Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Stephenson to headcase, który rozegrał na dobrą sprawę jeden dobry sezon w CY, w dodatku gra na pozycji Bryanta. trzymać się od niego z daleka

 

 

 

nie, to nie jest to samo, bo nie po to Rockets czynili Parsonsa zastrzeżonym już teraz, żeby go potem odpuścić.

 

dwie zupełnie inne sytuacje.

 

poza tym, Parsons ponoć nalegał, bo chciał dostać kasę rok wcześniej, więc oni już się prawdopodobnie dawno pod stołem dogadali.

 

o przyszłości Lakers nie ma co z tobą gadać, bo ty już wiesz, kto będzie w payrollu drużyny, zanim wie to sam Kupchak.

 

dwa lata temu pewnie byś zastawił dom, żeby się założyć, że nie pozyskają Howarda i Nasha.

Mam na tyle wysokie mniemanie o Kupchaku, że uważam, że wie doskonale o tym, że ma w payrollu Kobiego i Nasha. Dwa lata temu akurat pozyskanie Howarda często się pojawiało w plotkach, Nash był zaskoczeniem, ale znowu nie coś, co uznałbym za niemożliwe. Teraz z kolei LAL w WCF czy nawet WCSF uznaję za nierealne, jak sądzisz inaczej proponuję symboliczny zakład za 100 zł.

 

Akurat Lance w LAL mógłby się odnaleźć, Kobe mógłby grać wtedy na SF, niwelując stratę atletyzmu, a jednocześnie Stephenson mógłby go trochę odciążyć w klepaniu piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam to.

sezon sie jeszcze nie zaczal, nie wiemy kto w jakim skladzie zagra, nie mamy nawet coacha, ba nawet okienko transferowe sie jeszcze nie zaczelo ale halfoaty i inne rappary juz wiedza, ze lakers nie przejda 1 rundy, nawet do po nie awansuja oni juz to wiedza, bo przeciez sa haterami i nowym wcieleniem nostradamusa tego forum sprzed lat...

 

ha

 

ha

 

ha.

 

za stary jestem na takie gierki. parsons dostanie duuza kase. to chyba nie jest typ gracza, po ktorego powinnismy uderzac, bo gosc ma jeszcze jakies tam miejsce na rozwoj i dostanie duzo wiecej niz wynosi jego wartosc. my bedziemy musieli dac mu minimum tyle samo, czyli duzo, czyli po prostu nas na to nie stac, bo jego kontrakt w 3. czy 4. sezonie bedzie pewnie w okolicach 10 baniek na sezon. tego nie chcemy, w 2016 roku chcemy miec czyste salary, nie zapchane kontraktem mamby, gasola i innych.

 

a zatem podpisujemy ziomkow na 2 sezony.

gasol pewnie dostanie jakies 24/2

bedzie szukal dluzszej i wyzszej umowy ale nikt mu tego nie da. lakers nie beda mieli wyjscia ale mam nadzieje, ze nie pojda na dluzszy kontrakt niz 2 lata.

 

ariza? nieeeeeeee on i gortat chca przede wszystkim kasy. do tego sa... nie najmlodsi. nie na takich grajkach nam powinno zalezec.

a zatem pozostaje nam podpisanie scrubow na 2 lata, na 1 sezon, tych, ktorzy beda chcieli sie pokazac i wywindowac swoja cene jak nick young.

 

edit:

reasumujac, nikt nam nie pasuje poza melo i lebronem ale nawet gdyby jakims cudem oni przyszli we 2, to nie bardzo nam to pasuje, bo mamy randle'a. na pf gralby wtedy lebron, melo na sf... love tez juz nam niepotrzebny chyba, ze minny poszliby na deal za rondle'a ale z tego co wiem oni zbieraja pg'ow najlepiej bialych.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za stary jestem na takie gierki. parsons dostanie duuza kase. to chyba nie jest typ gracza, po ktorego powinnismy uderzac, bo gosc ma jeszcze jakies tam miejsce na rozwoj i dostanie duzo wiecej niz wynosi jego wartosc. my bedziemy musieli dac mu minimum tyle samo, czyli duzo, czyli po prostu nas na to nie stac, bo jego kontrakt w 3. czy 4. sezonie bedzie pewnie w okolicach 10 baniek na sezon. tego nie chcemy, w 2016 roku chcemy miec czyste salary, nie zapchane kontraktem mamby, gasola i innych.

