Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.fcbarca.com/111113-barca-w-dwa-dni-stracila-ponad-400-000-obserwujacych-na-instagramie-po-wzieciu-udzialu-w-dniu-dumy-lgbtqi.html

 

Ktoś w ogóle pamięta początki tego jak to się stało że tęcza wlazła w futbol? W Anglii to było chyba, nie pamiętam właśnie jak to się wszystko zaczęło. Dzień dumy, ja pi****le. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marzec napisał:

https://www.fcbarca.com/111113-barca-w-dwa-dni-stracila-ponad-400-000-obserwujacych-na-instagramie-po-wzieciu-udzialu-w-dniu-dumy-lgbtqi.html

 

Ktoś w ogóle pamięta początki tego jak to się stało że tęcza wlazła w futbol? W Anglii to było chyba, nie pamiętam właśnie jak to się wszystko zaczęło. Dzień dumy, ja pi****le. 

LOL, gdyby nie wsparli to pewnie stracili by więcej + kilku sponsorów. To jest lewicowa Hiszpania + ultraLewicowa (?) Katalonia, więc (nie) wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real jest z historycznie bardziej prawicowego Madrytu, więc może może olewać takie akcje, nie wiem, strzelam.

To nie jest presja, to jest rzeczywistość w dużej cześci świata, choć widzę, że do niektórych bardzo ciężko to dociera.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w związku z tym, myślisz że następnym razem nie wesprą tej samej / podobnej akcji? ja ci powiem, wesprą

Albo, czy wiadomo ile by stracili gdyby ich lewicowe katalońśkie / europejskie  media dojechały że nie wzięli udziału? ja ci powiem, nie wiadomo, ale być może więcej

 

więc spoko, ty sobie możesz uważać, że to tragiczna decyzja, a ja ci mówię jaka jest sytuacja w hiszpanii i ogólnie w EU (skąd pewnie majo z połowę tych followersów), z czego ty chyba nie zdajesz sobie sprawy albo nie chcesz zdawać, co mnie to zreszto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

i co w związku z tym, myślisz że następnym razem nie wesprą tej samej / podobnej akcji? ja ci powiem, wesprą

Albo, czy wiadomo ile by stracili gdyby ich lewicowe katalońśkie / europejskie  media dojechały że nie wzięli udziału? ja ci powiem, nie wiadomo, ale być może więcej

 

więc spoko, ty sobie możesz uważać, że to tragiczna decyzja, a ja ci mówię jaka jest sytuacja w hiszpanii i ogólnie w EU (skąd pewnie majo z połowę tych followersów), z czego ty chyba nie zdajesz sobie sprawy albo nie chcesz zdawać, co mnie to zreszto

Ale w czym problem. W firmie policzyli, że bardziej im się opłaca postawić na kibiców z lewej strony niż z prawej. Chłodna kalkulacja biznesowa. Może gdyby nie poparli to by ich cisnęły lewicowe media a teraz, gdy poparli ciśnie ich prawa strona. Bilans najwyraźniej ja plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

 

ty sobie możesz uważać, że to tragiczna decyzja, a ja ci mówię jaka jest sytuacja w hiszpanii i ogólnie w EU (skąd pewnie majo z połowę tych followersów), z czego ty chyba nie zdajesz sobie sprawy albo nie chcesz zdawać, co mnie to zreszto

Bardzo wątpię by stracili więcej jakby pozostali np. neutralni . I nie napisałem nigdzie że to tragiczna decyzja. Po prostu zdziwiła mnie liczba na minus. Sam nie korzystam z żadnego social media dlatego to wrzuciłem. I chyba rzeczywiscie bardziej nie chce sobie zdawać niż nie zdaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rw30 napisał:

LOL, gdyby nie wsparli to pewnie stracili by więcej + kilku sponsorów. To jest lewicowa Hiszpania + ultraLewicowa (?) Katalonia, więc (nie) wiesz

A może po prostu nie chodzi o to co się opłaca, tylko chodzi o to żeby się zachowywać przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marzec napisał:

https://www.fcbarca.com/111113-barca-w-dwa-dni-stracila-ponad-400-000-obserwujacych-na-instagramie-po-wzieciu-udzialu-w-dniu-dumy-lgbtqi.html

 

Ktoś w ogóle pamięta początki tego jak to się stało że tęcza wlazła w futbol? W Anglii to było chyba, nie pamiętam właśnie jak to się wszystko zaczęło. Dzień dumy, ja pi****le. 

Strzelam ze 3/4 to muslimy. Pod postami Barcy na tt w zasadzie wszystkie komentarze (na moment w którym to widziałem) to były te arabskie szlaczki lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, airmax napisał:

Strzelam ze 3/4 to muslimy. Pod postami Barcy na tt w zasadzie wszystkie komentarze (na moment w którym to widziałem) to były te arabskie szlaczki lol 

Dokładnie tak samo jest na fb i to głównie afryka i kraje arabskie dały unfollow :D Dużo było też komentarzy że klub nie życzy eid mubarak a świętuje dzień dumy xd

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.