Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

to jak myslicie jest cos w koncu na rzeczy?

Lebron w preseason i ścisłym początku sezonu wyglądał na prawdę jakby się kończył,zardzewiały,wolny jakiś taki...Natomiast teraz jestem w szoku,widocznie musiało to być efektem ciężkich treningów w wakacje,musiał trochę wejść w rytm bo teraz jego przyspieszenie i szeroko pojęty atletyzm wygląda KOSMICZNIE,wygląda jak Lebron 2008 fizycznie z poprawionym rzutem.Klasa sama w sobie to jak zamknął mecz z Celtics(nie zapomnajmy o 12 bodajże punktach Irvinga na początku 4 kwarty który rozpoczął run,ogólnie Kyrie też mnie zdumiewa,świetny kozioł,który doprowadza go wprost pod kosz,świetnie kończy wejścia.Już teraz jest zajebisty,a za parę lat jak zbierze doświadczenie w PO itd to spokojnie bedzie TOP 1 PG w lidze.Dlatego od początku mówiłem że śmieszne jest krytykowanie go za jego pierwsze lata w Cavs,gdzie musiał grać z bandą srubów jako 19 latek,nie byl na to gotowy,na takie liderowanie).

 

Love na razie średniawka z tego co widzę,nie może się odnaleźć,z Celtics w ogóle nie mógł sobie na post upie pograć z Bassem czy Sullingerem,w ogóle nie wiem czemu grają te post upy na niego,po raz pierwszy w życiu zwracam się z prośbą do fanów statystyk,jak wygląda jego efektywność w całej karierze na takim post upie?Bo póki co w tym sezonie wygląda jakby walił głową w mur.

 

Waiters do wyjebania za cokolwiek,za 100 dolarów i kilka piłek nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron w preseason i ścisłym początku sezonu wyglądał na prawdę jakby się kończył,zardzewiały,wolny jakiś taki...Natomiast teraz jestem w szoku,widocznie musiało to być efektem ciężkich treningów w wakacje,musiał trochę wejść w rytm bo teraz jego przyspieszenie i szeroko pojęty atletyzm wygląda KOSMICZNIE,wygląda jak Lebron 2008 fizycznie z poprawionym rzutem.Klasa sama w sobie to jak zamknął mecz z Celtics(nie zapomnajmy o 12 bodajże punktach Irvinga na początku 4 kwarty który rozpoczął run,ogólnie Kyrie też mnie zdumiewa,świetny kozioł,który doprowadza go wprost pod kosz,świetnie kończy wejścia.Już teraz jest zajebisty,a za parę lat jak zbierze doświadczenie w PO itd to spokojnie bedzie TOP 1 PG w lidze.Dlatego od początku mówiłem że śmieszne jest krytykowanie go za jego pierwsze lata w Cavs,gdzie musiał grać z bandą srubów jako 19 latek,nie byl na to gotowy,na takie liderowanie).

 

Love na razie średniawka z tego co widzę,nie może się odnaleźć,z Celtics w ogóle nie mógł sobie na post upie pograć z Bassem czy Sullingerem,w ogóle nie wiem czemu grają te post upy na niego,po raz pierwszy w życiu zwracam się z prośbą do fanów statystyk,jak wygląda jego efektywność w całej karierze na takim post upie?Bo póki co w tym sezonie wygląda jakby walił głową w mur.

 

Waiters do wyjebania za cokolwiek,za 100 dolarów i kilka piłek nawet.

Ogladalem mecz z Celtics i potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Hawks,Cavs trafili pierwsze 11 trójek,a w całym meczu 19 co jest rekordem klubu :) Lebron momentami gra niesamowicie,Love rzeczywiście wygląda na zagubionego,widać że mu zależy na pozbyciu się łatki dupiatego obrońcy,no ale rywale są bezlitośni i trafiają wszystko :D sporo pogrywa Joe Harris i wygląda całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love gra średnio ale padaki też nie ma 10.5 zbiorki i prawie 17ppg na ponad 40% skuteczności za 3 wstydu nie przynosi, chociaż on jest tez w najcięższej sytuacji bo dla niego to totalna zmiana środowiska. 

 

Joe Harris też mi się podoba fajnie chłopak wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: wrzucam filmiki nie jako prowokacjęiwyśmiewanie tylko jakotaką ciekawostkę izaskoczenie...

 

rozumiem że można zmontować takfilmikżeby wyszło żenująco ale CLEpodobnorzeczywiściejest nienajładniejsze....

do zobaczenie po prostu

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ysmLA5TqbIY#t=19

 

http://www.youtube.com/watch?v=oZzgAjjuqZM

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienił Lebron siekierkę na kijek :grin:
Kyrie i Love w obronie nie istnieją, nie mają żadnego doświadczenia w Play Offs.
Bosh po którym jeździ się od momentu powstania big3 w Miami jest na poziomie nieosiągalnym dla Kevinka. Jedyne w czym nie ustępuje Love to ilość zbiórek i być może lekka przewaga w rzutach za trzy. Obrona, obrona pomalowanego, wbijanie się w pomalowane, gra w post (w której Bosh jest de facto średniakiem) - wszystkie te elementy kuleją.
Nawet ławka która miała być szeroka i zajebista wydaje się być w tym momencie gorsza niż zeszłoroczna ławka Miami, po której też się jeździło. Oprócz Tristana nikt tam nie ma potencjału żeby być dobrym fitem w drużynie mistrzowskiej. Waiters niech do philadelphi ******. Marion daje rade ale obawiam się że jest już trochę zbyt zardzewiały na 6th mana. 