 

Akurat w 2016 Parsons wciąż może być relatywnie tanim zawodnikiem, jeśli będzie zarabiał 10 baniek i zrobi przez kolejne 2 lata postęp. Może być świetną opcją przy dwóch maksach/prawie maksach. Tylko no właśnie, Morey przemyślał już wszystko, może dać mu kasę na jaką obecnie zasługuje (jaką podyktuje rynek) niezależnie czy uda się w tym roku złowić grubą rybę, czy nie. Gdyby nastawiał się tylko na kogoś pokroju Melo czy Lebrona i wiedziałby, że władze nie chcą płacić podatku, to by Chandera po prostu zatrzymał za grosze i dał mu fajny kontrakt po przyszłym sezonie. Ten człowiek na pewno myśli lepiej od nas i już wszystko przemyślał, przekalkulował i dogadał, w przyszłości, jeśli Parsons nie będzie po pozyskaniu gwiazdy na SF pasował do składu, to wymieni go na kogoś wartościowego a chętni na pewno się znajdą.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam to.

sezon sie jeszcze nie zaczal, nie wiemy kto w jakim skladzie zagra, nie mamy nawet coacha, ba nawet okienko transferowe sie jeszcze nie zaczelo ale halfoaty i inne rappary juz wiedza, ze lakers nie przejda 1 rundy, nawet do po nie awansuja oni juz to wiedza, bo przeciez sa haterami i nowym wcieleniem nostradamusa tego forum sprzed lat...

No bo lepiej pisać w ten sposób:

 

badboys2, dnia 15 Cze 2014 - 16:49, napisał:

 

nie wierze w to, ze heat zdobeda tu mistrzostwo i odwroca losy serii. nie wiem co musialoby sie wydarzyc.

 

choc z 2 strony, wystarczy wygrac 3 mecze z rzedu, to nie jest niewykonalne...

 

Spoko, dostosuję się.

 

Jak dla mnie Lakers w następnym sezonie nie zagrają w playoffach. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć.

Choć z 2 strony, wystaczy zając 8. miejsce, to nie jest niewykonalne.

 

Ze wzmocnień widzę, że dojdzie Melo i Lebron. Chociaż z drugiej strony mogą wybrać inne klubu, to nie jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na tyle wysokie mniemanie o Kupchaku, że uważam, że wie doskonale o tym, że ma w payrollu Kobiego i Nasha. Dwa lata temu akurat pozyskanie Howarda często się pojawiało w plotkach, Nash był zaskoczeniem, ale znowu nie coś, co uznałbym za niemożliwe. Teraz z kolei LAL w WCF czy nawet WCSF uznaję za nierealne, jak sądzisz inaczej proponuję symboliczny zakład za 100 zł.

 

Akurat Lance w LAL mógłby się odnaleźć, Kobe mógłby grać wtedy na SF, niwelując stratę atletyzmu, a jednocześnie Stephenson mógłby go trochę odciążyć w klepaniu piłki.

 

Twoje czy moje przekonanie o tym, do której rundy dojdą Lakers nie ma tu żadnego znaczenia, bo liczy się, co na ten temat myśli Anthony. Zakładać się mogę jak poznam drabinkę w kwietniu, nie rok wcześniej, kiedy zespół nie ma składu i trenera. A to, że Nash jest teraz w payrollu, nie znaczy, że będzie tu też za miesiąc.

 

Lance Stephenson - ładować połowę cap roomu w head case'a, żeby odciążył w klepaniu Bryanta, kiedy potrzeby są praktycznie na wszystkich pozycjach poza tą - genialny ruch.

 

 

Jahill Okafor, to nazwisko, które powinno w tej chwili ekscytować fanów Lakers bardziej niż Carmelo, czy Love :smile:

 

Hinkie chyba 3 C już do zespołu nie weźmie, więc macie szansę (chyba ze połamie się przed draftem, wtedy Sam go nie odpusci)

 

musieliby załatwić Bryantowi drugiego achillesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupszego pomysłu niż lance w LAL to już dawno nie widziałem - póki co mamy 2 graczy do s5 na pozycję 2 i 4, a wy proponujecie połowę wolnej kasy wydać kolesia na 2....

 

Jak trzeba kogoś do odciążenia gry kb z piłką to może byśmy tak nie wiem .... rozgrywającego zatrudnili?

 

I nie bardzo widzę melo w lbj to on powinien grac imo jako pf a tu mamy randle'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahill Okafor, to nazwisko, które powinno w tej chwili ekscytować fanów Lakers bardziej niż Carmelo, czy Love :smile:

 

Hinkie chyba 3 C już do zespołu nie weźmie, więc macie szansę (chyba ze połamie się przed draftem, wtedy Sam go nie odpusci)

 

Bez Bryanta, z masa nijakich graczy, z głębokich rezerw róznych druzyn, wygnańców i upadłych, Lakers ledwo osiągneli 6 bilans. Uważasz, że z KB będzie gorzej?

