czy gracze mający umiejętności ale dochodzacy do siebie po ciężkich kontuzjach maja być gwarantami jakości w Europie.

Kittel to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy zawodnik 2 Bundesligii ostatnich lat, wystarczy to w zupełności na zrobienie fajnego wyniku np. w LKE tak jak zrobił to Lech bo że wywalczą LM ja osobiście się nie łudzę, o LE też będzie ciężko ale jest to możliwe.Wiadomo nie są to wielkie transfery Legii, Rakowa i Lecha ale na pewno solidne i przemyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sewer napisał(a):

Kittel to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy zawodnik 2 Bundesligii ostatnich lat, wystarczy to w zupełności na zrobienie fajnego wyniku np. w LKE tak jak zrobił to Lech bo że wywalczą LM ja osobiście się nie łudzę, o LE też będzie ciężko ale jest to możliwe.Wiadomo nie są to wielkie transfery Legii, Rakowa i Lecha ale na pewno solidne i przemyślane.

Serio dajesz 100% prwnosci na wynik zbliżony do wyniku Lecha z zeszłego sezonu?

Ty wiesz że to jest sport i poerdyliad losowych sytuacji może zadecydować o wyniku meczu...

Ściagnijcie różowe okulary będzie mniej bolało.

Żyć chwila i jak wygrają to się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

P.s. jakbym miał wskazać mistrza przed sezonem to chyba Lech.

+1

Btw, krótki wywiad z Klimczakiem:

https://sport.interia.pl/klub-lech-poznan/newsamp-olbrzymie-pieniadze-na-transfery-prezes-lecha-poznan-ujawnil,nId,6918046

Trochę ponad milion euro rocznie od sponsora strategicznego? Rekordowa umowa? Co to za pieniądze na warunki piłki nożnej, o czym my mówimy...

Co do samych transferów to chyba zrobili niezłe ruchy. Szczególnie jestem ciekaw tego Gholizadeha, bo pamiętam go z mundialu, gdzie mi się bardzo podobał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio dajesz 100% prwnosci na wynik zbliżony do wyniku Lecha z zeszłego sezonu?

Ty wiesz że to jest sport i poerdyliad losowych sytuacji może zadecydować o wyniku meczu...

Ściagnijcie różowe okulary będzie mniej bolało.

Żyć chwila i jak wygrają to się cieszyć.

Nie miałem tego na myśli, moim zdaniem może to wystarczyć do zrobienia fajnego wyniku, niekoniecznie dojścia tak daleko jak Lech ale awansu do LKE i wyjścia choćby z grupy + napakowanie znów sporo pkt do rankingu.Piłka nożna bywa mega losowa zdaje sobie z tego sprawę dlatego na prawdę daleki jestem od bycia czegokolwiek pewnym tym bardziej jeśli chodzi o nasze zespoły ale widzę niewątpliwe postęp transferowo - organizacyjny :)

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nawet bukmacherzy nie płacą wiele za dwie drużyny w fazie grupowej dowolnego pucharu więc to nie jest tak, że taki scenariusz jest jakiś super optymistyczny, Raków i Lech mają bardzo łatwe ścieżki do LKE a jest też bardzo silna Legia 

 

Legia jest bardzo silna? Bo? Przypominam że wygrała tylko 3:0 z LKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Legia jest bardzo silna? Bo? Przypominam że wygrała tylko 3:0 z LKS.

bo już w tamtym sezonie była mocna, dodali do składu jeszcze króla strzelców, mają bardzo stabilną sytuacje gdzie Kudłaty przestał firmować jej ruchy swoją osobą i to powinno dać rezultaty, nie wiem co to za argument że wygrali z ŁKS, no wygrali, bo powinni wygrać, to chyba dobrze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jack napisał(a):

Cieszcie się walką o mistrzostwo bo za rok faworyt będzie jeden. Lechia na wielbłądzie już wraca 😎

widzę już oczyma wyobraźni, że awans robią Lechia z Motorem kosztem Wisły K, jest to tak irracjonalne, że aż idealnie się wpisuje w uniwersum polskiej piłki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał(a):

Pogra sobie i chyba mls > araby?

Nie no, poziom to jedno i to samo. Ligi dla emerytów, imo jakieś dyskusje, która liga jest mniej c***owa nie maja sensu* 

*mimo to śmieszy jak Krisu musiał podkreślić w wywiadzie ze liga arabska to jest znacznie mocniejsza niż mls xd

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.