Poza Varejoke, Lebronem i wspomnianym Matrixem nie ma kompletnie żadnych defensywnie nastawionych graczy - same popychadła. 
Obawiam się, że jeśli ich atak nie będzie na poziomie GSW to w tym sezonie mogą znaleźć się za burtą, na rybach już w II rundzie. Jedynym ich atutem i szansą jest właściwie brak konkurencji na wschodzie - poza zdrowymi Bulls nie widzę nikogo pewnego - Wizards, Raptors, Heat mają potencjał żeby sprawić niespodziankę i utrzeć noska nowemu Big3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za każdym razem jak pokazują huddle Cavaliers to nie ma tam Davida Blatta? Lebron jest w tym sezonie filozofem, prorokiem, Mojżeszem, Jezusem, trenerem - tylko nie dobrym obrońcą.

 

A co do Blatta to -jest różnica trenować w Europie, a trenować najlepszego zawodnika NBA, dwóch superstarów, Diona Waitersa i bandę weteranów.

 

To jest najgorszy znak dla Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Mavs miało 3 atak i 22 obronę - tak to jest Rappar jak się nie umie używać żadnych argumentów i ciągle Twoje kule fruwają po niebie.

 

No chyba że twierdzisz że zeszłoroczny Carlisle jest beznadziejnym trenerem a przez lato przeszedł objawienie

 

Coraz gorzej z Tobą - ciągle próbujesz mnie punktować i ciągle przegrywasz przez knock down.

 

Jak na razie Blatt stworzył dobrze funkcjonującą ofensywę niezłą rotację a to że Le Bron wkozłował sobie w stopę w meczu z Sas czy to że jak na razie nikt w Cavs nie broni dobrze on ball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love gdy teraz nie występuję w wesołym cyrku z Minnesoty to wygląda w ataku jak Ryan Anderson z połamaną dłonią rzucającą a w obronie to wygląda jak ... Kevin Love .

 

Cavs jeden z najłatwiejszych terminarzy na start 5-5 z czego sędziowie wyciągneli wygraną z Bulls + fartwone wygrane z Pelicans i beznadziejnymi Celtics . Przy odrobinie szczęścia jechali by po wpierdol do Wizards z bilansem 3-7 .

Sędziowie oczywiście próbowali też pomóc z SAS , świetny blok Duncana na D-Irvingu którego nawet Joey Crawford po grzybach halucynogenych by nie odgwizdał , nawet w zemście jeśli Duncan dmuchnął by mu żonke .

Varajao GTG w końcówce meczu , Lebron bezbronny . Do tego Joe cośtam Harris , biały rookas z wąsem broni akcje na Ginoblim w ostatniej minucie gdzie Spurs młodego po prostu ośmieszają .

I że niektórzy ludzie potrafią zaklinać rzeczywistość jakąś dobrą niby ofensywą ? Bostonowi 120 pkt to narzucono 4 razy z rzędu w tym sezonie .Gdzie była ta ofensywa w Portland albo w meczu z Denver którego się oglądać nie dało bo aż zęby bolały . Jeżeli dobra ofensywa uwarunkowa jest tym czy Irvingowi wychodzi streetball to ja wysiadam .

 

Na razie grają słabo i nie kupuje tego że to 10 mecżów dopiero i się rozkręcą . Na ile się rozkręcą ? Żeby nie przegrywać z NYK , Denver czy Utah ? Love i Irving nie zaczną bronić po 20 latach życia a ławka się nie rozmnoży .

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Mavs miało 3 atak i 22 obronę - tak to jest Rappar jak się nie umie używać żadnych argumentów i ciągle Twoje kule fruwają po niebie.

 

No chyba że twierdzisz że zeszłoroczny Carlisle jest beznadziejnym trenerem a przez lato przeszedł objawienie

 

Coraz gorzej z Tobą - ciągle próbujesz mnie punktować i ciągle przegrywasz przez knock down.

Czyli miał lepszą defensywę w lepszej ofensywnie konferencji mając dużo gorszych obrońców w drużynie.

Seems legit, a Ciebie by wypunktować, wystarczy tylko zacytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sędziowie oczywiście próbowali też pomóc z SAS , świetny blok Duncana na D-Irvingu którego nawet Joey Crawford po grzybach halucynogenych by nie odgwizdał , nawet w zemście jeśli Duncan dmuchnął by mu żonke .

.... Do tego Joe cośtam Harris , biały rookas z wąsem broni akcje na Ginoblim w ostatniej minucie gdzie Spurs młodego po prostu ośmieszają .

 

 

gorszy był faul ofensywny zagwizdany Duncanowi z odjęciem równocześnie 2 punktów

najlepsze jest w tym to,ze była po meczu na forach Cavs spora ilość fanów OBURZONYCH sędziowaniem gdzie stwierdzono że sędziowie oszukali.......

 

 

cavs...

 

jak to czytałem to pomyślałem ale niezła wieś...

 

potem sobie przypomniałem filmik z paleniem koszulki

wypowiedzi Januszy 

no i znalazłem filmik o Cleveland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac Wigginsa i Benetta mogli wyciagnac lepsze uzupelnienie skladu. Love to tam od poczatku nie pasowal ale jak sie LBJ i on uparl to transfer dopiety. Na razie to do 2016 to nie maja co myslec o mistrzostwie. Wyzsze salary moze im pomoze ale jak sie zakopia juz teraz kontraktami, to moga liczyc tylko co roku na jakis weteranow. A najsmieszniejsza w tym zespole to jest lawka rezerwowych. Z czym do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.