 

 Inna sprawa, że chyba od czasu Magica Lakers nigdy nie odbudowywali sie poprzez draft. Zawsze łapali ludzi z FA. A teraz jeszcze pick w kolejnym roku jest zagrozony dośc poważnie utratą (tylko top 5 chronione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Bryanta, z masa nijakich graczy, z głębokich rezerw róznych druzyn, wygnańców i upadłych, Lakers ledwo osiągneli 6 bilans. Uważasz, że z KB będzie gorzej?

 

 Inna sprawa, że chyba od czasu Magica Lakers nigdy nie odbudowywali sie poprzez draft. Zawsze łapali ludzi z FA. A teraz jeszcze pick w kolejnym roku jest zagrozony dośc poważnie utratą (tylko top 5 chronione).

Mhm, jesli macie tylko top5 chronione, to faktycznie dosc ryzykowna zagrywka. Kto ma wasz pick ?

 

Bryant niby wydobrzał, ale ma juz swoje lata i kurewsko wyeksplowatowany organizm. Moze zagra pełny sezon, a moze będzie tak jak w ostatnim. 

 

W tym roku na FA jest lipa, bo juz macie 1 fajnego rookiego, ktory normalnie bylby pewnie w top3, Bryant jest niepewny - nie jest to juz taki FA magnet jak kiedys. IMO kontrakt Kobe detrminuje raczej w tej chwili  zdrowy tanking. wlasnie w okolicach botom 6 ligi. potem te picki/rookies mozna wymieniac na FA, jeżeli taką drogę obierze Mich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pick ma Suns (na dzis, to tez sie zmienia).

 

 Ja wiem, ze KB nie jest pierwszej mlodosci itp, ale trudno podjac decyzje o tankowaniu na starcie okna transferowego, nie majac pojecia w jakiej formie i kondycji bedzie KB. W "zlotych czasach" sam potrafil wygrac w sezonie kilka spotkan. Teraz moze byc trudniej, ale tez zakladac na starcie, ze sie polamie to dosc oryginalne. To nie Oden, czy inny Roy z notorycznymi problemami.

 

 Lipa tegorocznego FA dla Lakers nie wynika ze slabosci tegoz, ale z faktu, ze realna przebudowa jest zawieszona do czasu emerytury KB. Nasz gwiazdor ma swoj prime dawno za soba, a zarabia wiecej niz ktokolwiek w tej lidze. Budowa czegokolwiek wokol niego jest bez sensu, bo za 2 lata moze go juz nie byc, a nawet jak zostanie, to jako emeryt, a nie gwiazda. Nastepcy nie ma i mamy stan zawieszenia. Nie ma na kogo wydac kasy, a zarazem nie mozna wdepnac w dlugie umowy, bo na kolejne lata nie bedzie jakby sie wreszcie ktos powazny zechcial tu przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Lipa tegorocznego FA dla Lakers nie wynika ze slabosci tegoz, ale z faktu, ze realna przebudowa jest zawieszona do czasu emerytury KB. Nasz gwiazdor ma swoj prime dawno za soba, a zarabia wiecej niz ktokolwiek w tej lidze. Budowa czegokolwiek wokol niego jest bez sensu, bo za 2 lata moze go juz nie byc, a nawet jak zostanie, to jako emeryt, a nie gwiazda. Nastepcy nie ma i mamy stan zawieszenia. Nie ma na kogo wydac kasy, a zarazem nie mozna wdepnac w dlugie umowy, bo na kolejne lata nie bedzie jakby sie wreszcie ktos powazny zechcial tu przeniesc.

 

Niemal każda gwiazda ma w pewnym momencie załamanie jakosciowe zwiazane z wiekiem - chyba tylko Dirka i Tima takie coś poki co nie dotknęło, bo starzeją się dośc równomiernie. Kobe moze wrocic na poziomie 25ppg, a moze miec juz problem, zeby efektywnie trzepać 20. 

 

To, o czym piszesz to główny powód krytyki, która spadła w zeszłym sezonie zarówno na Kupchaka, jak i Bryanta.

 

Teraz nie ma kasy na 2 max playerów, są za mocni, zeby zebrać assety przez draft. Totalna patolka. W tym drafcie przyfarciliscie, czemu trafił sie wam jeden z moich ulubionych rookies - Randle. Ale stary Kobe+młody Randle + LA to moze byc za mało dla Melo, Love, bo przyjdą tu ze świadomoscia, ze 2 lata trzeba poczekac na kolejne duze nazwisko.. KL pol biedy, ale Melo jest juz na to po prostu za stary. O LBJ nie mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.